Grupa Polsat Plus przejmuje serwis naEKRANIE.pl i kanały 4FUN

Data: 
21 lip 2023

Grupa Polsat Plus  została większościowym udziałowcem spółek do których należą serwis naEKRANIE.pl oraz kanały telewizyjne 4FUN.TV, 4FUN KIDS i 4FUN DANCE.  Spółki zawarły jednocześnie wieloletnią umowę inwestycyjną na mocy której wspólnie będą rozwijać dotychczasowe biznesy 4FUN i naEKRANIE.pl. Na czele obu spółek w randze Prezesa Zarządu pozostaje Mateusz Górecki.

- Cieszymy się, że naEKRANIE.pl i kanały 4FUN dołączają do naszej Grupy. Nabycie udziałów w 4FUN i naEKRANIE.pl traktujemy jako długoterminową inwestycję. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu aktywnemu wsparciu i zaangażowaniu pozycja i znaczenie obu marek będą dynamicznie rosły  komentuje Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat.

- Współpraca z Telewizją Polsat i z całą Grupą Polsat Plus oraz wynikające z niej różnego rodzaju obecne jak i przyszłe synergie to dla 4FUN i naEKRANIE.pl kolejny bardzo ważny krok w historii Spółek. Wierzę, że wspólnie osiągniemy znacznie więcej i znacznie szybciej, a przed kanałami 4FUN i serwisem naEKRANIE.pl roztacza się świetlana przyszłość. W tym miejscu pragnę podziękować zespołom obu firm, a tak naprawdę rodzinie 4FUN i naEKRANIE.pl za zaangażowanie, które umożliwiło dotarcie do tego ważnego punktu w historii obu marek – komentuje Mateusz Górecki, współwłaściciel i Prezes 4FUN oraz naEKRANIE.pl.
naekranie_m.png

naEKRANIE.pl to serwis internetowy o tematyce popkulturowej piszący  o filmach, serialach, książkach, komiksach i grach, a także o technologiach. Co miesiąc przyciąga na swoje łamy minimum 2 mln czytelników i generujących ponad 20 mln odsłon.

https://naekranie.pl/

4fun.png

4FUN.TV jest obecny na rynku telewizyjnym od 14 lutego 2004 roku, za rok świętować będzie zatem 20lecie nadawania. To muzyczny kanał telewizyjny nadający muzykę rozrywkową, od lat charakteryzujący się poza emisją teledysków także bardzo mocną interakcją z widzami.

4FUN DANCE jest obecny na rynku telewizyjnym od 27 września 2011 roku (startował pod nazwą TV DISCO). To  kanał z polską muzyką taneczną - disco polo i dance.

4FUN KIDS to najmłodsze dziecko w rodzinie 4FUN –  muzyczno-edukacyjny i  interaktywny kanał dla dzieci. Swoją premierę miał 1 września 2020 roku.

https://4fun.tv/

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 21.07.2023