Startują 2 nowe kampanie reklamowe Polsat Box i Plus promują wspólną ofertę, a Polsat Box - wielkie wydarzenia sportowe

Data: 
29 sie 2023

Ruszyła nowa kampania reklamowa Polsat Box i Plusa z Jackiem Braciakiem, Wojciechem Mecwaldowskim i Filipem Orlińskim promująca najnowszą, wyjątkową ofertę łączoną operatorów.

W osobnej kampanii Polsat Box zapowiada najbardziej emocjonujące wydarzenia sportowe najbliższych tygodni – wszystkie mecze siatkarskich Mistrzostw Europy, Ligę Mistrzów UEFA i wielkoszlemowy US Open, które będzie można obejrzeć w kanałach sportowych dostępnych w ofertach Polsat Box.

Szok! Telewizja Polsat Box z Disney+ i Światłowód Plusa już za 19 zł/mies.

Od 17 sierpnia w ofercie łączonej klienci mogą kupić telewizję Polsat Box z Disney+ i światłowodem Plusa już za 19 zł/mies. przez cały pierwszy rok po rabatach. Spot telewizyjny z Jackiem Braciakiem Wojciechem Mecwaldowskim i Filipem Orlińskim wykorzystuje słowo „szok”, które podkreśla wyróżniki najnowszej oferty: jej bardzo korzystną cenę, ale także wysoką jakość usług, z których skorzysta cała rodzina. Rodzice docenią telewizję w wysokiej jakości obrazu, młodzi fani gier online niezawodny i szybki Internet, a dzieci - najnowsze propozycje jednej z najpopularniejszych na świecie platform streamingowych Disney+.

Kampania promująca ofertę łączoną Polsat Box i Plusa jest prowadzona w telewizji (stacjach Polsat, TVN, TVS i kanałach tematycznych), radiu i Internecie.

Spot TV można obejrzeć TUTAJ

Z najnowszymi promocyjnymi ofertami „Telewizja Polsat Box z Disney+ i światłowód Plusa już za 19 zł/mies.” można zapoznać się  TUTAJ.

wyjatkowa_laczona_oferta_polsat_box_i_plusa_-_grafika.jpg

 

Metryczka kampanii

Nazwa: „Szok! Telewizja Polsat Box z Disney+ i Światłowód Plusa już za 19 zł/mies.”

Marka: Polsat Box i Plus

Kreacja: Freundschaft

Produkcja: TFP Mariusz Matwiejczuk

Postprodukcja: wideo – Televizor; audio – Ztudio&Burza

Reżyser: Piotr Janowski

Media: TV, online, radio

Dom mediowy: iProspect, MediaPlus

 

 Kampania sportowa Polsat Box

Ruszyła także kampania promująca wielkie wydarzenia sportowe, jakie można oglądać w kanałach Polsat Box: trzymające w napięciu siatkarskie Mistrzostwa Europy z udziałem naszych reperezentacji kobiet i mężczyzn (kanały Polsat Sport), nowy sezon Ligi Mistrzów UEFA (wszystkie mecze w kanałach Polsat Sport Premium) oraz ostatni wielkoszlemowy turniej tego roku, US Open z broniącymi tytułów mistrzowskich – Igą Świątek i Carlosem Alcarazem (kanały Eurosport).

Najpopularniejsze kanały z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi, którymi żyje Polska i świat, kibice znajdą w ofertach telewizyjnych Polsat Box, w dowolnej technologii – satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej z dekoderem.

Kampanię sportową zaplanowano w telewizji, m.in. w Polsacie, kanałach tematycznych Telewizji Polsat, TVN i kanałach tematycznych TVN Warner Bros. Discovery.

Spot TV można obejrzeć TUTAJ

Z najnowszymi promocyjnymi ofertami „Telewizja nawet 12 miesięcy bez opłat na start” można zapoznać się TUTAJ.

 

Metryczka kampanii:

Nazwa: „Największe sportowe emocje – teraz w Polsat Box!”

Marka: Polsat Box

Produkcja: TFP

Postprodukcja: TFP

Media: TV (m.in. Polsat, kanały tematyczne Telewizji Polsat, TVN, kanały tematyczne TVN Warner Bros. Discovery)

Dom mediowy: iProspect

Ostatnia aktualizacja 29.08.2023