icon

Project Manager w Pionie Marketingu

Telewizja Polsat Sp. z o.o.

Oferta ważna do

30.11.2024

Departament

Marketing

Numer referencyjny

1/9/2024

Lokalizacja

ul. Ostrobramska 77, 04-175 Warszawa

Opis stanowiska

  • koordynowanie projektów komunikacyjnych, w tym działań z zakresu PR, marketingu i digital marketingu
  • planowanie i nadzorowanie tworzenia materiałów promocyjnych oraz sprawdzanie efektywności ich wykorzystania
  • dbanie o spójność komunikacji we wszystkich działaniach
  • współpraca z zespołami Pionu Marketingu, Biura Reklamy, Pionem Programowym Telewizji Polsat
  • współpraca z agencjami reklamowymi, grafikami, domem mediowym i producentami zewnętrznymi
  • utrzymywanie relacji z mediami i kontrahentami
  • praca przy projektach CSR

Nasze oczekiwania

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z komunikacją, PRem, komunikacją marketingową, digital marketingiem
  • umiejętność planowania i zdolności organizacyjne (sesje fotograficzne, eventy, akcje specjalne)
  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • pozytywne nastawienie, kreatywność i elastyczność
  • zainteresowania obszarem komunikacji marketingowej i pasja w śledzeniu trendów rynkowych
  • lekkie pióro i umiejętność tworzenia angażujących tekstów i komunikatów prasowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Co oferujemy

  • ciekawą pracę w największej grupie medialno-telekomunikacyjnej w Polsce
  • specjalistyczne szkolenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • specjalne zniżki pracownicze na produkty i usługi w Grupie Polsat Plus