smartFIRMA 2 – jeszcze więcej korzyści dla Twojego biznesu

Data: 
09 paź 2015

Od 8 października klienci biznesowi Plusa mogą korzystać z nowej, jeszcze lepszej oferty w ramach programu pozwalającego na korzystne łączenie usług i osiąganie dzięki temu oszczędności finansowych. smartFIRMA 2 to więcej usług, które można połączyć, wprowadzenie nowych produktów i oferty oraz brak ograniczeń czasowych na ich dokupienie. 

W programie smartFIRMA 2 wprowadzone zostały nowe kategorie usług, zapewniono klientom większą elastyczność w ich doborze, dodano nową ofertę telefonii stacjonarnej, a kolejne produkty można dołączać w dowolnym momencie trwania programu.

nowy_obraz_5_1.png

W ramach smartFIRMY 2:

 • można mieć nawet sześć produktów,
 • na aż pięć z nich otrzymuje się rabaty,
 • nie trzeba kupować całego pakietu żeby otrzymać zniżki – można wybrać tylko interesujące nas produkty,
 • pierwszy produkt to zawsze telefonia komórkowa lub Internet LTE,
 • kolejne produkty można dokupić w dowolnym momencie trwania programu,
 • na drugi produkt jest rabat 50%,
 • na trzeci produkt także jest rabat aż 50%,
 • można dokupić dwie dodatkowe karty telefonii komórkowej i otrzymać upusty odpowiednio 10 zł i 20 zł,
 • dla domu można zakupić telewizję satelitarną Cyfrowego Polsatu,
 • wystarczy posiadać jeden produkt by skorzystać z atrakcyjnej oferty telefonii stacjonarnej,
 • wszystkie upusty w ramach smartFIRMY przydzielane są na całą długość umowy.

Całkowitą nowością w smartFIRMA 2 są telewizja oraz Internet Cyfrowego Polsatu.

Od teraz klienci prowadzący działalność gospodarczą mogą jako osoby prywatne zakupić telewizję satelitarną Cyfrowego Polsatu dla domu. Warunkiem jest prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej, a minimalny poziom abonamentu dla telewizji to 59,99 zł brutto.

Internet Cyfrowego Polsatu jest dostępny wymiennie z Internetem Plusa i może być usługą uprawniającą do rabatu jako produkt numer jeden lub rabatowaną o 50% jako drugi lub trzeci.

W smartFIRMA 2 dostępna jest również nowa odsłona oferty Numer Stacjonarny dla Firm. Jest to oferta telefonii stacjonarnej z nielimitowanymi połączeniami, która w smartFIRMIE 2 może kosztować nawet 1 zł miesięcznie. Aby otrzymać rabaty na Numer Stacjonarny wystarczy tylko umowa uprawniająca i nie trzeba posiadać żadnych dodatkowych produktów!

nowy_obraz_6_1.png

smartFIRMA jest programem dla obecnych klientów, którzy posiadają produkt (Internet lub telefonię komórkową) z abonamentem minimum 39 zł netto, oraz dla nowych klientów, którzy zakupią minimum jedną aktywację telefonii komórkowej lub Internet dla firm z abonamentem minimum 39 zł netto (bez sprzętu) lub  49 zł netto (ze sprzętem).

Nowa edycja programu smartFIRMA to ulepszona, bardziej atrakcyjna i elastyczna oferta usług łączonych dla firm, pozwalająca na jeszcze większe korzyści finansowe.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 09.10.2015