Domowy Program Oszczędnościowy smartDOM dla każdego i z każdym abonamentem!

Data: 
09 lut 2018

Nowy smartDOM, z którego będzie można skorzystać już od 14 lutego br., jest jeszcze prostszy. Od teraz będzie dostępny dla każdego klienta i z każdym abonamentem. Zestaw trzech podstawowych usług – telewizję, telefon i Internet – można mieć już za 60 zł miesięcznie. Decydując się na wszystkie 9 usług i produktów wchodzących w skład smartDOM, można zaoszczędzić nawet 1400 złotych rocznie.

Jeszcze prościej w smartDOM

Przystąpienie do Domowego Programu Oszczędnościowego smartDOM to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy dbają o domowy budżet, szukają korzystnych rozwiązań i nie lubią przepłacać za usługi, z których korzystają na co dzień. Cyfrowy Polsat i Plus wprowadzają nowe, jeszcze bardziej uproszczone zasady Programu, z którego korzysta już blisko 1,5 mln polskich rodzin:

  • Koniec z progiem wejścia do programu, teraz każdy klient może być w smartDOM, niezależnie od wysokości wybranego abonamentu.
  • Nowe usługi z rabatami można dołączać w dowolnym momencie.
  • Za każdą kolejną usługę z oferty telewizji (także naziemnej telewizji cyfrowej), telefonu komórkowego, telefonu stacjonarnego lub Internetu klient zapłaci 10 zł mniej miesięcznie.
  • W Programie dostępne są dwie nowe usługi: cyfrowa telewizja naziemna z 12 kodowanymi kanałami telewizyjnymi i 11 radiowymi oraz telefonia stacjonarna.

W nowym smartDOM zestaw podstawowych usług: telewizja z 86 kanałami, Internet z pakietem podstawowym 30 GB oraz abonament telefoniczny z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich sieci i 2 GB Internetu w telefonie można mieć już za 60 zł miesięcznie.

Im więcej usług i produktów, tym więcej oszczędności!

Jedną z głównych, niezmiennych zasad Domowego Programu Oszczędnościowego smartDOM jest prosta zależność − im więcej produktów i usług posiada klient, tym więcej oszczędności może zgromadzić dzięki uzyskiwanym rabatom. Niezwykle bogata oferta jest elastyczna, a kolejne produkty i usługi można dodawać zgodnie z bieżącymi potrzebami. Atrakcyjne zestawy można mieć już za 40 zł miesięcznie.

tabelka_do_smart_domu_0.jpg

Program smartDOM oferuje 9 produktów i usług: telewizję satelitarną (teraz także cyfrową telewizję naziemną), telefonię komórkową (teraz także stacjonarną), Internet LTE Plus Advanced, usługi bankowe, energię elektryczną, gaz, ubezpieczenia (ERGO Hestia), sprzęt AGD oraz monitoring pomieszczeń. To pełen wachlarz propozycji, które pomagają klientom w oszczędnym budowaniu wygodnego, nowoczesnego i bezpiecznego domu. Zakup wszystkich usług pozwala oszczędzić nawet 1400 zł rocznie.

Nowy smartDOM dotyczy nowych klientów oraz przedłużających umowę. Klienci, którzy chcą pozostać na dotychczasowych zasadach smartDOMu nie muszą nic robić.

Od 14 lutego zmianie ulegają również zasady Programu smartFIRMA, który będzie działał według podobnych reguł jak nowy smartDOM.

Załączone pliki: 
Ostatnia aktualizacja 09.02.2018