Inne komunikaty

Polsat Sport 1 liderem telewizyjnego segmentu sportowego w maju. Świetne wyniki Polsatsport.pl

Maj to kolejny miesiąc, w którym Polsat Sport 1 był najchętniej oglądanym kanałem sportowym w Polsce. Według danych Nielsen Audience Measurement stacja pokonała wszystkich konkurentów, także tych dostępnych w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. To jednak nie koniec!

Polski
Ostatnia aktualizacja 05.06.2024

Blisko 20 milionów mieszkańców Polski w zasięgu super szybkiego internetu stacjonarnego Plusa

Plus rozszerza dostępność internetu stacjonarnego o infrastrukturę udostępnioną przez Grupę Vectra. Dzięki temu mieszkańcy blisko 1,5 miliona domów i mieszkań w 350 miejscowościach zyskali dostęp do oferty Plusa. Dla klientów oczekujących niezawodnego internetu do domu przygotowane zostały promocyjne oferty – super szybki internet stacjonarny w pakiecie z najlepszym kontentem – telewizją Polsat Box, Disney+, HBO MAX i Polsat Box Go Plus.

Internet stacjonarny Plusa zwiększa zasięg

Polski
Ostatnia aktualizacja 03.06.2024

Polacy pokochali hokej, Mistrzostwa Świata hitem kanałów Polsat Sport

Zakończone w niedzielę Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie cieszyły się olbrzymią popularnością widzów oglądających kanały sportowe Polsatu. Nadawca pokazał na żywo wszystkie 64 mecze turnieju, a szczególna oprawa medialna towarzyszyła tym z udziałem Reprezentacji Polski. Średnia minutowa oglądalność pojedynków Biało-Czerwonych przekroczyła 200 000 widzów, a kibice najbardziej wspierali Polaków w starciach ze Stanami Zjednoczonymi oraz Kazachstanem. Skalę promocji hokeja przez Polsat dostrzegły nawet czeskie media.

Polski
Ostatnia aktualizacja 28.05.2024

Grupa Polsat Plus podsumowuje I kwartał 2024 roku

23 mln osób w zasięgu sieci 5G, bardzo dobra ramówka Telewizji Polsat, rozruch techniczny nowej farmy wiatrowej

W I kwartale 2024 r. Grupa Polsat Plus rozbudowała zasięg 5G Plusa do 23 mln osób, a 5G Ultra o prędkości do 1 Gb/s – do 6 mln osób. Ze światłowodem dociera do 13 mln osób. Wiosenna ramówka Telewizji Polsat miała wysoką oglądalność, a Grupa Polsat-Interia w kwietniu ponownie została nr 1 wśród wydawców internetowych. Trwa rozruch technologiczny trzeciej farmy wiatrowej Grupy w Człuchowie.

Polski
Ostatnia aktualizacja 23.05.2024

Polsat Sport 1 pierwszym wyborem polskich kibiców w kwietniu. Więcej transmisji sportowych w TV 4

Polsat Sport 1, najstarszy polski kanał telewizyjny dedykowany w całości transmisjom sportowym, był pierwszym wyborem rodzimych kibiców w kwietniu. W pokonanym polu pozostały nawet stacje nadające w ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej, a wzrosty zarówno w grupie wiekowej 4+, jak i komercyjnej 16-59, zanotowały także pozostałe kanały z rodziny Polsat Sport. O sukcesie redakcji sportowej Polsatu zdecydowało najszersze portfolio transmitowanych dyscyplin na polskim rynku.

Polski
Ostatnia aktualizacja 16.05.2024

Zmiana nazw kanałów sportowych Polsatu – Polsat Sport marką główną

Kanały sportowe Polsatu będą miały nowe nazwy. Marką główną i podstawową jest Polsat Sport, który jest jedną z najsilniejszych marek medialnych w Polsce. Grupa Polsat Plus i Telewizja Polsat posiadają bogaty zakres praw medialnych do wielu wydarzeń z wielu różnych dyscyplin sportowych, które pokazują na różnych swoich antenach. Dzięki uproszczeniu nazw, nawigacja w ofercie kanałów sportowych Polsatu będzie łatwiejsza.

Polski
Ostatnia aktualizacja 25.04.2024

Rozwój zasięgu ultraszybkiego internetu mobilnego i światłowodowego Plusa

Plus rozszerza zasięg sieci 5G, 5G Ultra oraz światłowodu. W zasięgu 5G Plusa są już 23 miliony mieszkańców Polski, a z jeszcze szybszego 5G Ultra może korzystać 6 milionów osób we wszystkich województwach. Cały czas zwiększana jest również dostępność szybkiego internetu stacjonarnego Plus Światłowód, który aktualnie jest dostępny dla ponad 13 milionów mieszkańców Polski.

Polski
Ostatnia aktualizacja 27.03.2024

Samochody wodorowe Grupy Polsat Plus przejechały pierwszy milion kilometrów

Samochody wodorowe należące do Grupy Polsat Plus przejechały milion kilometrów. Zerowa emisja dwutlenku węgla i zdolność oczyszczania powietrza to cechy pojazdu, które idealnie wpasowują się w ekologiczną misję Grupy. Już wkrótce spółka PAK PCE należąca do Grupy Polsat Plus rozpocznie w Koninie produkcję zielonego wodoru, który będzie dostarczany do stacji tankowania wodoru. Stacje z Grupy Polsat Plus pod marką NESO działają już w Warszawie i Rybniku, a w planach jest budowa kolejnych w kilku miastach Polski.

Polski
Ostatnia aktualizacja 20.03.2024

26 autobusów wodorowych NesoBus od Grupy Polsat Plus i ZE PAK będzie jeździło w Chełmie

Miasto Chełm w wyniku przeprowadzonego przetargu wybrało Grupę Polsat Plus i ZE PAK jako dostawcę 26 zeroemisyjnych, ekologicznych autobusów wodorowych NesoBus. Dostawa autobusów ma odbyć się w 3 transzach, a ostatecznie zakończyć się 30 października 2025 roku. To trzecie duże zamówienie NesoBusów po Rybniku i Gdańsku.

W ramach przetargu ogłoszonego przez Urząd Miasta Chełm wspólna spółka Grupy Polsat Plus i ZE PAK – PCE Polski Autobus Wodorowy zgłosiła ofertę, która została uznana za najkorzystniejszą.

Polski
Ostatnia aktualizacja 18.03.2024

Strony

Subscribe to RSS - Inne komunikaty