Telewizja

Śpiesz się, póki promocja trwa – nowa kampania reklamowa Polsat Box

Ruszyła nowa kampania reklamowa Polsat Box informująca o ostatnich dniach promocji „Telewizja na start 6 miesięcy bez opłat”. W spocie telewizyjnym rodzina Braciaków przygotowuje się do domowego seansu, kiedy niespodziewanie odwiedza ich rodzina, która z zachwytem odkrywa, że wciąż może skorzystać z wyjątkowej oferty Polsat Box.

Polski
Ostatnia aktualizacja 03.01.2023

Cztery nowe kanały 4K w Polsat Box i Polsat Box Go

W Polsat Box oraz w serwisie Polsat Box Go pojawiły się kolejne nowości – cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, MyZen TV 4K, Museum TV 4K i Travelxp 4K. W Polsat Box stacje są dostępne dla użytkowników dekoderów 4K od najniższych pakietów (S/Wygodnego), w każdej z trzech technologii: satelitarnej, kablowej

Polski
Ostatnia aktualizacja 02.12.2022

Świąteczna kampania reklamowa Polsat Box – na start 6 miesięcy telewizji bez opłat

Polsat Box rozpoczął emisję nowej, świątecznej kampani reklamowej, zachęcającej do skorzystania z najnowszych promocji zapewniających 6 miesięcy oferty telewizyjnej na start bez opłat. W spocie telewizyjnym rodzina Braciaków przygotowuje się do świąt i przy okazji odkrywa, że różnorodna i bogata oferta Polsat Box przypomina magiczny worek św. Mikołaja, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Polski
Ostatnia aktualizacja 10.11.2022

Świąteczne oferty Polsat Box – telewizja na start 6 miesięcy bez opłat

Polsat Box przygotował świąteczne promocje, w ramach których klienci otrzymają na start 6 miesięcy wybranej przez siebie oferty telewizyjnej bez opłat. W nowych propozycjach telewizji satelitarnej i dostępnej przez Internet znalazło się bogactwo popularnych kanałów, stacje premium z kinowymi hitami i najpopularniejszymi wydarzeniami sportowymi oraz usługi Disney+ i HBO Max.

Polski
Ostatnia aktualizacja 04.11.2022

Najnowsze kinowe hity w Polsat Box Go

Polsat Box Go wprowadza kolejne ciekawe nowości filmowe prosto z kina. Do serwisu trafiły już m.in. „Zbrodnie przyszłości” i „Na chwilę, na zawsze”, a wkrótce dołączą „Lena i śnieżek” oraz „Kurozając i zagadka Chomika Ciemności”. Nowe pozycje dostępne są także w Disney+, którego produkcje można oglądać w ramach pakietu Polsat Box Go Premium z usługą Disney+. Są to m.in.: „Thor: Miłość i grom”, „Auta w trasie” czy „Stary człowiek”.

Polski
Ostatnia aktualizacja 20.10.2022

Najlepsze sportowe emocje w Polsat Box – nowa kampania reklamowa

Polsat Box rozpoczął emisję nowej kampani reklamowej zachęcającej do skorzystania z oferty telewizyjnej pełnej wielkich sportowych emocji. Na kanałach sportowych dostępnych w ofercie Polsat Box można ogladać na żywo m.in. Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej, Ligę Mistrzów UEFA, ligę hiszpańską z Robertem Lewandowskim i tenisowy US OPEN. W spocie telewizyjnym możemy zobaczyć Jacka Braciaka, który wraz z synami cieszy się różnorodnością sportowych kanałów w Polsat Box.

Polski
Ostatnia aktualizacja 25.08.2022

Ruszają Mistrzostwa Świata siatkarzy, wszystkie mecze tylko w kanałach sportowych Polsatu i w serwisie Polsat Box Go

W piątek polscy siatkarze rozpoczną walkę o obronę tronu Mistrzostw Świata, na którym zasiadają nieprzerwanie od ośmiu lat. Telewizja Polsat jest oficjalnym nadawcą turnieju odbywającego się w Polsce i Słowenii. Dla kibiców oznacza to, że wszystkie mecze zobaczą na żywo u jednego nadawcy. Transmisje będzie można oglądać w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News, a także online, na wielu urządzeniach w serwisie streamingowym Polsat Box Go.

Polski
Ostatnia aktualizacja 24.08.2022

Wystartowała nowa kampania promująca ofertę telewizyjną Polsat Box z Disney+

Ruszyła nowa kampania reklamowa Polsat Box promująca ofertę operatora z ponad 50 najlepszymi kanałami telewizyjnymi i dostępem do serwisu Disney+ za jedyne 35 zł/mies. W spocie telewizyjnym można zobaczyć Jacka Braciaka, który wraz z rodziną ogląda najnowsze produkcje z biblioteki Disney+ w domowym zaciszu.

Polski
Ostatnia aktualizacja 23.08.2022

Nowe sezony najlepszych polskich rozgrywek piłkarskich w Polsat Box i Polsat Box Go

Najważniejsze klubowe rozgrywki piłkarskie w Polsce są dostępne dla abonentów Polsat Box oraz użytkowników serwisu Polsat Box Go. Pierwsze mecze nowych sezonów PKO BP Ekstraklasy i Fortuna 1 Ligi zostaną rozegrane już dziś. Spotkania PKO BP Ekstraklasy można oglądać na kanałach CANAL+ SPORT3 i CANAL+ SPORT4. Rozgrywki Fortuna 1 Ligi pokażą sportowe anteny Polsatu. W Polsat Box Go – w ramach pakietu Polsat Box Go Sport – wszystkie spotkania można oglądać na żywo online, na wielu urządzeniach.

Polski
Ostatnia aktualizacja 18.07.2022

Nowa oferta telewizji naziemnej w Polsat Box

Polsat Box wprowadza nową ofertę telewizji naziemnej z pakietem 10 najpopularniejszych kanałów sportowych i informacyjnych oraz kilkunastu stacji radiowych. Do jej odbioru służy nowy dekoder DVB-T2 HEVC. Przez pierwszy miesiąc z oferty można korzystać bez opłat.

Polski
Ostatnia aktualizacja 14.07.2022

Strony

Subscribe to RSS - Telewizja