icon

Kierownik Zespołu E-commerce ds. Sprzedaży Usług

Polkomtel Sp. z o.o.

Oferta ważna do

24.05.2024

Departament

Numer referencyjny

EŁ/KZSU/WP/2310

Lokalizacja

Warszawa

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Właścicielstwo obszarów portali plus.pl i polsatbox.pl w zakresie ekspozycji ofert na sprzedaż usług (usługi głosowe, internet, telewizja)
  • Właścicielstwo procesów zawierania umowy poprzez portale oraz realizacji zamówień na urządzenia
  • Utrzymywanie relacji z partnerami w organizacji – dostarczającymi oferty, produkty oraz realizującymi działania w związku z zebranymi zamówieniami
  • Współpraca z innymi zespołami w departamencie w zakresie realizacji zmian w obszarach odpowiedzialności, szczególnie zespołami UX/UI, deweloperskimi, CRM, płatnej reklamy performance
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem specjalistów i product ownerów
  • Utrzymywanie roadmapy ofert, szczególnie dedykowanych dla kanału internetowego i roadmapy rozwojowej procesów zakupowych
  • Wynik sprzedaży portali w zakresie sprzedaży usług

Nasze oczekiwania

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w roli szefa zespołu sprzedaży ecommerce – preferowane doświadczenie w sprzedaży usług (bankowość, ubezpieczenia, telekomunikacja)
  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w personalizacji ofert i procesów (marketing automation itp.)
  • Doświadczenie w pracy w metodyce zwinnej

Co oferujemy

To oferujemy

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w największej grupie kapitałowej w kraju,
  • Super atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą,
  • Hybrydowy model pracy,
  • Dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie z pewnością znajdziesz coś dla siebie,
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna w LuxMed, ubezpieczenie na życie, liczne oferty pracownicze dedykowane pracownikom Grupy),
  • Ponieważ praca to nie wszystko – dostęp do bezpłatnych sekcji sportowych :)