icon

Specjalista ds. Raportowania Finansowego

Cyfrowy Polsat S.A.

Oferta ważna do

22.05.2024

Departament

Finanse

Numer referencyjny

EŁ/SRF/AG/0424

Lokalizacja

Warszawa

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie sporządzania sprawozdań finansowych (jednostkowych i skonsolidowanych);
  • Sporządzanie okresowych raportów i analiz finansowych na potrzeby Zarządu;
  • Weryfikacja pakietów konsolidacyjnych spółek zależnych;
  • Kalkulacja wybranych korekt konsolidacyjnych;
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca;
  • Udział w procesie przejmowania obsługi finansowej nowych spółek i połączeń w ramach grupy;
  • Weryfikacja poprawności danych w systemach finansowych;
  • Współpraca z pionem relacji inwestorskich, pionem księgowości i audytorem zewnętrznym.

Nasze oczekiwania

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad rachunkowości, w szczególności wiedza z zakresu MSSF;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Kwalifikacje ACCA lub rozpoczęty proces uzyskiwania kwalifikacji ACCA mile widziane;
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze sprawozdawczości finansowej lub audytu;
  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki finanse, rachunkowość lub ekonomia;
  • Zdolności analityczne oraz dokładność;
  • Samodzielność w realizowanych zadaniach;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy

To oferujemy

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Pracę nad ciekawymi, niestandardowymi projektami;
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie;
  • Aktywny udział w złożonych projektach.