Inne komunikaty

To już 30 lat Telewizji Polsat!

Za nami wspaniały wieczór jubileuszowej Gali! 

Wielkie urodziny Polsatu to była impreza pełna emocji, wzruszeń i niesamowitych doznań wizualnych z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości. Prawie stu Artystów wystąpiło na scenie ze specjalnie zaaranżowanym jubileuszowym repertuarem! Galę poprowadziło aż dwudziestu dwóch prowadzących!  W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej tysiąc pięciuset gości świętowało nasz jubileusz! Przed telewizorami z kolei oglądało nas prawie 2 miliony widzów! 

Polski
Ostatnia aktualizacja 07.12.2022

Edward Miszczak w styczniu dołączy do Telewizji Polsat

Edward Miszczak rozpocznie pracę w Telewizji Polsat 16 stycznia 2023 r. i obejmie stanowisko Wiceprezesa Zarządu oraz Dyrektora Programowego. W tym samym czasie Nina Terentiew, która obecnie pełni funkcję Członka Zarządu i Dyrektora Programowego, zakończy pełnienie tych funkcji i wejdzie w skład Rady Nadzorczej Telewizji Polsat.

Polski
Ostatnia aktualizacja 24.11.2022

Grupa Polsat Plus w III kwartale 2022 roku: oferty z Disney+, dołączenie Antyweb.pl oraz testy NesoBusa

W III kwartale br. Grupa Polsat Plus dynamicznie rozwijała się we wszystkich segmentach swojej działalności. Klientom Polsat Box, sieci Plus, Netii i Polsat Box Go zaoferowała oferty z Disney+. Do Grupy Interia dołączył serwis Antyweb.pl, wzmacniając działalność Grupy w obszarze mediów online. Dynamicznie rozwijane były projekty kolejnych farm wiatrowych i konsekwentnie kompletowany pełen łańcuch wartości gospodarki opartej o zielony wodór.

Grupa Polsat Plus w III kwartale br.:

Polski
Ostatnia aktualizacja 17.11.2022

Antyweb.pl dołącza do Grupy Polsat Plus

Antyweb.pl, jeden z najważniejszych serwisów w Polsce piszących o tym co dzieje się w polskim i światowym internecie, dołącza do Grupy Polsat Plus. Będzie stanowił istotne wzmocnienie Grupy w obszarze nowych technologii.

antyweb.jpg

Polski
Ostatnia aktualizacja 26.09.2022

Wszystkie mecze Mistrzostw Świata siatkarek wyłącznie w kanałach sportowych Polsatu i w Polsat Box Go

W piątek ruszają Mistrzostwa Świata siatkarek, które organizowane są wspólnie przez Polskę i Holandię. Po dwunastu latach w elicie ponownie znalazły się Biało-Czerwone. Swój pierwszy mecz reprezentantki Polski rozegrają w piątek w Arnhem, a kolejne starcia z ich udziałem odbędą się w Gdańsku. Oficjalnym nadawcą Mistrzostw Świata siatkarek jest Telewizja Polsat, a wszystkie mecze turnieju pokażą Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News.

Polski
Ostatnia aktualizacja 23.09.2022

Grupa Polsat Plus Firmą Roku Forum Ekonomicznego w Karpaczu

Podczas uroczystej gali XXXI Forum Ekonomicznego, który odbył się w Karpaczu, Grupa Polsat Plus otrzymała nagrodę dla Firmy Roku. W uzasadnieniu decyzji o przyznaniu wyróżnienia podkreślano nie tylko sukces biznesowy Cyfrowego Polsatu i całej Grupy Polsat Plus, ale także inicjatywy społeczne i charytatywne Polsatu oraz jego założyciela – Zygmunta Solorza.

Polski
Ostatnia aktualizacja 14.09.2022

Ponad milion widzów meczu Polska – USA w Polsacie Sport na Mistrzostwach Świata siatkarzy

Trwające Mistrzostwa Świata siatkarzy cieszą się ogromną popularnością widzów, dzięki czemu Polsat Sport nie ma sobie równych w zestawieniu najpopularniejszych sportowych kanałów telewizyjnych w Polsce. Absolutnym hitem okazał się ostatni mecz fazy grupowej z udziałem Polaków, który średnio oglądał ponad milion widzów. Telewizja Polsat jako jedyna pokazuje wszystkie mecze Mistrzostw Świata, a transmisje oglądać można także na wielu urządzeniach w internecie dzięki serwisowi Polsat Box Go.

Polski
Ostatnia aktualizacja 01.09.2022

Plus, dumny sponsor Polskiej Siatkówki, kibicuje Biało-Czerwonym i rozdaje GB za wygrane sety!

Już dziś rozpoczynają się FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, a Polacy będą bronić mistrzowskiego tytułu! Plus, który jest dumnym sponsorem Polskiej Siatkówki, zachęca wszystkich do wspierania Biało-Czerwonych, zarówno na trybunach, jak i przed telewizorami, a za każdy wygrany przez Polaków set daje swoim klientom 3 GB.

siatkowka1.jpg

Polski
Ostatnia aktualizacja 26.08.2022

Ruszają Mistrzostwa Świata siatkarzy, wszystkie mecze tylko w kanałach sportowych Polsatu i w serwisie Polsat Box Go

W piątek polscy siatkarze rozpoczną walkę o obronę tronu Mistrzostw Świata, na którym zasiadają nieprzerwanie od ośmiu lat. Telewizja Polsat jest oficjalnym nadawcą turnieju odbywającego się w Polsce i Słowenii. Dla kibiców oznacza to, że wszystkie mecze zobaczą na żywo u jednego nadawcy. Transmisje będzie można oglądać w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News, a także online, na wielu urządzeniach w serwisie streamingowym Polsat Box Go.

Polski
Ostatnia aktualizacja 24.08.2022

Grupa Polsat Plus podsumowuje II kwartał 2022 roku

Grupa Polsat Plus łącznie świadczy ponad 20 mln usług płatnej TV, telefonicznych i internetowych. Portale internetowe Grupy, w tym z Grupy Interia, odwiedza co miesiąc 21 mln użytkowników, którzy generują 2 mld odsłon. Grupa wzmacnia ofertę 5G, jako jedyny operator na rynku oferuje swoim klientom usługę Disney+ i rozwija projekty w nowym obszarze działalności Czystej Energii i Zielonego Wodoru.

Grupa Polsat Plus w drugim kwartale br.:

Polski
Ostatnia aktualizacja 18.08.2022

Strony

Subscribe to RSS - Inne komunikaty