PlusLiga i Orlen Liga przez kolejnych 5 lat w kanałach sportowych Polsatu!

Data: 
04 gru 2014

To świetna wiadomość dla wszystkich siatkarskich kibiców w Polsce. Telewizja Polsat nabyła na kolejne 5 lat prawa do najlepszych ligowych rozgrywek PlusLigi i Orlen Ligi. Dotychczasowa umowa wygasała wraz z końcem sezonu 2014/2015. 

Telewizja Polsat złożyła najkorzystniejszą ofertę i do końca sezonu 2019/2020 będzie dysponować pełnią praw telewizyjnych do krajowej siatkówki. Na antenach Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News, będzie można oglądać najciekawsze mecze ligi mistrzów świata – PlusLigi, a także śledzić spotkania Orlen Ligi. Prócz rozgrywek ligowych kanały sportowe Polsatu pokażą także mecze Pucharu Polski i mecz o Superpuchar Polski mężczyzn i kobiet. 

Wyniki oglądalności i wyniki sportowe naszych ligowych drużyn pokazują, że warto stawiać na siatkówkę. Od lat z sukcesem promujemy ją na naszych antenach. Obok piłki nożnej to właśnie siatkówka jest w tej chwili najchętniej oglądaną dyscypliną sportu. Cieszę się, że będziemy kontynuować naszą wzorową współpracę” - podkreśla dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat Marian Kmita. 

Zgodnie z zapisami nowej umowy ligowej siatkówki będzie więcej. Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News, pokażą w każdej kolejce ligowej, co najmniej 3 mecze PlusLigi i 2 spotkania Orlen Ligi.  

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 08.12.2014