Nowości Plusa dla rodzin i firm. 5G dla wszystkich

Data: 
07 mar 2023

Plus włącza 5G dla wszystkich klientów.

Nowości Plusa dla rodzin i firm!

Nowe oferty z większą liczbą GB i Disney+ w prezencie na rok

Internet domowy już od 19 zł miesięcznie 

Plus włącza 5G wszystkim klientom i wprowadza nowe oferty na abonament głosowy, internet 5G/LTE oraz światłowód. Nowe oferty wyróżniają się większą liczbą GB i możliwością korzystania z Disney+ bez opłat przez rok. Dzięki łączeniu usług kolejne abonamenty głosowe i internetowe dostępne będą w obniżonych cenach. Internet domowy będzie można mieć już za 19 zł miesięcznie. Drugą nowością jest włączenie 5G wszystkim klientom sieci Plus, niezależnie od posiadanej oferty.

5g_w_plusie.jpg

Plus stawia na:

 • 5G dla wszystkich – włączamy 5G dla wszystkich klientów,
 • nowe abonamenty głosowe z większymi paczkami danych,
 • abonamenty rodzinne już za 29 zł miesięcznie,
 • Plus Światłowód i internet 5G już za 19 złotych miesięcznie,
 • i Disney+ w prezencie.

Plus przygotował też nowe oferty dla biznesu.

Nowe abonamenty z najszybszym 5G w Polsce

Od 8 marca br. w ofercie głosowej dla klientów indywidualnych pojawią się abonamenty z większymi paczkami gigabajtów dla wszystkich, którzy chcą korzystać z dostępu do internetu w najlepszej zasięgowo i technologicznie sieci 5G w Polsce.

Abonamenty głosowe z internetem

Nowe abonamenty głosowe, podzielone na kategorie S, M, L oraz XL, pozwalają na zawarcie umowy nie tylko na 2 lata, ale także na rok.

 • W abonamencie S za 39 zł/mies. do dyspozycji będzie pakiet 6 GB danych.
 • W wariancie M za 59 zł/mies. do wykorzystania będzie aż 50 GB.
 • Aż 120 GB otrzymujemy w abonamencie L za 79 zł miesięcznie.
 • Największy pakiet XL z 250 GB będzie kosztować 99 zł/mies.

Tylko w Plusie, decydując się na jeden z powyższych abonamentów można skorzystać z promocji zapewniającej dostęp do Disney+ na rok w prezencie.

Oferta dla firm

W analogiczny sposób skonstruowana została oferta dla firm.

W abonamencie XS za 49 zł + VAT przedsiębiorcy otrzymują do wykorzystania co miesiąc pakiet 30 GB.

Większą liczbą GB klienci biznesowi znajdą w abonamentach: S z pakietem 70 GB/mies. za 59 zł + VAT lub M z pakietem 120 GB/mies. za 69 zł + VAT.

Również w ofercie dla firm dostępna jest promocja z Disney+ w prezencie na rok.

Zestaw firmowy dla biznesu

Przedsiębiorcy mogą skorzystać z atrakcyjnego rozwiązania gwarantującego jeszcze więcej internetu potrzebnego do niezakłóconej pracy.

W ramach zestawu firmowego podpisując umowę na 12 lub 24 miesiące wraz z abonamentem głosowym za 79zł + VAT ze 150 GB/mies. można otrzymać dodatkową kartę do internetu 5G/LTE z kolejnymi 150 GB bez żadnych dodatkowych opłat. Klienci biznesowi mogą się także zdecydować na ofertę za 99zł + VAT z dwiema kartami po 300 GB lub za 119 zł/mies. + VAT z dwiema kartami po 600 GB.

Abonamenty rodzinne z najszybszym internetem 5G i Asystent Przenosin

W Plusie najlepiej być całą rodziną. Specjalna oferta dla małych i dużych rodzin pozwala dobrać kolejne abonamenty już od 29 zł/mies. z umową na rok. W ramach abonamentów rodzinnych także można otrzymać dostęp do Disney+ w prezencie na cały rok.

Przy wyborze abonamentu rodzinnego za 29 zł/mies. otrzymujemy 50 GB miesięcznie, za 49 zł/mies. będzie to pakiet 120 GB miesięcznie, a za 69 zł/mies. aż 250 GB miesięcznie do swobodnego sufowania po sieci.

Teraz dodatkowo Plus uruchamia specjalną usługę Asystenta Przenosin, która ułatwi klientom i całym rodzinom organizację wszystkich formalności związanych ze zmianą operatora. Wystarczy, że klient zostawi swoje dane kontaktowe na specjalnej stronie internetowej, a dedykowany Asystent skontaktuje się z nim i pomoże w całym procesie.

Nowa oferta internetu

8 marca wprowadzona zostanie także nowa oferta internetu 5G/LTE z większą liczbą GB. Nowa oferta obejmuje 7 wariantów abonamentu przeznaczonego do mobilnej transmisji danych:

 • XS - 50 GB/mies. za 39 zł/mies.,
 • S - 100 GB/mies. za 49 zł/mies.,
 • M - 150 GB/mies. za 59 zł/mies.,
 • L - 200 GB/mies. za 69 zł/mies.,
 • XL - 500 GB/mies. za 79 zł/mies.,
 • 2XL - 700 GB/mies. za 99 zł/mies.,
 • 3XL - 1000 GB/mies. za 129 zł/mies.

Również w przypadku oferty internetowej użytkownicy mogą otrzymać dostęp do Disney+ na rok w prezencie.

Klienci przenoszący internet do Plusa są zwolnieni z opłat przez pierwsze trzy miesiące.

Internet już za 19 zł z umową na rok

Podstawową usługą w każdym domu jest internet. Dlatego Plus przygotował specjalne rabaty oraz podwojoną paczkę GB w ofercie internetu domowego z umową na rok. Osoby, które zdecydują się na zakup tej usługi wraz telewizją w abonamencie od 30 zł/mies. lub z ofertą głosową od 59 zł/mies. mogą skorzystać z promocji na internet 5G/LTE w zestawie z routerem:

 • 19 zł/mies. (zamiast 49 zł/mies.) za 200 GB,
 • 29 zł/mies. (zamiast 59 zł/mies.) za 300 GB,
 • 39 zł/mies. (zamiast 69 zł/mies.) za 400 GB,
 • 49 zł/mies. (zamiast 79 zł/mies.) za 1000 GB,
 • 69 zł/mies. (zamiast 99 zł/mies.) za 1400 GB,
 • 99 zł/mies. (zamiast 129 zł/mies.) za 2000 GB.

Podane kwoty abonamentów nie obejmują kosztów zakupu routera.

Podobna oferta została przygotowana dla klientów decydujących się na Plus Światłowód. Dobierając w tym samym dniu ofertę telewizyjną w abonamencie od 30zł/mies. lub głosową od 59 zł/mies., klienci w trakcie 12 miesięcznego kontraktu zapłacą:

 • 19 zł/mies. (zamiast 49 zł/mies.) dla szybkości 300 Mb/s,
 • 29 zł/mies. (zamiast 59 zł/mies.) dla szybkości 600 Mb/s,
 • 39 zł/mies. (zamiast 69 zł/mies.) dla szybkości 1 Gb/s.

Dostęp do 5G dla wszystkich w Plusie

Plus jako lider 5G w Polsce stale pracuje nad rozwojem tej technologii w Polsce. Dlatego  możliwość korzystania z 5G zostanie bezpłatnie udostępniona wszystkim użytkownikom sieci korzystającym z ofert Plus Abonament, Plus dla Firm, Plus Mix, Plus na kartę, Plus Internet, Plush ABO oraz Plush na kartę. Oznacza to, że z najszybszej sieci 5G w naszym kraju według SpeedTest.pl korzystać będą mogli użytkownicy ofert abonamentowych, na kartę i internetu mobilnego. Najszybsza sieć 5G Plusa pozwala na oglądanie filmów i seriali w lepszej jakości, płynną grę online oraz pracę lub naukę zdalną bez zakłóceń. Do korzystania z 5G konieczne jest posiadanie sprzętu obsługującego tę technologię oraz przebywanie w zasięgu sieci na paśmie 5G od Plusa.

 

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 07.03.2023