Nagrody i wyróżnienia

2022

Nagroda Firmy Roku Forum Ekonomicznego w Karpaczu dla Grupy Polsat Plus

Nagroda Firmy Roku dla Grupy Polsat Plus została przyznana podczas uroczystej gali XXXI Forum Ekonomicznego, który odbył się w Karpaczu. W uzasadnieniu decyzji o przyznaniu wyróżnienia podkreślano nie tylko sukces biznesowy Cyfrowego Polsatu i całej Grupy Polsat Plus, ale także inicjatywy społeczne i charytatywne Polsatu oraz jego założyciela – Zygmunta Solorza. >> więcej 

2021

Nagroda IR Magazine Awards Europe 2021  

Zespół IR Cyfrowego Polsatu został uhonorowany trzema nagrodami w ramach IR Magazine Awards Europe 2021:

 • Best overall investor relations (mid-cap)
 • Best investor relations officer (small to mid-cap) dla Grzegorza Pary
 • Best in sector: communications 
  >> więcej

2020

Złoty Bell

Cztery nagrody „Złoty Bell”  w kategoriach:

 • Cyfrowy Polsat za „Debiut Roku 2019” - telewizję internetowa z dekoderem EVOBOX STREAM umożliwiającą odbiór kanałów telewizyjnych przez Internet od dowolnego dostawcy (po Wi-Fi lub kablu).
 • Plus w kategorii „Internet Mobilny Roku 2019”.
 • Netia otrzymała nagrodę w kategorii „Oferta Operatorska w segmencie B2B w roku 2019” za wyznaczającą nowy standard usługę Netia Contact Center. To pierwsza w Polsce usługa integrująca w jednym miejscu wszystkie kanały komunikacji z klientami oraz wspierająca zarządzanie relacjami w klientami (CRM), połączona z nielimitowanymi wychodzącymi połączeniami telefonicznymi. 
 • Grupa Polsat za „Operator roku 2019”, jako zespół firm dostarczających atrakcyjne, bogate i różnorodne portfolio usług i produktów multiplay dla klientów i firm, dostępnych w różnych technologiach, z bogatym zakresem treści TV oferowanych w ramach różnych platform, technologii i urządzeń, czyli za nieustający rozwój oferty, umiejętne łączenie usług medialnych i telekomunikacyjnych, popularność programu smartDOM.

2019

VideoTech Innovation Awards 2019

Nagroda w kategorii Hybrydowa Innowacja Roku za dekoder EVOBOX HD przyznana podczas odbywającej się w Londynie gali VideoTech Innovation Awards 2019 zorganizowanej przez Digital TV Europe.

Konkurs Złotych Anten

Złota Antena w kategorii „Społeczna Odpowiedzialność Biznesu” przyznana podczas 18. edycji Sympozjum Świata Teleinformatyki i Infrastruktury. Niezależna Kapituła Konkursowa składająca się z uznanych autorytetów w branży doceniła 20-letnią działalność społeczną Grupy w obszarach bezpieczeństwa, pomocy dzieciom i promocji sportu.

Giełdowa Spółka Roku 2018

2. miejsce dla Cyfrowego Polsatu w corocznym rankingu dziennika gospodarczego "Puls Biznesu" w kategorii „Relacje z inwestorami”. Cyfrowy Polsat otrzymał również wyróżnienie w Rankingu Głównym uwzględniającym ponad 120 spółek z najważniejszych indeksów warszawskiej giełdy. Bardzo wysoko oceniono również kompetencje Zarządu spółki. 

Nagroda za relacje inwestorskie

1. miejsce dla Cyfrowego Polsatu w badaniu relacji inwestorskich w spółkach z WIG30, przygotowanym przez "Gazetę Giełdy i Inwestorów PARKIET" oraz Izbę Domów Maklerskich

SAT Kurier Awards 2018

Trzy nagrody dla Grupy Polsat w plebiscycie SAT Kurier Awards 2018 na najlepsze produkty na rynku telewizji cyfrowej: Najlepszy dekoder/odbiornik HD – za dekoder linii EVOBOX; Kanał tematyczny roku – za kanał Polsat Sport Premium; Najlepsza firma/operator roku - doceniony Cyfrowy Polsat jako największy polski dostawca zintegrowanych usług multimedialnych.

Złoty Bell

Nagrody „Złoty Bell” dla Plusa i Cyfrowego Polsatu w kategoriach: „Internet Mobilny roku 2018” za Zestaw Internetu Domowego 300 do odbioru Internetu LTE Plus Advanced oraz „Wydarzenie roku 2018” za dołączenie do naszej Grupy firmy Netia.

2018

Laur CESSIO 2018 

Laur CESSIO 2018 za najlepiej zorganizowany przetarg na sprzedaż portfela wierzytelności w kategorii instytucji niefinansowych przyznany Polkomtelowi podczas Kongresu Zarządzania Wierzytelnościami. Organizatorem kongresu jest Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. 

Ranking miesięcznika Forbes 2018 

1. miejsce dla Cyfrowego Polsatu (3 raz z rzędu) w rankingu miesięcznika Forbes „Lista 100 Największych Polskich Firm Prywatnych”. Ranking polskiej edycji magazynu pokazuje realną wartość przedsiębiorstw, które zostały zbudowane wyłącznie z polskiego kapitału i przez polskich biznesmenów.

Nagroda w Konkursie Raportów Społecznych 

Nagroda główna w 12. edycji Konkursu Raportów Społecznych dla publikacji Grupy Polsat za lata 2016/2017. Nagroda została przyznana za opracowanie sprawozdania w sposób kompletny, wiarygodny i przystępny. Konkurs Raporty Społeczne organizowany jest przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firmę Deloitte.

Odznaka Honorowa za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka

Odznaka Honorowa dla Fundacji Polsat za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka. Wyróżnienie zostało przyznane przez Rzecznika Praw Dziecka, Marka Michalaka „za tysiące uratowanych dzieci, za ich życie i zdrowie, za wspomaganie szpitali pediatrycznych”.

Dyrektor Finansowy Roku 

Tytuł Dyrektora Finansowego w XIII edycji Konkursu Dyrektor Finansowy Roku w kategorii Dużych Przedsiębiorstw dla Katarzyny Ostap-Tomann – Członkini Zarządu ds. Finansowych w Cyfrowym Polsacie, Polkomtelu i Telewizji Polsat. Organizatorami Konkursu Dyrektor Finansowy Roku są: Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), Centrum Idei Gospodarczo Ekonomicznych oraz Euler Hermes.

Silver Winner w konkursie SAP Quality Awards CEE 2018

Nagroda Silver Winner dla Grupy Polsat w konkursie SAP Quality Awards CEE 2018 w kategorii Transformacja Biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej, za projekt „Centrum Logistyczne Mielec” (CL Mielec).

Transparentna Spółka Roku 2017 

Wyróżnienie dla Cyfrowego Polsatu w rankingu Instytutu Rachunkowości i Podatków oraz Gazety Giełdy i Inwestorów PARKIET "Transparentna Spółka Roku 2017”. Laureatów wyłoniono spośród wszystkich spółek giełdowych notowanych na GPW w ramach trzech głównych indeksów giełdowych (WIG20, mWIG40, sWIG80).

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 

„Złoty Medal” Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz „Złoty Medal 2018 - Wybór Konsumentów” na Forum Technologii Cyfrowych Poznań Media Expo 2018 dla Zestawu Internetu Domowego 300 oferowanego przez Cyfrowy Polsat i sieć Plus. Zestaw produkowany jest w fabryce z Grupy Polsat – InterPhone Service z Mielca.

Institutional Investor 2018 

Nagrody w rankingu Institutional Investor 2018 obejmującym badaniem spółki giełdowe z całej Europy. W rankingu generalnym, w kategorii ocenianej przez analityków, w sektorze spółek mediowych, Cyfrowy Polsat został nagrodzony w następujących obszarach:

 • Best Investor Relations Program – 1. miejsce,
 • Best CFO – 3. miejsce dla Katarzyny Ostap-Tomann, Członka Zarządu ds. Finansowych,
 • Best IR Professional – 3. miejsce dla Bartłomieja Drywy, dotychczasowego Dyrektora ds. Relacji Inwestorskich.

Dodatkowo w klasyfikacji firm małych i średnich (w rozumieniu skali ogólnoeuropejskiej), wspólnymi głosami analityków i inwestorów, w sektorze media, Cyfrowy Polsat został wyróżniony w 2 obszarach:

 • Best Investor Relations Program – 3. miejsce
 • Best Website – 3. miejsce dla naszego korporacyjnego serwisu grupapolsat.pl.

Złoty Bell 

Nagroda „Złoty Bell” w plebiscycie Mobility Trends dla Plusa i Cyfrowego Polsatu za Internet LTE Plus Advanced w kategorii „Internet Mobilny roku 2017”.

2017

Transparentna Spółka Roku 2016

Cyfrowy Polsat wśród 20 laureatów rankingu Instytutu Rachunkowości i Podatków oraz "Gazety Giełdy i Inwestorów PARKIET" "Transparentna Spółka Roku 2016”. Laureatów wyłoniono spośród wszystkich spółek giełdowych notowanych na GPW w ramach trzech głównych indeksów giełdowych (WIG20, mWIG40, sWIG80). 

Institutional Investor Magazine 2017

Pierwsze miejsce dla Bartłomieja Drywy w corocznym badaniu Insitutional Investor Magazine w kategorii "Najlepszy profesjonalista ds. relacji inwestorskich w sektorze TMT (Media)" w ocenie analityków biur maklerskich. Jest to jedyne wyróżnienie dla polskiej spółki w całym badaniu, spośród ponad 1500 nominowanych firm.

Giełdowa Spółka Roku 2016

2. miejsce dla Cyfrowego Polsatu w rankingu dziennika gospodarczego "Puls Biznesu" w kategorii „Relacje z inwestorami”. Jest to już szósta nagroda w historii tego rankingu.

Nagroda za relacje inwestorskie

2. miejsce dla Cyfrowego Polsatu w badaniu relacji inwestorskich w spółkach z WIG30, przygotowanym przez "Gazetę Giełdy i Inwestorów PARKIET" oraz Izbę Domów Maklerskich. 

2016

Ranking miesięcznika Forbes

1. miejsce dla Cyfrowego Polsatu w rankingu miesięcznika Forbes, który  27 października 2016 roku opublikował Listę 100 Największych Polskich Firm Prywatnych. Nowy ranking polskiej edycji magazynu pokazuje realną wartość przedsiębiorstw, które zostały zbudowane wyłącznie z polskiego kapitału i przez polskich biznesmenów. 

SAT Kurier Awards 2016

1. miejsce dla dekodera EVOBOX PVR w kategorii „Najlepszy dekoder dedykowany” oraz 1. miejsce dla telewizji internetowej IPLA w kategorii „Najlepsza usługa” przyznane podczas gali SAT Kurier Awards 2016 towarzyszącej targom SAT KRAK 2016. >>więcej

IBC 2016 Awards

Oprogramowanie dekodera EVOBOX PVR na targach IBC 2016 zdobyło prestiżową nagrodę w kategorii „Najlepsza Interaktywna Aplikacja lub Technologia” oraz zostało uznane za innowacyjny produkt na IBC Best of Show Awards. >>więcej 

CEE Capital Markets Awards

Statuetka w kategorii „Najlepszy departament IR w spółce giełdowej” w Polsce dla Cyfrowego Polsatu za wkład w rozwój rynków kapitałowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. >>więcej

Neptuny 2016

Prestiżowa statuetka Neptuna 2016 dla Agnieszki Odorowicz, Członka Zarządu Cyfrowego Polsatu za zasługi dla polskiego filmu oraz polskiej kultury. Statuetka Neptuna honoruje polskich i zagranicznych twórców, którzy swoją artystyczną działalnością pozostawiają trwały ślad w historii i kulturze Gdańska oraz których działalność promuje wartości mające w Gdańsku znaczenie szczególne.

Złoty Medal – Wybór Konsumentów

„Złoty Medal – Wybór Konsumentów” dla dekodera EVOBOX PVR, najnowocześniejszego i najbardziej zaawansowanego technologicznie sprzętu satelitarnego Cyfrowego Polsatu, w konkursie na najlepszy produkt Międzynarodowych Targów Poznańskich MEDIA EXPO 2016.

Orzeł Rzeczpospolitej

Orzeł Rzeczpospolitej dla Cyfrowego Polsatu w kategorii „Najlepsza firma usługowa i infrastrukturalna”. Prestiżowa nagroda dziennika „Rzeczpospolita” przyznawana wyróżnianym firmom z tzw. Listy 500 największych polskich przedsiębiorstw.  >> więcej

Manager Award 2016

Nagroda Manager Award 2016 dla Mariana Kmity, dyrektora ds. sportu w Telewizji Polsat, przyznana przez magazyn „Manager”. >> więcej

2015

Nagroda Effie Awards dla programu smartDOM

Srebro w kategorii Telekomunikacja za wspólną kampanię „Oszczędzanie przez dodawanie” otrzymały Cyfrowy Polsat i Plus. >> więcej 

Best Managed Companies in Central & Eastern Europe 2015

Wyróżnienie przez brytyjski magazyn finansowy „Euromoney” w rankingu „Best Managed Companies in Central & Eastern Europe 2015” („Najlepiej zarządzane firmy w Europie Środkowo-Wschodniej 2015”). Cyfrowy Polsat został wybrany najlepiej zarządzaną firmą w sektorze telekomunikacji oraz zajął 8 miejsce w klasyfikacji generalnej regionu Europy Środkowo-Wschodniej. >> więcej 

Most Attractive Employers 2015

Cyfrowy Polsat oraz Telewizja Polsat w gronie 100 najlepszych pracodawców w Polsce w rankingu Most Attractive Employers 2015 Poland przygotowanym przez Universum, międzynarodową firmę specjalizującą się w dziedzinie employer brandingu.

Polish Content Marketing Awards 2015

Srebrna nagroda w prestiżowym konkursie Polish Content Marketing Awards Szpalty Roku, organizowanym przez Stowarzyszenie Prasy Firmowej. Cyfrowy Polsat zdobył Srebrną Szpaltę w kategorii „Digital: Publikacje jednorazowe” za marketingowy Raport Roczny 2013. 

Giełdowa Spółka Roku 2014

1. miejsce w rankingu dziennika gospodarczego Puls Biznesu w kategorii „Relacje z inwestorami”. >> więcej 

Złoty Bell

Nagrody „Złoty Bell” dla Plusa i Cyfrowego Polsatu w kategoriach: „Oferta roku dla klientów indywidualnych”, „Internet mobilny roku” oraz „Operator roku”. >> więcej 

2014

Katarzyna Ostap -Tomann w gronie najlepszych dyrektorów Finansowych

Katarzyna Ostap-Tomann, pełniąca funkcję Członka Zarządu ds. Finansowych Telewizji Polsat, Dyrektora Finansów i Kontrolingu w Cyfrowym Polsacie oraz Dyrektora Finansowego Telewizji Polsat, znalazła się na prestiżowej liście najważniejszych postaci świata finansów przygotowanej przez „Gazetę Finansową”.

Dyrektor Marketingu Roku

Grand Prix dla Beaty Białkowskiej – Dyrektor Zarządzającej ds. Marketingu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu - w konkursie organizowanym przez redakcję portalu Mediarun.

Nagroda SAT Kurier Awards dla dekodera HD 6000 

Nasz dekoder zajmuje I miejsce w plebiscycie SAT Kurier Awards 2014 miesięcznika SAT Kurier w kategorii „Najlepszy produkt tv-sat”.

2013

Złoty Bell

Statuetka miesięcznika „Mobility” w kategorii „Mobilny Internet Roku 2012” za rozwój Internetu LTE i wprowadzenie modemów obsługujących prędkość do 150 Mb/s.

Wirtualne Telefony

Nagrody miesięcznika „Mobile Internet” za zwycięstwo w dwóch kategoriach: „Menedżer Roku” dla Dominika Libickiego, Prezesa Zarządu Cyfrowego Polsatu oraz „Kampania Reklamowa Roku” – za popularyzację Internetu LTE.

Giełdowa Spółka Roku 2012

2. miejsce w prestiżowym rankingu dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”.

Orzeł Rzeczpospolitej dla Cyfrowego Polsatu w kategorii „Najlepsza firma usługowa i infrastrukturalna”

Prestiżowa nagroda dziennika „Rzeczpospolita” przyznawana wyróżnianym firmom z tzw. Listy 500 największych polskich przedsiębiorstw.

Nagroda SAT Kurier Awards dla IPLI

Telewizja internetowa IPLA zajmuje 1. miejsce w plebiscycie „SAT Kurier Awards 2013” organizowanym przez redakcję miesięcznika „SAT Kurier” w kategorii „Najlepszy Produkt Multimedialny”.

Perła Polskiej Gospodarki

1. miejsce dla Cyfrowego Polsatu w kategorii sektora infrastrukturalnego oraz 2. miejsce w kategorii Perły Wielkie w XI edycji prestiżowego rankingu organizowanego przez redakcję magazynu „Polish Market” przy współpracy merytorycznej Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN.

2012

Telekamery „Tele Tygodnia”

Nagrody Telekamery „Tele Tygodnia” 2012 przyznane w plebiscycie widzów za rok 2011 dla kanału Polsat Sport w kategorii „Kanał sportowy”, a także dla Mateusza Borka z Polsat Sport w kategorii „Komentator sportowy”.

Diamenty Forbesa 2012

1. miejsce na liście firm z Mazowsza i 3. pozycja w rankingu ogólnopolskim przyznana przez prestiżowy magazyn ekonomiczny „Forbes”.

Złoty Bell 2011

Nagroda w kategorii „Mobilny Internet Roku” za Internet LTE przyznana przez magazyn nowych technologii „Mobility”.

„Firma wspierająca rozwój technologii mobilnej”

Prestiżowy tytuł i statuetka w I edycji Mobile Trends Awards, w kategorii „Firma wspierająca rozwój technologii mobilnej” przyznana za rozwój Internetu w technologii LTE.

Wirtualny Telefon

Nagroda główna magazynu „Mobile Internet” w kategorii „Usługa Roku” za wprowadzenie i uruchomienie pierwszej w Polsce komercyjnej oferty dostępu do Internetu w technologii LTE.

Złota Antena za LTE

Złota Antena Świata Telekomunikacji w kategorii „Usługa Roku” przyznana przez kapitułę Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów za wdrożenie najnowocześniejszej technologii transmisji danych LTE 1800.

Firma Roku

Wyróżnienie dla Cyfrowego Polsatu w kategorii „Firma Roku” przyznane przez kapitułę sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów w ramach konkursu „Złota Antena Świata Telekomunikacji”.

Giełdowa Spółka Roku 2011

2. miejsce w XIII edycji generalnego rankingu dziennika gospodarczego Puls Biznesu oraz 2. miejsce w kategorii „Relacje z inwestorami” i „Jakość produktów i usług”, a także 5. w kategorii „Kompetencje zarządu”.

Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu, Menedżerem Roku

Wyróżnienie dla Prezesa Zarządu Cyfrowego Polsatu w kategorii „Menedżer Roku” przyznane przez kapitułę Świata Telekomunikacji i Mediów w ramach konkursu „Złota Antena Świata Telekomunikacji”.

Światowy ranking nadawców telewizyjnych

Według raportu Plimsoll z kwietnia 2012 roku (Global Television Broadcasting Industry Analysis), który zajmuje się globalnymi analizami branżowymi, Telewizja Polsat Sp. z o.o. znalazła się na 141. miejscu spośród 750 największych nadawców telewizyjnych na świecie. Dodatkowo uplasowała się na bardzo wysokim, 53. miejscu wśród najrentowniejszych nadawców.

Cyfrowy Super Produkt 2012

Nagroda za mobilny dekoder M-T 5000 do odbioru telewizji mobilnej działającej w oparciu o technologię naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), przyznana przez kapitułę konkursową Poznań Media Expo.

Beata Białkowska, Dyrektor Pionów Marketingu i Sprzedaży, wyróżniona w raporcie specjalnym nt. rynku telekomunikacyjnego

Wyróżnienie w specjalnym raporcie dotyczącym rynku telekomunikacyjnego, który został przygotowany i opracowany przez magazyn specjalistyczny „Media & Marketing Polska”.

Zygmunt Solorz-Żak Człowiekiem Roku

Prezes Rady Nadzorczej Cyfrowego Polsatu Zygmunt Solorz-Żak został uhonorowany tytułem „Człowiek Roku” przez magazyn specjalistyczny „Media & Marketing Polska”.

Tomasz Szeląg Dyrektorem Finansowym Roku

Nagroda główna dla Tomasza Szeląga, Członka Zarządu ds. Finansowych Cyfrowego Polsatu, przyznana przez Euler Hermes i magazyn ekonomiczny „Forbes” w konkursie „Dyrektor Finansowy Roku”.

Wyróżnienie za Relacje Inwestorskie

Wyróżnienie za prowadzenie efektywnych relacji inwestorskich oraz jakość działań IR przyznane przez magazyn „Trend”.

Prezes Zarządu Dominik Libicki wśród 20 najlepszych menedżerów w Polsce

Wyróżnienie w rankingu „Top 20 – najlepszych menedżerów w Polsce na czas kryzysu” przyznane przez magazyn „Bloomberg Businessweek Polska”.

Sat Kurier Awards 2012

Nagrody w kategorii „Najlepszy odbiornik DVB-T/MPEG-4” za dekoder T-HD 1000 oraz w kategorii „Innowacja roku”, w której faworytem okazała się TV MOBILNA, przyznane przez magazyn „Sat Kurier”.

The Best Annual Report

Wyróżnienie za „Najlepsze sprawozdanie z działalności” w kategorii „Przedsiębiorstwa” w VII edycji konkursu na najlepszy raport roczny za 2011 rok, którego organizatorem jest Instytut Rachunkowości i Podatków.

Aneta Jaskólska, Członek Zarządu Cyfrowego Polsatu, wśród 50 najlepszych menedżerek 2012 roku

Ranking „Najlepsze menedżerki w Polsce 2012” został przygotowany przez tygodnik opiniotwórczy „Wprost”.

Mistrz GPW

2. miejsce w internetowym plebiscycie „Giełdowy Mistrz Roku” redakcji „Pulsu Biznesu”.

Spółka najlepiej raportująca dane ESG

Wyróżnienie przyznane przez SEG, GES oraz Accreo Taxand za największą transparentność spółki pod kątem ujawniania danych pozafinansowych związanych z kwestiami ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego.

Dominik Libicki Najcenniejszą Osobowością Polskiego Biznesu

Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A., znalazł się wśród „50 Najcenniejszych Osobowości Polskiego Biznesu” w rankingu magazynu ekonomicznego „Home & Market”.

2011

Giełdowa Spółka Roku

1. miejsce w XII edycji prestiżowego rankingu „Giełdowa Spółka Roku” dziennika gospodarczego „Puls Biznesu” oraz 1. miejsce w kategorii „Relacje z inwestorami” i „Perspektywy rozwoju”, 2. miejsce w kategorii „Sukces w 2010”, 3. miejsce za „Kompetencje zarządu” i „Jakość produktów i usług”.

Złota Antena 

Nagroda otrzymana podczas XIII Wielkiej Gali Złotych i Kryształowych Anten, towarzyszącej XI Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów.

Perła Polskiej Gospodarki

1. miejsce w kategorii sektora infrastrukturalnego oraz 2. miejsce w kategorii "Perły Wielkie" w IX edycji prestiżowego rankingu organizowanego przez redakcję magazynu ekonomicznego „Polish Market” przy współpracy merytorycznej Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN.

Idealny Pracodawca Uniwersum TOP 100

W rankingu stworzonym na podstawie badania Universum Professional Cyfrowy Polsat znalazł się wśród 100 najlepszych polskich pracodawców.

Inwestor w Kapitał Ludzki

Laureat programu Fundacji Obserwatorium Zarządzania. Tytuł przyznawany firmom oraz instytucjom, które tworzą przyjazne i bezpieczne miejsca pracy oraz zapewniają warunki pracy wspierające rozwój pracowników.

Najlepszy Nadawca Telewizyjny 2011 roku

Tytuł Najlepszego Nadawcy Telewizyjnego dla naszej stacji POLSAT w rankingu „Najlepsi nadawcy i biura reklamy w 2011 roku” zorganizowanym przez branżowy miesięcznik „Media & Marketing Polska”.

Grand Press 2011

Nagroda Grand Press 2011 w kategorii „Reportaż telewizyjny” dla Radosława Kietlińskiego i Agaty Kaźmierskiej z Polsat News za dokument „Talibowie – druga strona wojny” wyjaśniający, jak doszło do tego, że talibowie, lud religijny i spokojny, przekształcili się w polityczny ruch, z którym nawet Amerykanie nie są w stanie wygrać.

Najcenniejsze Polskie Marki 2011

3. miejsce dla POLSAT-u w rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2011 w kategorii „Media i Wydawnictwa” zorganizowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”.

Złote Orły Trendy 2011

Wyróżnienie i statuetka „Trendy Award 2011” dla Cyfrowego Polsatu w kategorii „Media” za stworzenie najbardziej rozpoznawalnej marki medialnej w Polsce.

Produkt Roku 2011

Wyróżnienie nadane przez magazyn opiniotwórczy „PC World” w kategorii najciekawszych produktów, technologii i usług, jakie pojawiły się na rynku w czasie ostatnich 12 miesięcy.

Produktem roku okazał się superszybki mobilny Internet LTE, który wywarł szczególny wpływ na rozwój rynku IT w obszarze konsumenckim.

2010

Kryształowa Antena

w kategorii „Internet” podczas X Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów.

Najlepsze relacje inwestorskie

1. miejsce wśród polskich spółek giełdowych w rankingu międzynarodowego magazynu „Insitutional Investor”.

Orzeł „Rzeczpospolitej”

dla najbardziej efektywnej firmy spośród obecnych na Liście 500, w kategorii firm usługowych i infrastrukturalnych.

Platynowy Laur „Infotela”

za wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, przyczyniających się do upowszechniania telewizji cyfrowej w Polsce.

Best Managed Companies in Central & Eastern Europe

2. miejsce w rankingu „Najlepiej zarządzane firmy w Europie Środkowo – Wschodniej” w kategorii Polska.

Najcenniejsza spółka

2. miejsce w rankingu „100 najcenniejszych firm w Polsce” tygodnika „Newsweek” w kategorii „Media”.

Mistrz Biznesu

Tytuł przyznany przez magazyn „Bussinesman.pl” w kategorii „Telekomunikacja i IT”.

Najbardziej Efektywny Prezes

Tytuł dla Dominika Libickiego, Prezesa Zarządu, przyznany przez miesięcznik „Home and Market”.

Mistrz Halowej Piłki Nożnej

1. miejsce w X Mistrzostwach Polski Branży Telekomunikacyjnej, IT i Elektronicznej w Halowej Piłce Nożnej.

Inwestor w Kapitał Ludzki

Laureat programu organizowanego przez Fundację Obserwatorium Zarządzania.

Perła Polskiej Gospodarki 2010

1. miejsce w kategorii „Perły Wielkie” oraz 1. miejsce w kategorii „Perły Sektora Przemysłu i Usług” w prestiżowym rankingu magazynu ekonomicznego „Polish Market” oraz Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN.

2009

Byki i Niedźwiedzie

Nagroda „Byki i Niedźwiedzie” w kategorii „Debiut 2008 roku – spółki na GPW" przyznaną przez „Gazetę Giełdy Parkiet”.

Giełdowa Spółka Roku

3. miejsce w rankingu stu najlepszych giełdowych spółek roku ogłoszonym przez „Puls Biznesu”. Najwyższe noty Cyfrowy Polsat otrzymał w kategoriach „Kompetencje Zarządu” (1. miejsce) i „Sukces w 2008 r.” (1. miejsce).

Lokomotywa Polskiej Gospodarki

Wysoka 24. pozycja w rankingu 100 najdynamiczniejszych i największych polskich firm magazynu „Home&Market”. Cyfrowy Polsat zdobył również 5. miejsce pod względem rentowności kapitałów własnych oraz 7. w kategorii bezwzględnego przyrostu wyniku finansowego.

Wirtualny Telefon 2008

Nagroda w kategorii „Sukces Roku 2008”, przyznana przez magazyn „Mobile Internet” za stworzenie w pełni funkcjonalnego infrastrukturalnego wirtualnego operatora komórkowego.

Złota Antena

Nagroda w kategorii „Firma Roku” wręczona podczas  uroczystej, 11 Gali Świata Telekomunikacji, towarzyszącej IX Sympozjum.

Perła Wielka

Tytuł „Perły Wielkiej" w VII edycji rankingu zorganizowanego przez redakcję magazynu ekonomicznego „Polish Market”, przy współpracy merytorycznej Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN. Cyfrowy Polsat został uznany za najlepszą firmę polskiej gospodarki, zajmując 1. miejsce wśród wszystkich spółek odnotowujących przychody przekraczające 1 miliard zł.

2008

Firma nieprzeciętnie przyjazna matkom

Cyfrowy Polsat laureatem konkursu „Mama w Pracy”, organizowanego przez dziennik „Rzeczpospolita”, Instytut MilwardBrown SMG/KRC oraz Fundację Świętego Mikołaja.

Nominacja do Nagrody Fikusa

Prezes Zarządu Dominik Libicki w gronie nominowanych do wyróżnień „Rzeczpospolitej” w kategorii „Twórca Mediów”, obok Krzysztofa Czabańskiego, ks. Marka Gancarczyka, Piotra Skwiecińskiego i Kuby Sufina.

Największy debiut I półrocza 2008 w kategorii „Wartość oferty”

Tytuł największego debiutu giełdowego I półrocza roku 2008 w kategorii „Wartość oferty”. Nagroda zostaje przyznana na podstawie rankingu magazynu CEO Magazyn Top Menedżerów.

Spółka Wysokiej Reputacji 2008

Tytuł przyznany w Niezależnym Rankingu Reputacji Spółek Giełdowych wśród Inwestorów „PremiumBrand 2008”.

Dobra Firma 2008

Uplasowanie w gronie dwudziestu laureatów nagrody „Dobra Firma 2008”, przyznawanej przez dziennik „Rzeczpospolita”. Na ogłoszonej przy okazji konkursu Liście 2000 największych polskich firm Cyfrowy Polsat znalazł się na 335. miejscu. Oznacza to awans o 127 pozycji w stosunku do roku poprzedniego.

Wyróżnienie w rankingu „Euro 50”

Prezes Dominik Libicki został wyróżniony w rankingu „Euro 50” uwzględniającym 50 osobistości, które miały znaczący wpływ na rynek telewizji w Europie. Ranking przeprowadzany jest od 7 lat przez wiodący europejski magazyn telewizji cyfrowej Digital TV Europe.

Perła Polskiej Gospodarki

2. miejsce w kategorii „Perły Duże” i 2. miejsce w branży produkcyjno-usługowej w VI edycji rankingu magazynu „Polish Market” i Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN – Perły Polskiej Gospodarki. 

Ostatnia aktualizacja 14.09.2022