Multiroom HD w Cyfrowym Polsacie

Data: 
06 mar 2012

Największa platforma satelitarna w Polsce wprowadziła usługę Multiroom w wersji HD, dzięki której widzowie w ramach jednej opłaty abonamentowej mają możliwość niezależnego oglądania różnych programów w wysokiej rozdzielczości na dwóch odbiornikach telewizyjnych jednocześnie.

Multiroom HD jest dostępny od podstawowego pakietu Familijnego HD. Abonenci najwyższych pakietów programowych, w tym promocji Komfortowej, przez cały okres trwania umowy korzystają z usługi bezpłatnie. Dla pozostałych ofert miesięczny koszt jej utrzymania wynosi 10 lub 15 zł. Z Multiroomu HD można korzystać przy użyciu dekodera Mini HD 2000 udostępnianego abonentowi za jednorazową opłatą w wysokości 79 zł. 

Aby w pełni cieszyć się z kanałów HD na dwóch telewizorach, należy posiadać dwa dekodery HD oferowane przez Cyfrowy Polsat, zainstalować je w obrębie jednego gospodarstwa domowego oraz podłączyć do sygnału satelitarnego. Dekoder dedykowany usłudze Multiroom HD wymaga dokonywania okresowej aktywacji. Pierwszą należy przeprowadzić w dowolnym momencie. Po włożeniu karty z dekodera podstawowego do dodatkowego odbiornika trzeba poczekać aż system z aktywowanego sprzętu potwierdzi odblokowanie sygnału. O terminie kolejnej aktywacji użytkownik zostanie poinformowany za pomocą komunikatu na ekranie odbiornika telewizyjnego. Czas późniejszych aktywacji jest zmienny i zarządzany automatycznie przez system Cyfrowego Polsatu.

 

prstats.po?p=220553

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014