Nowa odsłona programu smartDOM

Data: 
19 maj 2015

19 maja br. startuje nowa odsłona unikalnego programu smartDOM dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu. Odświeżona oferta pozwoli na zakup nawet 6 usług z portfolio wiodącej grupy medialno-telekomunikacyjnej, z czego aż 5 będzie rabatowanych. Taka liczba usług umożliwi skonfigurowanie optymalnego zestawu dla całej rodziny. Promocja jest kierowana do obecnych, jak i nowych klientów.

Idealny zestaw dla całej rodziny

W ramach nowej oferty smartDOM klient może skompletować wyjątkowo atrakcyjny zestaw sześciu usług: telewizję satelitarną z kanałami dla całej rodziny, superszybki Internet działający w największej polskiej sieci LTE, która obejmuje zasięgiem ponad 90% Polaków oraz cztery aktywacje telefoniczne z rozmowami, SMS-ami i MMS-ami bez limitu do wszystkich sieci. 

nowy_obraz.png

Pierwsza usługa (Telewizja, Internet lub Telefon) – posiadana lub kupowana – jest pełnopłatna, zaś na pozostałe dwie z innych kategorii klient otrzyma rabat nawet 50%. Na przykład, za telewizję Cyfrowego Polsatu ze 158 różnorodnymi kanałami zapłaci 29,95 zł miesięcznie. Abonamet telefoniczny gwarantujący rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 2 GB Internetu na smartfonie wyniesie 24,99 zł, a dostęp do 25 GB Internetu LTE będzie kosztował 25 zł co miesiąc. Kolejne 3 aktywacje telefoniczne otrzyma ze zniżką 10 zł miesięcznie każda. W efekcie bez trudu można złożyć zestaw, w którym miesięczne oszczędności, dzięki rabatom smartDOM przekroczą 100 zł. 

nowy_obraz_1_2.png

Wszystkie rabaty obowiązują się przez cały czas korzystania z usług zakupionych w Plusie i Cyfrowym Polsacie, nie tylko przez okres podstawowy danej umowy. Dodatkowo klient otrzymuje wszystkie benefity wynikające z podstawowej promocji dla danego produktu, m.in. pierwsze miesiące bez abonamentu za usługę, dodatkowy rabat za przeniesienie numeru do sieci Plus czy możliwość bezpłatnego testowania usług dodatkowych.

Proste reguły

Najnowsza wersja oferty smartDOM zakłada uproszczenie i ujednolicenie reguł, m.in. w zakresie minimalnych abonamentów uprawniających do skorzystania z programu oraz łączenia rabatów wynikających z różnych promocji:

  • Promocja jest dostępna zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów.
  • Minimalna kwota zobowiązania upoważniająca do skorzystania z rabatów smartDOM dla osób, które nie są jeszcze abonentami Plusa lub Cyfrowego Polsatu, wynosi: 39,90 zł (JA+ Abonament, JA+ LTE, Nowy Power LTE CP), 60 zł (JA+ Mix) i 59,90 zł (telewizja CP). W przypadku obecnych użytkowników wystarczy, że pierwszą umowę posiadają dłużej niż 60 dni i za posiadany produkt płacą nie mniej niż 49,90 zł (jedynie 50 zł w przypadku JA+ Mix ).
  • Nowy smartDOM wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i nie ogranicza czasu na rozszerzenie oferty. Kolejne usługi klient może dołączać w dowolnym momencie trwania promocji, sukcesywnie rozbudowując zakres usług dla siebie i swojej rodziny. Może również dowolnie konfigurować swój zestaw, np. kupić tylko aktywacje telefoniczne i Internet lub tylko Internet i telewizję.
  • Dodatkowo klienci mają możliwość zakupu kolejnych trzech aktywacji telefonicznych w Plusie z rabatem 10 zł, który łączy się z innymi promocjami. W ten sposób przenosząc numer do sieci Plus, otrzymają rozmowy bez limitu do wszystkich sieci (również na stacjonarne), SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 2 GB Internetu LTE za 39,99 zł miesięcznie.
  • W superofercie smartDOM można znaleźć zarówno propozycje bez sprzętu, jak też z atrakcyjnymi urządzeniami: tabletami, laptopami, smartfonami oraz różnymi zestawami sprzętów. Można z niej skorzystać w każdym punkcie Plusa i Cyfrowego Polsatu, a także telefonicznie lub przez Internet: www.plus.pl, www.cyfrowypolsat.pl.
Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.05.2015