Polsatnews.pl – nowy portal informacyjny na rynku polskich mediów

Data: 
26 sie 2015

polsatnews.jpgNowe źródło informacji zintegrowane z mediami społecznościowymi. Autorskie materiały. Najnowsze i zawsze aktualne newsy, gorące materiały wideo, relacje na żywo, komentarze i stały kontakt z internautami – to wszystko na polsatnews.pl.

Startujący na przełomie września i października serwis informacyjny dostępny pod adresem www.polsatnews.pl będzie stanowił zupełnie nowe źródło informacji a nie tylko internetowe dopełnienie Polsat News i Polsat News 2. Szefem redakcji polsatnews.pl jest Beata Drozdowska-Wolska, a szefem projektu Jerzy Sikora. Polsatnews.pl zasilany będzie głównie materiałami własnymi stworzonymi wyłącznie na potrzeby portalu, materiałami informacyjnymi z  trzech anten: Polsatu, Polsat News oraz Polsat News2 oraz z kanałów będących w portfolio Polsatu, m.in. Polsat Sport. Na łamach portalu, podobnie jak na telewizyjnych antenach, internauci będą mogli zobaczyć relacje wideo z aktualnych wydarzeń z kraju i ze świata i nie tylko z wydarzeń politycznych, ale także społecznych i kulturalnych. Będą więc relacje na żywo, rozmowy także zza kulis, wywiady, zaskakujące zdarzenia, którymi żyją w sieci internauci na całym świecie. W serwisie będzie można też znaleźć materiały archiwalne, które zostaną udostępnione dzięki współpracy z serwisem Ipla. Oczywiście znajdzie się też zakładka dla internautów umożliwiająca im przesyłanie informacji, zdjęć i filmów wideo.

 Polsatnews.pl będzie dostępny zarówno przez stronę www, jak i wersję mobilną, która umożliwi szybkie i wygodne przeglądanie aktualnych informacji z portalu informacyjnego polsatnews.pl.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.08.2015