Gala HIGH League 5 w PPV w Polsat Box i Polsat Box Go. W dwóch głównych starciach spotkają się Alberto Simao i Paweł „Tybori” Tyburski oraz Natalia „Natsu” Karczmarczyk i Agata „Fagata” Fąk

Data: 
07 gru 2022

10 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi jedna z największych federacji freak-fight w Polsce zorganizuje ostatnią tegoroczną galę: HIGH League 5. Podczas wydarzenia dojdzie do dwóch walk wieczoru –  Alberto Simao zmierzy się Pawłem „Tyborim” Tyburskim, a Natalia „Natsu” Karczmarczyk z Agatą „Fagatą” Fąk. Transmisja wydarzenia rozpocznie się w sobotę, 10 grudnia o godz. 19.15.

Dostęp do gali w ramach usługi PPV mogą wykupić abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go, dzięki któremu pojedynki można śledzić w Smart TV, na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

high_league5_small.jpg

Podczas najbliższej gali HIGH League 5 w klatce spotka się wiele popularnych gwiazd ze świata sportu i internetu. Fani freak-fightów będą mogli zobaczyć dziesięć pojedynków w różnych formułach: na zasadach MMA, w formule K-1 oraz walkę bokserską w małych rękawicach. W dwóch walkach wieczoru rękawice skrzyżują Alberto Simao i Paweł „Tybori” Tyburski oraz Natalia „Natsu” Karczmarczyk i kontrowersyjna Agata „Fagata” Fąk.

Podczas gali aktywistka Maja Staśko spotka się z debiutującą Marią Maszą Graczykowską. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn zmierzy się z polskim zapaśnikiem i medalistą olimpijskim Damianem Janikowskim. Naprzeciw siebie staną Mateusz „Muran” Murański i Paweł „Scarface” Bomba. W pojedynku streamerów Dawid „Diables” Porwisiak skonfrontuje się z Pawłem „Lehem” Lehmannem. Podczas wydarzenia swoje umiejętności pokażą również: Jakub „Holak” Krawczyk-Holak, Maciej „Zony” Zoniuk, Vaso „Psycho” Bakocević czy Dawid „Crazy” Załęcki.

W dwóch pierwszych walkach zobaczymy Przemysława „Sequento” Skulskiego i Andrzeja „Andrew” Gazdę, a także Wojciecha „Rekordzistę” Sobierajskiego, który zmierzy się z Kamilem „Hassim” Hassanem. Te dwa starcia będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube HIGH League oraz Polsat Box Go.

Gala HIGH League 5 dla abonentów Polsat Box

W Polsat Box galę będzie można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Abonenci i użytkownicy Polsat Box mogą zamówić dostęp w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Gala HIGH League 5 online w Polsat Box Go

Galę HIGH League 5 internauci z całego świata będą mogli obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. W Polsce wydarzenie w cenie 40 zł będzie dostępne na komputerach na www.polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go – na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk gali HIGH LEAGUE 5

-       Alberto „Alberto” Simao vs. Paweł „Tybori” Tyburski – MMA, main event

-       Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs. Agata „Fagata” Fąk – MMA

-       Mateusz „Muran” Murański vs. Paweł „Scarface” Bomba – K-1, małe rękawice

-       Damian Janikowski vs.  Mateusz „Don Diego” Kubiszyn – MMA

-       Maja Staśko vs. Maria „Masza” Graczykowska – K-1, małe rękawice

-       Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs. Maciej „Zony” Zoniuk – MMA

-       Dawid „Diables” Porwisiak vs. Paweł „Leh” Lehmann – boks, małe rękawice

-       Vaso „Psycho” Bakocević vs. Dawid „Crazy” Załęcki – K-1, małe rękawice

-       Przemysław „Sequento” Skulski vs. Andrzej „Andrew” Gazda – MMA

-       Wojciech „Rekordzista” Sobierajski vs. Kamil „Hassi” Hassan – MMA

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 07.12.2022