Nowy Multiroom HD w Cyfrowym Polsacie – jeden pakiet nawet na 4 telewizorach!

Data: 
23 kwi 2014

Największa platforma satelitarna w Polsce rozszerza usługę Multiroom HD – od jutra klienci będą mogli korzystać ze swoich pakietów telewizyjnych nawet na 4 telewizorach jednocześnie. Natomiast 3 pakiety dodatkowe – Film HD, Sport HD i Cinemax HD – kosztują razem tylko 10 zł miesięcznie.

Usługa Multiroom HD z 3 dodatkowymi dekoderami jest dostępna dla abonentów i nowych klientów, którzy wybiorą pakiety od Familijnego HD. Koszt usługi z jednym dekoderem zależy od posiadanego przez abonenta pakietu kanałów, a każdy kolejny dekoder to jedynie 5 zł/mies.! W ramach usługi dostępne są dekodery produkcji Cyfrowego Polsatu: MINI HD 2000 oraz HD 3000 – jednorazowy koszt udostępnienia każdego z tych urządzeń to 29 zł.

W ofertach „Trafny wybór”,skierowanych do abonentów zainteresowanych zmianą operatora, klienci, którzy wybiorą co najmniej pakiet Familijny Max HD za 49,90 zł, za drugi i trzeci dekoder w usłudze Multiroom HD nie będą wnosić miesięcznych opłat. Natomiast użytkownicy, którzy zdecydują się na pakiet z abonamentem w minimalnej wysokości 79,90 zł, za usługę Multiroom HD na trzech dodatkowych dekoderach zapłacą jedynie 5 zł/mies.!

Usługa Multiroom HD w Cyfrowym Polsacie nie wymaga łączenia dekoderów w sieć. Aby móc cieszyć

się możliwością oglądania tych samych kanałów nawet na 4 telewizorach wystarczy podłączyć urządzenia do instalacji antenowej. Okresowo wymagana będzie jedynie aktywacja dekoderów dedykowanych do usługi Multiroom HD za pomocą karty z dekodera głównego.

Ekscytujący sport i hity filmowe za jedyne 10 zł

W ramach aktualnych promocji, do pakietu Familijnego Max HD (49,90 zł; w programie smartDOM – 39,90 zł), który umożliwia dostęp do 98 kanałów kodowanych, w tym 20 w jakości HD, klient otrzymuje aż trzy pakiety dodatkowe – Film HD, Cinemax HD i Sport HD – za jedyne 10 zł/mies. Dzięki temu za jedyne 59,90 zł, a w programie smartDOM – 49,90 zł, cieszy się dostępem do aż 128 kanałów kodowanych. Propozycja ta trafi w gusta miłośników kina i fanów sportu, których codziennie czekają nowe filmowe i sportowe emocje oraz najlepsza rozrywka.

Widzowie, których interesuje pełna oferta kanałów Cyfrowego Polsatu mogą wybrać ofertę Premium m.in. z pakietami HBO HD i Cinemax HD oraz serwisami HBO GO i IPLA MIX na cały okres trwania umowy za jedyne 89,90 zł (79,90 zł w programiesmartDOM).

Silna kampania reklamowa

Rozszerzoną usługę Multiroom HD oraz bogatą ofertę telewizyjną Cyfrowego Polsatu promuje nowa kampania reklamowa prowadzona na antenach ponad 30 kanałów telewizyjnych, w tym stacji Grupy Polsat, oraz w Internecie, m.in. na portalach ogólnotematycznych, w serwisach IPLA i Netshare oraz w wyszukiwarkach.

 

prstats.po?p=275912

Ostatnia aktualizacja 03.10.2014