Telewizja

Nowy dekoder polsat soundbox 4K z Dolby Atmos® i wbudowanymi głośnikami w ofercie Polsat Box

Polsat Box wprowadził do oferty nowy, oparty o platformę Android TV dekoder polsat soundbox 4K. Wbudowane 4 głośniki, wykorzystujące technologię Dolby Atmos®, zapewniają czysty i głęboki dźwięk immersyjny, zoptymalizowany przez renomowaną firmę Bang & Olufsen. Urządzenie jest przystosowane do odbioru kanałów telewizyjnych zarówno przez satelitę, jak i internet, także w jakości 4K.

Film prezentujący dekoder polsat soundbox 4K

Polski
Ostatnia aktualizacja 28.05.2024

W Polsat Box nowy pakiet Stream+ z Disney+ i HBO Max za jedyne 49,99 zł miesięcznie

Stream+ to nowy pakiet w ofercie Polsat Box, który dołącza do ofert telewizji satelitarnej i internetowej. A w nim dostęp do serwisu Disney+ oraz HBO Max (w tym z 3 kanałami HBO) w cenie 49,99 zł/mies.

 Stream+ to doskonałe uzupełnienie oferty Polsat Box dla wszystkich kino- i serialomaniaków. Disney+ i HBO Max w jednym miejscu to dostęp do świata filmów i seriali, w tym nowości, hitów i światowych premier w korzystnej cenie 49,99 zł/mies. przy umowie na 24 mies. Dodatkowo na start z pakietem Stream+ dostępny jest benefit:

Polski
Ostatnia aktualizacja 09.04.2024

Funkcja sterowania głosem w dekoderach 4K od Polsat Box

Polsat Box rozszerzył obsługę komend głosowych w dekoderach 4K. Za pomocą głosu można teraz nie tylko w prosty sposób wyszukiwać filmy, seriale i programy, ale także sterować urządzeniem,  przewijać, nagrywać treści czy zmieniać kanały. Nowa funkcja usprawnia i upraszcza korzystanie z dekoderów.

Polski
Ostatnia aktualizacja 04.04.2024

Ponad 170 salonów Plusa i Polsat Box w nowej odsłonie. Nowoczesne i energooszczędne wnętrza z efektem immersji

Salony Plusa i Polsat Box w całej Polsce przechodzą zmianę wizualizacji. Już przeszło 170 punktów sprzedaży zyskało nowy design, stając się showroomami obu marek. Dzięki zastosowanym nowoczesnym udogodnieniom klienci mogą wejść do świata produktów i usług Plusa oraz Polsat Box. Nowe cyfrowe rozwiązania towarzyszące procesowi sprzedaży przekładają się także na większą dbałość o środowisko.  

Relacja wideo z otwarcia nowego salonu

Nowoczesne technologie nie tylko w ofercie

Polski
Ostatnia aktualizacja 27.02.2024

Wystartowała nowa kampania Polsat Box i Plusa promująca ofertę łączoną

Ruszyła nowa kampania reklamowa Polsat Box i Plusa m.in. z Jackiem Braciakiem i Wojciechem Mecwaldowskim promująca ofertę łączoną operatorów: Telewizja Polsat Box z Disney+ i Światłowód Plusa już od 19 zł/mies. przez pierwszy rok po rabatach. Spot zachęca, żeby zdecydować się na świetny zakup już teraz i nie odkładać go na później.

Polski
Ostatnia aktualizacja 28.12.2023

Polsat Box z prezentami na święta

Polsat Box na święta wzbogaca promocję „Telewizja nawet 12 miesięcy bez opłat na start” i dodaje jeszcze prezent: 2 miesiące dostępu do trzech kanałów HBO i platformy streamingowej HBO Max.

Klienci łącząc usługi, mogą też wybrać idealną propozycję dla rodziny: Telewizja Polsat Box z Disney+ i Światłowód od Plusa za 19 zł/mies. przez pierwszy rok po rabatach i pakiet HBO i HBO Max na 2 miesiące w prezencie.

Oferty będą dostępne od 8 listopada.

Polski
Ostatnia aktualizacja 07.11.2023

Wejdź do świata hitów Disney+ w jednym z pięciu polskich miast Wspólna trasa promocyjna Polsat Box, Plusa i Disney+

Współpraca Polsat Box i Plusa z Disney+ owocuje nie tylko atrakcyjnymi ofertami. Cała trójka wyrusza we wspólną trasę z przystankami w pięciu miastach, gdzie udostępni nowoczesną, pełną atrakcji strefę związaną z superprodukcjami Disney+. Odwiedzający będą mogli przenieść się do świata ulubionych produkcji, które dotąd śledzili wyłącznie w serwisie: „Avatar: Istota wody", „The Kardashians" i serialu „The Mandalorian".

Polski
Ostatnia aktualizacja 14.09.2023

Startują 2 nowe kampanie reklamowe Polsat Box i Plus promują wspólną ofertę, a Polsat Box - wielkie wydarzenia sportowe

Ruszyła nowa kampania reklamowa Polsat Box i Plusa z Jackiem Braciakiem, Wojciechem Mecwaldowskim i Filipem Orlińskim promująca najnowszą, wyjątkową ofertę łączoną operatorów.

W osobnej kampanii Polsat Box zapowiada najbardziej emocjonujące wydarzenia sportowe najbliższych tygodni – wszystkie mecze siatkarskich Mistrzostw Europy, Ligę Mistrzów UEFA i wielkoszlemowy US Open, które będzie można obejrzeć w kanałach sportowych dostępnych w ofertach Polsat Box.

Polski
Ostatnia aktualizacja 29.08.2023

Superatrakcyjna promocja od Polsat Box – nawet 12 miesięcy TV bez opłat na start

Polsat Box wprowadza nową promocję „Telewizja nawet 12 miesięcy bez opłat na start”. Oferta dotyczy telewizji we wszystkich technologiach: satelitarnej, kablowej

Polski
Ostatnia aktualizacja 17.08.2023

Dzień Dziecka na piątkę w Polsat Box – nawet 5 kanałów z produkcjami dla dzieci i młodzieży bez dodatkowych opłat przez cały miesiąc

Z okazji Dnia Dziecka Polsat Box udostępnił bez dodatkowych opłat wyjątkowe kanały z rozrywką dla najmłodszych widzów. W ramach otwartego okna aż do 30 czerwca będzie można oglądać nawet 5 kanałów: Da Vinci, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Nick Jr.

Polski
Ostatnia aktualizacja 01.06.2023

Strony

Subscribe to RSS - Telewizja