Multioferta

Wystartowała nowa kampania Polsat Box i Plusa promująca ofertę łączoną

Ruszyła nowa kampania reklamowa Polsat Box i Plusa m.in. z Jackiem Braciakiem i Wojciechem Mecwaldowskim promująca ofertę łączoną operatorów: Telewizja Polsat Box z Disney+ i Światłowód Plusa już od 19 zł/mies. przez pierwszy rok po rabatach. Spot zachęca, żeby zdecydować się na świetny zakup już teraz i nie odkładać go na później.

Polski
Ostatnia aktualizacja 28.12.2023

Startują 2 nowe kampanie reklamowe Polsat Box i Plus promują wspólną ofertę, a Polsat Box - wielkie wydarzenia sportowe

Ruszyła nowa kampania reklamowa Polsat Box i Plusa z Jackiem Braciakiem, Wojciechem Mecwaldowskim i Filipem Orlińskim promująca najnowszą, wyjątkową ofertę łączoną operatorów.

W osobnej kampanii Polsat Box zapowiada najbardziej emocjonujące wydarzenia sportowe najbliższych tygodni – wszystkie mecze siatkarskich Mistrzostw Europy, Ligę Mistrzów UEFA i wielkoszlemowy US Open, które będzie można obejrzeć w kanałach sportowych dostępnych w ofertach Polsat Box.

Polski
Ostatnia aktualizacja 29.08.2023

Wyjątkowa łączona oferta Polsat Box i Plusa. Telewizja Polsat Box z Disney+ i światłowodem Plusa razem tylko za 19 zł/mies. przez pierwszy rok

Polsat Box i Plus po raz kolejny udowadniają, że łączenie usług się opłaca. Od 17 sierpnia w ofercie łączonej klienci mogą kupić telewizję Polsat Box z Disney+ i światłowodem Plusa już za 19 zł/mies. przez cały pierwszy rok po rabatach. Dzięki temu zaoszczędzą ponad 1000 zł przez rok.

Gdy na horyzoncie czas większych wydatków związanych z powrotem do szkoły, w Polsat Box i Plusie można skorzystać z wyjątkowej oferty telewizji z Disney+ oraz światłowodem. Dzięki niej klienci powiększą oszczędności w domowym budżecie o ponad 1 000 zł w skali roku.[1]

Polski
Ostatnia aktualizacja 17.08.2023

Gala HIGH League 5 w PPV w Polsat Box i Polsat Box Go. W dwóch głównych starciach spotkają się Alberto Simao i Paweł „Tybori” Tyburski oraz Natalia „Natsu” Karczmarczyk i Agata „Fagata” Fąk

10 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi jedna z największych federacji freak-fight w Polsce zorganizuje ostatnią tegoroczną galę: HIGH League 5. Podczas wydarzenia dojdzie do dwóch walk wieczoru –  Alberto Simao zmierzy się Pawłem „Tyborim” Tyburskim, a Natalia „Natsu” Karczmarczyk z Agatą „Fagatą” Fąk. Transmisja wydarzenia rozpocznie się w sobotę, 10 grudnia o godz. 19.15.

Polski
Ostatnia aktualizacja 07.12.2022

Nawet 27 kanałów w otwartym oknie na święta od Polsat Box

Aż do 8 stycznia 2023 roku abonenci Polsat Box będą mogli oglądać nawet 27 dodatkowych kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat. Dzięki aplikacji Polsat Box Go treści będą dostępne również mobilnie. W otwartym oknie znalazły się najlepsze stacje z serialami i filmami, programami rozrywkowymi oraz treściami dla dzieci.

Polski
Ostatnia aktualizacja 05.12.2022

Sześciu Polaków w nowym sezonie Ligi Mistrzów UEFA. Wszystkie mecze tylko w kanałach Polsat Sport Premium oraz online w serwisie Polsat Box Go

We wtorek, 6 września rusza nowy sezon Ligi Mistrzów UEFA. W Polsce oficjalnym nadawcą najlepszych rozgrywek piłkarskich świata jest Telewizja Polsat. Transmisje wszystkich meczów, bez reklam, oglądać można wyłącznie w kanałach Polsat Sport Premium, a online i na wielu urządzeniach w serwisie Polsat Box Go. Wybrane spotkania w pakiecie Polsat Box Go Sport dostępne są również w jakości 4K – już jutro o godz. 20.50 mecz Paris Saint-Germain vs Juventus Turyn. W nowym sezonie Champions League kibice zobaczą sześciu Polaków.

Polski
Ostatnia aktualizacja 06.09.2022

Gala FAME 14 w PPV w Polsat Box i Polsat Box Go. 9 widowiskowych starć, a w walce wieczoru: „Tromba” vs „Gimper”

Już jutro, 14 maja w Krakowie odbędzie się Gala FAME 14, do której dostęp w ramach usługi PPV mogą wykupić abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go.

W walce wieczoru członek Ekipy Mateusz „Tromba” Trąbka zmierzy się z Tomaszem „Gimperem” Działowym. W trakcie gali odbędą się dwa co-main eventy oraz pojedynek o mistrzowski pas w kategorii do 77 kilogramów.

Polski
Ostatnia aktualizacja 13.05.2022

Nickelodeon Ukraine Pluto TV bez dodatkowych opłat dla wszystkich w Polsat Box i Polsat Box Go

Polsat Box oraz Polsat Box Go udostępniają bezpłatnie nowy kanał dla dzieci w języku ukraińskim – Nickelodeon Ukraine Pluto TV. To druga po Ukraina 24 stacja zapewniana wszystkim abonentom wszystkich usług Polsat Box, a także 10. propozycja w ojczystym języku naszych sąsiadów w serwisie Polsat Box Go i telewizji internetowej Polsat Box.

nickelodeon.jpg

Polski
Ostatnia aktualizacja 09.05.2022

Wszystkie mecze TAURON Ligi siatkarek na żywo tylko w serwisie Polsat Box Go. Wspólne przedsięwzięcie kanałów sportowych Polsatu, Polsat Box Go oraz Polskiej Ligi Siatkówki.

Grupa Polsat Plus ma fantastyczną wiadomość dla fanów siatkówki. W piątek, 5 listopada Telewizja Polsat i serwis Polsat Box Go wspólnie z Polską Ligą Siatkówki udostępnią zupełnie nową opcję, zapewniającą fanom, po raz pierwszy w historii, możliwość oglądania na żywo wszystkich meczów TAURON Ligi siatkarek. Będzie to możliwe w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu – komputerze, smartfonie, tablecie czy w Smart TV.

Polski
Ostatnia aktualizacja 05.11.2021

Strony

Subscribe to RSS - Multioferta