Polsat News nominowany do Eutelsat TV Awards 2014

Data: 
03 paź 2014

Kanał informacyjny Polsat News został nominowany do międzynarodowej nagrody Eutelsat TV Awards 2014.  Dyrektorem stacji jest Henryk Sobierajski. Polsat News nadaje od 6 lat.

W tym roku jury Eutelsat TV Awards zwracało uwagę na umacnianie i rozwijanie relacji kanałów telewizyjnych z widzami. Obrady jury odbyły się w Paryżu, w dniach 26-27 września. Jury składające się ze specjalistów z branży, pod przewodnictwem Duilio Giammaria, wielokrotnie nagradzanego dziennikarza RAI, oceniło jakość, innowacyjność i kreatywność ponad 100 kanałów z 20 krajów.

Konkurs Eutelsat TV Awards, organizowany już po raz 17. to unikatowe wydarzenie, które identyfikuje i wyróżnia doskonałość w przekazie satelitarnym. Zwycięskie kanały, w każdej z 9 kategorii, zostaną uhonorowane na uroczystej gali, która odbędzie się 28 listopada w Rzymie.

Wszystkie kanały biorące udział w Eutelsat TV Awards mogą ubiegać się o Nagrodę Publiczności. Otrzyma ją ten kanał, który zdobędzie najwięcej głosów widzów. Głosowanie potrwa do końca października. Swoje głosy na ulubiony program telewizyjny będzie można oddawać na stronach http://www.broadbandtvnews.com/ i http://www.millecanali.it/.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 03.10.2014