Analitycy

InstytucjaAnalitykData rekomendacjiRekomendacjaCena docelowa (PLN)
Barclays Maurice Patrick
Tel. +44 203 134 3622 
maurice.patrick@barclays.com
19 października 2021 r.  Przeważaj 40,0
Citi Rohit Modi
Tel. +44-20-7986-6318 
rohit1.modi@citi.com
30 września 2021 r. Neutralnie 35,0
DM BOŚ S.A. Sobiesław Pająk
Tel. +48 22 504 32 72 
s.pajak@bossa.pl 
grudzień 2020 r. Kupuj 30,5
Biuro maklerskie mBanku Paweł Szpigiel
Tel. +48 22 438 24 06
pawel.szpigiel@mdm.pl
6 października 2021 r. Trzymaj 36,2
Biuro Maklerskie Pekao Łukasz Kosiarski 
Tel. +48 22 586 23 59 
lukasz.kosiarski@pekao.com.pl
1 grudnia 2020 r. Kupuj 31,3
DM PKO BP Anna Kaim
Tel. +48 22 521 56 61 
anna.kaim@pkobp.pl 
23 sierpnia 2021 r. Kupuj 39,2
Erste Group Nagy Nora
Tel. +43 501 001 7416
Nora.Nagy@erstegroup.com
25 czerwca 2021 r. Kupuj 36,0
Haitong Bank S.A. Konrad Księżopolski
Tel. +48 22 347 40 74 
konrad.ksiezopolski@haitongib.com
2 września 2021 r. Neutralnie 36,7
Goldman Sachs Vyacheslav Degtyarev
Tel. +7 495 645 40 10
vyacheslav.degtyarev@gs.com
1 października 2021 r. Sprzedaj 28,6
IPOPEMA Securities S.A. Marcin Nowak
Tel. +48 22 236 92 44
marcin.nowak@ipopema.pl
26 lipca 2021 r. Kupuj 38,0
Raiffeisen Bank International AG Jakub Krawczyk
Tel. +43 1 71707-5617 
jakub.krawczyk@rbinternational.com
26 lutego 2020 r. Trzymaj 30,0
Santander Biuro Maklerskie Paweł Puchalski
Tel. +48 22 586 80 95
pawel.puchalski@santander.pl 
31 sierpnia 2021 r. Trzymaj 35,6
Trigon Dom Maklerski Dominik Niszcz
Tel. +48 22 433 83 90
dominik.niszcz@trigon.pl
21 lipca 2021 r. Kupuj 36,0
UBS Michał Potyra
Tel. +48 22 525 84 30
michal.potyra@ubs.com
8 lipca 2019 r. Neutralnie 32,0
Wood&Company

Piotr Raciborski
Tel. +48 22 222 15 51 
piotr.raciborski@wood.com

5 listopada 2020 r. Kupuj 30,6
Ostatnia aktualizacja 20.10.2021