„Komórka Stacjonarna” w Programie smartDOM nawet za 1 zł!

Data: 
17 paź 2014

W ramach dostępnej w Plusie i Cyfrowym Polsacie promocji „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę” można kupić także usługę „Komórka Stacjonarna”. Usługa polecana wszystkim szukającym telefonu do domu i chcącym swobodnie kontaktować się z numerami stacjonarnymi i komórkowymi dostępna jest nawet za 1 zł!

W ramach drugiej odsłony promocji „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę”, która wystartowała pod koniec września, obok wcześniej dostępnych usług: Plus Abonament, Internet Power LTE Plusa lub Cyfrowego Polsatu oraz Telewizji od Cyfrowego Polsatu można zakupić także usługę sieci Plus „Komórka Stacjonarna”. Dostępna jest ona w opcji z telefonem już od 3 zł i pozwala na nielimitowane rozmowy ze wszystkimi sieciami komórkowymi oraz stacjonarnymi.

„Komórka stacjonarna” to dostępna w Plusie już od ponad 3,5 roku usługa telefonii stacjonarnej opartej na technologii telefonii komórkowej GSM - do karty SIM przypisany jest numer telefonu, który działa do pół kilometra od domu, czyli w strefie wyznaczonej przez klienta.

„Komórka Stacjonarna” oferowana jest w promocji „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę”. Można więc otrzymać ją z 50% rabatem lub nawet za 1 zł miesięcznie. Dzięki temu osoby poszukujące atrakcyjnego zestawu usług dla domu mogą obok dotychczas dostępnego zestawu telefon komórkowy, telewizja, Internet LTE złożyć sobie inny, na przykład:

  • Telewizja, Internet Power LTE, Komórka Stacjonarna – już za 80,85 zł miesięcznie

  • Internet Power LTE, Plus Abonament, Komórka Stacjonarna – już za 60,89 miesięcznie

  • Telewizja, Plus Abonament, Komórka Stacjonarna – za 80,89 zł miesięcznie

    Przy zakupie „Komórki Stacjonarnej” jako trzeciego produktu warunki oferty są następujące:

Abonament

29,90 zł

49,90 zł

69,90 zł

Abonament z rabatem smartDOM

1 zł

21 zł

41 zł

Liczba minuty do wszystkich sieci

150

300

Bez limitu

Usługa Stacjonarne i Plus bez limitu

10 zł

Bez limitu

Oznacza to, że już za 1 zł miesięcznie klient otrzymuje 150 minut do wszystkich sieci, natomiast za 11 zł miesięcznie może dodatkowo korzystać z nielimitowanych rozmów do Plusa i wszystkich krajowych sieci stacjonarnych. W ramach oferty możliwe jest także przeniesienie numeru od dotychczasowego operatora.

Oferta „Komórka Stacjonarna” w ramach promocji w Programie smartDOM dostępna jest zarówno dla dotychczasowych, jak i dla nowych klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 17.10.2014