Nowa oferta telewizyjna w Cyfrowym Polsacie – nawet przez 6 miesięcy bez opłat

Data: 
14 lut 2018

Dziś Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany w ofercie telewizyjnej. Operator stawia m.in. na popularny pakiet Rodzinny HD wraz z kanałami premium z pakietu Cinemax HD w cenie 20 zł. Klienci otrzymają tę ofertę przez 6 miesięcy bez opłat, dodatkowo wzbogaconą o 28 innych kanałów dostępnych w prezencie na czas promocji! Ponadto Cyfrowy Polsat uruchamia nową ofertę Premium MAX Plus zawierającą pełne bogactwo kanałów z oferty platformy łącznie ze stacjami z pakietu Rozrywka HD.

Cyfrowy Polsat wychodzi ze świetną propozycją naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą skorzystać z bogatej oferty telewizyjnej w przystępnych cenach. Teraz:

  • Pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD zawierający 86 kanałów dostępny jest już za 20 zł.
  • Dla fanów sportu przygotowano pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD zawierający 89 kanałów w cenie 30 zł.
  • Obydwie propozycje klient otrzyma aż przez 6 miesięcy bez opłat, a dodatkowo w tym czasie będzie mógł cieszyć się również 28 innymi kanałami z Pakietu Familijnego HD, które dostanie w prezencie.
6_mies.bez_oplat.jpg
Dla osób ceniących bogactwo rozrywki Cyfrowy Polsat wprowadził nową ofertę Premium MAX Plus, która składa się z pakietów: Familijnego Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD z HBO GO, Eleven Sports HD, Rozrywka HD. To razem aż 183 kanały telewizyjne, które na start można oglądać aż przez 3 miesiące bez opłat. Potem abonament wyniesie 120 zł miesięcznie. W ramach opłaty klient otrzymuje również opcję ON THE GO, która umożliwia mobilny dostęp do ponad 100 kanałów i bogatej biblioteki VOD w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Nowością w ofercie jest pakiet Rozrywka HD z 6 kanałami tylko dla dorosłych.

Osoby, które chcą skorzystać z oferty z segmentu premium, mogą zakupić też inną, już docenioną przez widzów ofertę Premium MAX, na którą składa się 177 kanałów – również dostępną bez opłat przez pierwsze 3 miesiące, a potem za 100 zł miesięcznie.

Wraz z ofertami premium można również wybrać:

  • Nagradzany dekoder EVOBOX PVR już za 1 zł – dający możliwość nagrywania nawet do 3 programów jednocześnie i oglądania w tym czasie kolejnego.
  • Usługę Multiroom HD już od 5 zł miesięcznie – dzięki której ten sam pakiet kanałów można oglądać nawet na 4 telewizorach.

Oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu to jak zawsze bogactwo kanałów – najpopularniejsze stacje sportowe, ponad 40 stacji filmowych, wygodne pakiety dostosowane do potrzeb rodziny.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 14.02.2018