Obszary działalności

 • Nadawanie i produkcja telewizyjna

  Nadawanie i produkcja telewizyjna

  Telewizja Polsat jest jedną z dwóch wiodących prywatnych grup telewizyjnych w Polsce pod względem przychodów i udziału w rynku reklamy.

  » Zobacz więcej
 • Media internetowe

  Media internetowe

  Po nabyciu Grupy Interia.pl jesteśmy czołowym graczem na polskim rynku mediów Internetowych regularnie docierającym do blisko 70% internautów w kraju.

  » Zobacz więcej
 • Telekomunikacja

  Telekomunikacja

  Świadczymy mobilne usługi telekomunikacyjne poprzez spółkę Polkomtel, jednego z wiodących polskich operatorów sieci mobilnych.

  » Zobacz więcej
 • Płatna telewizja

  Płatna telewizja

  Polsat Box jest największym dostawcą płatnej telewizji w Polsce oraz czołową platformą satelitarną w Europie pod względem liczby klientów. 

  » Zobacz więcej
 • Wideo online

  Wideo online

  Nasza telewizja internetowa Polsat Box Go (dawniej IPLA) jest liderem rynku dystrybucji treści programowych wideo w Internecie w Polsce, zarówno pod względem rodzajów kompatybilnych urządzeń końcowych, jak i pod względem ilości oferowanych treści.

  » Zobacz więcej
 • Usługi zintegrowane

  Usługi zintegrowane

  Grupa medialno-telekomunikacyjna Polsat Plus posiada wiodącą pozycję na rynku zintegrowanych usług multimedialnych w Polsce.

  » Zobacz więcej

.

Dodatkowe obowiązki informacyjne

Realizując obowiązki wynikające z ustawy z dn. 11 sierpnia 2021 r. o zmianie ustawy o radiofonii i telewizji oraz ustawy o kinematografii publikujemy listę usług medialnych świadczonych przez spółki z Grupy Kapitałowej Cyfrowy Polsat S.A. oraz czasopism wydawanych przez te spółki. LINK

Ostatnia aktualizacja 02.11.2021