Inne komunikaty

Wezwanie do zapisywania się na sprzedaż akcji Cyfrowy Polsat S.A.

W ramach realizacji decyzji Zarządu i Rady Nadzorczej z dnia 27 września 2021 r. zakomunikowanej w raporcie bieżącym 22/2021, Cyfrowy Polsat S.A. ogłosił w dniu dzisiejszym wezwanie do zapisywania się na sprzedaż akcji Spółki po cenie 35,00 zł/akcję.

Harmonogram Wezwania:

Polski
Ostatnia aktualizacja 28.09.2021

Oświadczenie Zygmunta Solorza dotyczące Grupy Polsat Plus

Od początku mojej drogi biznesowej realizuję krok po kroku, etap po etapie strategię biznesową, która ma na celu sukcesywny rozwój firm, w których jestem większościowym udziałowcem.

Na początku był to jeden kanał telewizyjny i Telewizja Polsat, potem platforma cyfrowa – Cyfrowy Polsat, następnie doszedł Polkomtel i sieć Plus, w ostatnich latach Netia oraz Interia.

Polski
Ostatnia aktualizacja 28.09.2021

Grupa Polsat Plus gra z polską siatkówką przez kolejne siedem lat!

Plus będzie Sponsorem Tytularnym PlusLigi mężczyzn i Sponsorem Strategicznym Tauron Ligi kobiet do 2028 r. 

Telewizja Polsat zapewniła sobie prawa do transmisji obu lig do 2028 r. 

Od nowego sezonu PlusLiga z nowym logo Plusa 

Polski
Ostatnia aktualizacja 24.09.2021

Newsroomy Wydarzeń, Polsatu News i Polsatu Sport jednymi z najnowocześniejszych na świecie

Montaż materiałów z każdego miejsca na świecie bez ryzyka awarii, nawet gdy dostęp do internetu jest ograniczony? Praca dziennikarska i stały kontakt z redakcją w każdym momencie? W Telewizji Polsat to rzeczywistość, nie fikcja rodem z książek science-fiction.

Polski
Ostatnia aktualizacja 20.09.2021

Polsat Box zastąpił markę Cyfrowy Polsat. Nowy dekoder polsat box 4K i kanały w jakości 4K

Polsat Box, który dziś zastąpił Cyfrowy Polsat, to marka, która zapewnia klientom bogaty wybór  nawet 150 kanałów TV w 3 technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej OTT, a także swobodny dostęp do różnorodnych treści

Polski
Ostatnia aktualizacja 02.09.2021

Rusza Polsat Box Go – nowy serwis streamingowy i VOD w polskim Internecie, zastępuje Iplę i Cyfrowy Polsat Go

polsat_box_go.png

Serwis jest dostępny dla każdego, nie tylko abonentów Polsat Box (wcześniej Cyfrowego Polsatu)

Polski
Ostatnia aktualizacja 31.08.2021

Liga Mistrzów UEFA oraz PKO BP Ekstraklasa przez kolejne sezony w Polsat Box

Najważniejsze klubowe piłkarskie rozgrywki: europejskie – Liga Mistrzów UEFA i polskie – PKO BP Ekstraklasa ponowie dostępne dla abonentów Polsat Box (wcześniej Cyfrowego Polsatu). To kolejne sezony, gdy w Polsat Box można oglądać najlepszą europejską i polską piłkę nożną.

Polski
Ostatnia aktualizacja 26.08.2021

5G dostępne w każdym abonamencie w Plusie

Najlepsze i najszybsze 5G w Polsce będzie dostępne w każdym abonamencie w Plusie. 5G będzie dostępne zarówno w ofertach głosowych, jak i internetowych, dla klientów indywidulanych i dla firm. 5G w abonamencie dla każdego to, po zwiększeniu zasięgu 5G do ponad 15 mln osób, rekordzie Polski w szybkości 5G – ponad 1 Gb/s, wprowadzeniu eSIM i elektronicznego podpisu w salonach, kolejne udogodnienie, jakie Plus wprowadza dla swoich klientów. W ofertach będzie można wybrać również duże paczki danych czy dostęp do HBO GO i Tidala.

Polski
Ostatnia aktualizacja 23.08.2021

Grupa Polsat Plus podsumowuje II kwartał 2021

Rebranding marek Grupy Polsat Plus – strategiczna harmonizacja, nowa, spójna identyfikacja wizualna i pierwsza w historii wspólna kampania trzech głównych marek – Plusa, Polsatu i Polsat Box. Do kluczowych marek Plusa i Polsatu dołączają nowe marki – Polsat Box zastępuje markę Cyfrowy Polsat, Polsat Box Go – zastępuje Iplę i Cyfrowy Polsat Go oraz powstała nowa marka - Polsat Go.

Polski
Ostatnia aktualizacja 19.08.2021

Dekoder 4K w Polsat Box

Od września Cyfrowy Polsat zmienia się w Polsat Box, a do oferty wejdzie nowoczesny dekoder 4K z nowym pilotem Bluetooth, funkcją DUO i podłączeniem do Internetu, w tym również przez Wi-Fi. Funkcja DUO umożliwia podłączenie tego samego dekodera zarówno do telewizji satelitarnej, jak i kablowej

Polski
Ostatnia aktualizacja 18.08.2021

Strony

Subscribe to RSS - Inne komunikaty