Analitycy

InstytucjaAnalitykData rekomendacjiRekomendacjaCena docelowa (PLN)
Biuro maklerskie mBanku Paweł Szpigiel
Tel. +48 22 438 24 06
pawel.szpigiel@mbank.pl
8 lipca 2022 r. Trzymaj 22,6
Biuro maklerskie Pekao
Konrad Musiał
Tel. +48 22 586 23 99
konrad.musial@pekao.com.pl 
1 kwietnia 2022 r. Kupuj 33,6
Citi Rohit Modi
Tel. +44-20-7986-6318 
rohit1.modi@citi.com
7 czerwca 2022 r. Neutralnie -
DM BOŚ S.A. Sobiesław Pająk
Tel. +48 22 504 32 72 
s.pajak@bossa.pl 
5 grudnia 2021 r. Neutralnie 35,5
Erste Group Nagy Nora
Tel. +43 501 001 7416
Nora.Nagy@erstegroup.com
15 czerwca 2022 r. Kupuj 28,0
Haitong Bank S.A. Konrad Księżopolski
Tel. +48 22 347 40 74 
konrad.ksiezopolski@haitongib.com
1 lipca 2022 r. Neutralnie 22,9
IPOPEMA Securities S.A. Marcin Nowak
Tel. +48 22 236 92 44
marcin.nowak@ipopema.pl
4 lipca 2022 r. Sprzedaj 18,2
PKO Biuro Maklerskie Tomasz Kasowicz
Tel. +48 22 521 79 41 
tomasz.kasowicz@pkobp.pl 
23 sierpnia 2021 r. Kupuj 39,2
Raiffeisen Bank International AG Jakub Krawczyk
Tel. +43 1 71707-5617 
jakub.krawczyk@rbinternational.com
26 lutego 2020 r. Trzymaj 30,0
Santander Biuro Maklerskie Paweł Puchalski
Tel. +48 22 586 80 95
pawel.puchalski@santander.pl 
2 czerwca 2022 r. Poniżej rynku 23,4
Trigon Dom Maklerski Dominik Niszcz
Tel. +48 22 433 83 90
dominik.niszcz@trigon.pl
lipiec 2022 r. Kupuj 24,0
Wood&Company

Piotr Raciborski
Tel. +48 22 222 15 51 
piotr.raciborski@wood.com

29 listopada 2021 r. Trzymaj 35,0
Ostatnia aktualizacja 22.07.2022