Wszystkie mecze Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn na sportowych antenach Polsatu

Data: 
11 sty 2016

W najbliższy piątek 15 stycznia rozpoczną się w Polsce Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Wśród 16 ekip, które powalczą o prymat na Starym Kontynencie znalazła się również Polska, która w fazie wstępnej zmierzy się z Mistrzami Świata i Europy Francuzami oraz Serbią i Macedonią. Polacy swoje pierwsze mecze zagrają w Krakowie, a mistrzostwa będą rozgrywane również w halach Katowic, Gdańska i Wrocławia. Wszystkie mecze pokażą kanały sportowe Polsatu, mecze Polaków również antena otwarta. Pierwszy mecz Polska – Serbia w piątek 15 stycznia o godzinie 20.00 w Polsacie i Polsacie Sport. 

fot. Cyfrasport

Polskę, która w zgodnej opinii ekspertów ma szanse powalczyć o medal ME, już w pierwszej fazie mistrzostw czeka ciężka przeprawa w meczu z Mistrzami Świata i Europy Francuzami. Na szczęście pozostali grupowi rywale choć groźni - Macedonia i Serbia to zespoły niżej notowane od naszej reprezentacji. 

Wszystkie mecze ME będzie można zobaczyć w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i otwartym Polsacie Sport News. Mecze Polaków pokażą Polsat i Polsat Sport, a skomentuje je Tomasz Włodarczyk. Pozostałe spotkania będą komentować m.in. Szymon Rojek, Marcin Muras, Piotr Merchelski i Grzegorz Michalewski.                       

Codziennie w trakcie trwania mistrzostw Polsat Sport i Polsat Sport News o godzinie 22.45 pokażą na żywo 45 minutowy „Magazyn ME w piłce ręcznej mężczyzn” podsumowujący wydarzenia dnia. Gospodarzami programu będą Jerzy Mielewski, Przemysław Iwańczyk i Krzysztof Wanio. 

fot. Cyfrasport

Mecze Polaków w fazie wstępnej:

15.01.2016 (piątek) Polska – Serbia  -Polsat i Polsat Sport godzina 20.00

17.01.2016 (niedziela) Polska – Macedonia – Polsat i Polsat Sport godzina 20.00

19.01.2016 (wtorek) Polska – Francja – Polsat i Polsat Sport godzina 20.00

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 11.01.2016