Jesień 2016 w Telewizji POLSAT

Data: 
26 sie 2016

Jesienią Telewizja POLSAT zaproponuje widzom to, czego oczekują – doskonałą rozrywkę na światowym poziomie. Postawimy na sprawdzone formaty „Dancing with the Stars. Taniec  z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”, wariacje programów w gwiazdorskim wydaniu – „TOP CHEF. Gwiazdy od Kuchni”, ale i nowości. Już we wrześniu na naszej antenie zadebiutuje nowe kabaretowe show – „Kabaret na żywo”, a codzienne pasmo popołudniowe wzbogacą dwa seriale paradokumentalne „Gliniarze” oraz „Na ratunek 112”. Jesienią powróci autorski serial Rinkego Rooyensa „Rinke za kratami”, a w czwartkowe wieczory pokażemy kolejne perypetie „Przyjaciółek” i pomożemy potrzebującym w programie „Nasz nowy dom”. Sportowych emocji dostarczą nam piłkarze – ćwierćfinaliści francuskiego EURO. Tylko w Polsacie tej jesieni będzie można obejrzeć pierwsze cztery mecze reprezentacji Polski w rozpoczynających się eliminacjach do Mundialu w Rosji w 2018 r. W grupie komercyjnej, tak pożądanej przez reklamodawców, po ośmiu miesiącach jesteśmy numerem jeden – pokonaliśmy konkurencyjne TVN i TVP – z udziałami na poziomie 13,1% w okresie styczeń-sierpień – i po raz kolejny udowadniamy, że jesteśmy liderem rynku i najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w Polsce.  

NOWOŚĆ „Kabaret na Żywo”

„Kabaret na Żywo” to rozrywkowa nowość jesieni na antenie Telewizji POLSAT. Tylko u nas w niedzielne wieczory będzie można zobaczyć dwugodzinny mini kabareton na żywo z udziałem wszystkich najlepszych kabaretów w Polsce, a także prawdziwych gwiazd kabaretowej sceny. Absolutny top, najlepsi z najlepszych, nazwiska które bronią się same. Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim „Góralem” na czele, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Grupa MoCarta, Marcin Daniec, Artur Andrus, Stanisław Tym, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska, Cezary Pazura, i wielu innych w najzabawniejszych, kultowych oraz zupełnie nowych skeczach i piosenkach. Każdy odcinek nowego kabaretowego show uświetni swoim udziałem jedna z muzycznych gwiazd, by spróbować swoich sił w skeczu i wykonać jedną ze swoich piosenek. Wśród wykonawców pojawią się m.in. Kuba Sienkiewicz, Michał Szpak czy chór Sound’n’Grace.

Premierowy odcinek – niedziela, 4 września, godz. 20:00 

NOWOŚĆ „Gliniarze”

Intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne, najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, fascynujący bohaterowie, zagrożenie życia i silne emocje. To wszystko w nowym serialu z gatunku docu-crime pt. „Gliniarze". Wielbiciele zagadek kryminalnych będą mogli śledzić pięć razy w tygodniu codzienną pracę i losy funkcjonariuszy prestiżowego stołecznego Wydziału Kryminalnego Policji. Bohaterami serialu są dwa zespoły policyjnych detektywów, a także naczelnik i pozostali policjanci wydziału kryminalnego, technicy policyjni i ich stali informatorzy. Tytułowi „Gliniarze" to detektywi: Natalia Nowak i Robert Barcz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski. Śledczy ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa. Akcja serialu dzieje się w Warszawie, największym, najbogatszym, ale także – jak wynika z policyjnych statystyk – najniebezpieczniejszym mieście w Polsce.

Premierowy odcinek „Gliniarzy” – poniedziałek, 29 sierpnia, godz.17:00

NOWOŚĆ „Na ratunek 112”

Każdego dnia w całej Polsce pod numer 112 dzwonią tysiące osób. Wypadki, zasłabnięcia, czy włamania, to tylko ułamek codzienności dyżurujących przy telefonach dyspozytorów Centrum Pomocy Ratunkowej. Rzeczywistość wokół nich zmienia się niczym w kalejdoskopie, a na ich barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność. Pracownicy Centrum muszą bez zbędnej zwłoki wezwać na miejsce zdarzenia odpowiednie służby, a przed ich przyjazdem zdalnie pomóc wszystkim potrzebującym  poszkodowanym. Już jesienią na antenie Telewizji POLSAT zobaczymy nowy serial docu-soap, pt.: „Na ratunek 112”, prezentujący kulisy dramatycznej pracy dyspozytorów z Centrum Pomocy Ratunkowej. Dla nich emocje, tragiczne wydarzenia i wzruszenia stanowią nieodłączny element codziennego zawodowego życia.

Premierowy odcinek – poniedziałek, 29 sierpnia, godz. 16:30

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” (6 edycja)

Po raz szósty na antenie Telewizji POLSAT jesienią pojawi się najpopularniejsze światowe show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Co czeka nas w tej edycji? Mnóstwo nowych twarzy – jedenaście gwiazd oraz kilku debiutantów wśród tancerzy. Już od 2 września przez 10 tygodni, zawsze na żywo zabrzmią polskie i światowe przeboje w doskonałym wykonaniu orkiestry Tomka Szymusia, największe gwiazdy polskiej piosenki w roli gości specjalnych show, barwne choreografie i wzruszające taneczne popisy – słowem, dwie godziny doskonałej rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Na parkiecie o Kryształową Kulę i pieniądze powalczą tej jesieni: aktorka znana z seriali „To nie koniec świata!”, „Czas honoru”, czy „Bodo”, Karolina Gorczyca i Żora Korolyov; wokalista i lider najpopularniejszego w Polsce chóru Sound’n’Grace – Kamil Mokrzycki oraz Walerija Żurawlewa; aktorka serialu „Pierwsza miłość” Urszula Dębska i debiutujący na parkiecie Tańca z Gwiazdami – Wojciech Jeschke; aktor, mistrz drugiego planu w filmach Wojciecha Smarzowskiego Robert Wabich i Hanna Żudziewicz; aktorka znana z „Rodzinki.pl” Olga Kalicka i Rafał Maserak; aktor serialu „Rodzinka.pl” Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła; pierwsza telewizyjna instruktorka fitnessu w Polsce i dziennikarka Mariola Bojarska – Ferenc i Tomasz Barański; aktorka i studentka medycyny Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment; wokalista i gwiazda rock-polo Sławomir z debiutującą tancerką Magdaleną Molędą;  aktorka i reżyserka, królowa polskiej sceny kabaretowej Ewa Błachnio i Jacek Jeschke; aktor i absolwent Politechniki Gdańskiej, którego można było oglądać w serialach „Złotopolscy”, „Barwy szczęścia”, czy „M jak miłość” Tomasz Ciachorowski oraz Natalia Głębocka. W jury podobnie jak w poprzedniej edycji zobaczymy Beatę Tyszkiewicz, Iwonę Pavlović, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego. Show poprowadzą Paulina Sykut – Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Pierwszy odcinek show – piątek, 2 września, godz. 20:00

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (6 edycja)

Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej światowej sceny muzycznej już od września w szóstej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show – „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i 100 000 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników. Warto podkreślić, zwycięzca jesiennej edycji czekiem przekazanym wybranej przez siebie fundacji sprawi, że sumując wszystkie sezony, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wesprze potrzebujących już okrągłym milionem złotych!

W jesiennej edycji śpiewająco zmagać się będą: Joanna Moro, Olga Borys, Maria Tyszkiewicz, Olga Szomańska, Radosław Pazura, Mateusz Banasiuk, Michał Rudaś i Kamil Bijoś. Program niezmiennie poprowadzą: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Za jurorskim stołem zasiądą Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Bartek Kasprzykowski.

Premierowy odcinek – sobota, 3 września, godz. 22:00

„TOP CHEF. Gwiazdy od Kuchni”

Najlepszy program kulinarny w Polsce i na świecie oraz kucharze z pierwszych stron gazet. Już we wrześniu na antenie Telewizji POLSAT zobaczymy specjalną edycję programu „TOP CHEF”, pt. „TOP CHEF. Gwiazdy od kuchni”. Tym razem do walki na smaki stanie 13 niezwykłych uczestników. Łączy ich pasja do gotowania, bez którego nie wyobrażają sobie życia. Wszyscy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych szefów kuchni w tym kraju. A będą to: Małgorzata Kalicińska, Maciej Skrzątek czyli Wróżbita Maciej, Katarzyna Skrzynecka, Bartosz Kurek, Olga Bończyk, Andrzej Bachleda, Anita Sokołowska, Tomek Oświęciński, Edyta Pazura, Piotr Galiński, Beata Oleszek, Rafał Maserak oraz Piotr „Vienio” Więcławski.

„Top Chef. Gwiazdy od kuchni” jest pierwszą w Polsce, a drugą (po produkowanej w USA) edycją „TOP CHEF” na świecie, w której wystąpią znane osoby. Dotychczas ich dania oceniali przede wszystkim najbliżsi. Teraz poprzeczka zostanie podniesiona wyżej. Kulinarne poczynania gwiazd zrecenzuje jury w składzie: Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro oraz Maciej Nowak. Czy będą tak wymagający i surowi jak dotychczas? Możemy być pewni, że nie umknie im żaden kulinarny błąd, bo na gotowaniu znają się jak mało kto. Program poprowadzi Maciek Rock, który nie umie gotować, ale bardzo lubi jeść.

Premierowy odcinek – środa, 7 września, godz. 20:40

„Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” (6 edycja)

Po wielkim sukcesie pięciu edycji niepowtarzalnego, legendarnego i największego w Polsce show kulinarnego – czas na nowy rozdział w historii programu. Jesienią „Hell’s Kitchen” zmienia oblicze! W szóstym sezonie, porządku w najbardziej piekielnej restauracji w Polsce będzie strzegł nowy szef kuchni – Michał Bryś. Profesjonalnej kuchni uczył się od najlepszych, odbywając staże w wielu europejskich restauracjach z dwiema i trzema gwiazdkami Michelin. Po powrocie do kraju, w ciągu dwóch lat, osiągnął kulinarne wyżyny. Posypały się też nagrody, m.in. od prestiżowego przewodnika kulinarnego Gault&Millau, a najważniejsza z nich to tytuł „Szefa Jutra 2016”. Już niebawem w trudnej sztuce gotowania zmierzy się szesnastu śmiałków, którzy przez dziesięć tygodni będą pracować w pocie czoła u boku szefa Michała Brysia. Tylko najlepszym i najbardziej wytrwałym uda się przetrwać i opuścić program z podniesioną głową.

Premierowy odcinek– wtorek, 6 września, godz. 20:05

„Nasz nowy dom” (7 sezon)

Trzy lata, sześć sezonów nieustającej walki z czasem i trudną materią remontowanych domów, oraz ponad 70 rodzin, którym Telewizja POLSAT już pomogła dając im nowe, ciepłe schronienie. Oto bilans pracy ekipy „Naszego nowego domu”, czyli ludzi którzy niosą uśmiech, są świadkami wzruszeń i łez szczęścia. Jesienią Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi kolejnych 12 rodzin, którym los nie szczędził ostrych zakrętów i trudności. Odwiedzimy zachodniopomorskie, gdzie wyremontujemy dom samotnego ojca w Łubowie koło Szczecinka. Po raz pierwszy będziemy w Bieszczadach i w górach Świętokrzyskich, pomożemy również potrzebującym na Zamojszczyźnie. Za plany architektoniczne podobnie jak w poprzednim sezonie odpowiadać będą Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz, a w ekipie obok dobrze już znanego widzom kierownika robót Artura Witkowskiego pojawi się nowy w programie – Jarek Powirski. W 7 jesiennej serii zobaczymy 12 odcinków.

Pierwszy odcinek –  czwartek, 1 września, godz. 20:05

 „Rinke za kratami” (2 sezon)

Jesienią ubiegłego roku serial dokumentalny „Rinke za kratami” okazał się strzałem w dziesiątkę. Pierwszy sezon oglądało średnio blisko 1 mln widzów. Telewizja POLSAT w czasie emisji produkcji była liderem w grupie komercyjnej, a udział stacji w grupie wiekowej 16-49 wyniósł 12,7%. Dlatego Rinke Rooyens, charyzmatyczny reżyser i producent telewizyjny ponownie postanowił opuścić bezpieczną przestrzeń studia. Tym razem ustawił sobie poprzeczkę jeszcze wyżej i dotarł za mury więzienia o zaostrzonym rygorze dla mężczyzn. Jako cel postawił sobie opowiedzieć o ludziach ukaranych za przestępstwa „dużego kalibru” i drugą edycję swojego autorskiego serialu zrealizował w Zakładzie Karnym w Siedlcach. Wkroczył do placówki, gdzie kara wielokrotnego dożywocia nie jest niczym wyjątkowym. Tej jesieni Rinke odkryje przed nami poruszające historie ludzi, którzy będąc w odosobnieniu przeszli metamorfozę i chcą stać się lepszymi ludźmi. Spotka się również z tymi, dla których pobyt za kratami stał się sposobem na życie.

Premierowy odcinek – środa, 7 września, godz.22:05

 „Przyjaciółki” (8 sezon)

To już ósmy sezon serialu „Przyjaciółki” – czy Zuza na dobre zapomniała o Jerzym? Czy Anka będzie musiała zmierzyć się z ciężką chorobą? Czy Inga i Robert wezmą ślub? A Patrycja rozwiedzie się z Michałem? Obok Anity Sokołowskiej, Magdaleny Stużyńskiej-Brauer, Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej oraz ich dotychczasowych serialowych partnerów, w nowej serii zobaczymy Pawła Deląga, Michała Czerneckiego i Macieja Jachowskiego. Czy panowie skradną serca serialowych przyjaciółek? Do obsady dołączą również Monika Dryl i Katarzyna Maciąg. Czy nowe bohaterki namieszają w życiu Ingi, Zuzy, Patrycji i Anki? Przekonamy się już jesienią!

Premierowy odcinek – czwartek, 1 września, godz. 21:10

Jesienią na naszą antenę powrócą także seriale „Pierwsza miłość” i „Świat według Kiepskich”. Nowe perypetie mieszkańców Wadlewa i Wrocławia będziemy pokazywać od poniedziałku do piątku od 29 sierpnia o godzinie 18:00. W serialu pojawią się nowe twarze Katarzyna Sawczuk w roli Marianny, oraz Krzysztof Wieszczek jako Olek. Natomiast u Kiepskich pojawi się wyjątkowy gość – Zbigniew Wodecki, a premierowe odcinki serialu, który jesienią przekroczy okrągłą 500-setkę pojawią się od 7 września o godzinie 20:05.

 Jesienią widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: „Pielęgniarki” (od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku, o godzinie 12:00) „Trudne sprawy” (od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku, o godz. 13:00), „Dlaczego ja?” (od 29 sierpnia od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:45) oraz „Zdrady” (od 1 września – w czwartki o godzinie 22:10).

Jesienią Telewizja POLSAT pokaże także największe przeboje kinowe ostatnich lat, w tym absolutne premiery w telewizji otwartej: „Bez litości”, Niezniszczalni 3”, „Ewolucja planety małp, Exodus: Bogowie i królowie, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, Pingwiny z Madagaskaru, Skubani, „Rio 2”, Jak wytresować smoka 2 i Noc w muzeum: Tajemnica grobowca. Od 4 września o godzinie 22:05 na naszej antenie zadebiutuje też nowy serial zagraniczny – „CSI: Cyber”.

PUBLICYSTYKA

Wydarzenia

„Wydarzenia”, czyli flagowy program informacyjny Telewizji POLSAT, nadawany w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2. Główne wydanie, które prowadzą Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Maciej Stroiński, jest emitowane codziennie o godzinie 18:50. Od poniedziałku do piątku „Wydarzenia” są również nadawane o godzinie 15:50 w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2, a o 22:00 w Polsacie News. Wydanie popołudniowe prowadzą Joanna Wrześniewska-Sieger, Agnieszka Mosór, Maciej Stroiński i Mariusz Abramowicz. Natomiast gospodarzami wydania wieczornego są Jarosław Gugała, Maciej Stroiński oraz Joanna Wrześniewska-Sieger. Szefową „Wydarzeń” jest Dorota Gawryluk.

Najnowsze wydania „Wydarzeń” są również dostępne w Internecie w serwisie Polsatnews.pl w zakładce „Nasze programy” lub bezpośrednio pod adresem: http://www.polsatnews.pl/nasze-programy/.

Interwencja

Michał Bebło i Marcin Łukasik prowadzący magazyn „Interwencja”, wraz z zaangażowanym i dynamicznym zespołem reporterów są dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zgłoszone sprawy są przez nich analizowane, a żadna prośba nie jest lekceważona. Dowodem skuteczności programu jest stała od 13 lat widownia „Interwencji”, sięgająca 1,5 mln widzów w czasie emisji magazynu oraz pozycja numer jeden stacji Polsat w grupie komercyjnej w czasie trwania programu.

Państwo w Państwie

Jesienią powraca jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. Już we wrześniu premierowe wydanie programu „Państwo w Państwie” w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2. Program, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsat News, walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych.

Sportowe wydarzenia jesieni w Telewizji POLSAT

Po sukcesie jakim był występ naszych piłkarzy na Mistrzostwach Europy we Francji, wybrańców Adama Nawałki czeka kolejne wyzwanie. Tej jesieni na antenie Polsatu i Polsatu Sport, zobaczymy pierwsze cztery spotkania naszej reprezentacji, rozegrane w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji w 2018 roku. Kibiców boksu czekają zaś wielkie emocje podczas dwóch gal Polsat Boxing Night – 17 września i 5 listopada, a fanów MMA dwie gale, które pokażemy już w październiku.

Ćwierćfinaliści UEFA EURO 2016 wracają do gry

Dla Roberta Lewandowskiego i jego kolegów jesienne eliminacje do Mundialu w Rosji mogą być początkiem nowej, wspaniałej przygody. Po udanym występie na EURO 2016, naszych reprezentantów czeka nie lada wyzwanie. Polacy ostatni raz na Mundialu zagrali w 2006 roku w Niemczech. 12 lat do turnieju w Rosji to całe piłkarskie pokolenie. Reprezentacja Polski, która po Euro 2016 zanotowała skok w rankingu FIFA o 11 pozycji i dziś jest na miejscu szesnastym, będzie z całą pewnością faworytem grupy „E”. Tej jesieni wybrańcy Adama Nawałki rozegrają cztery spotkania eliminacyjne, które kibice będą mogli zobaczyć tylko w Polsacie i Polsacie Sport:

  • 4 września (niedziela) godz. 18:00 mecz Kazachstan – Polska
  • 8 października (sobota) godz. 20:45 mecz Polska – Dania
  • 11 października (wtorek) godz. 20:45 mecz Polska – Armenia
  • 11 listopada (piątek) godz. 20:45 mecz Rumunia – Polska

Polsat Boxing Night Głowacki – Usyk

17 września na gali Polsat Boxing Night w trójmiejskiej ERGO Arenie w walce wieczoru Krzysztof Głowacki stoczy walkę z Ołeksandrem Usykiem. Stawką pojedynku będzie tytuł Mistrza Świata w wadze junior ciężkiej federacji WBO, który należy do Polaka. Dla Krzysztofa Głowackiego bój z Oleksandrem Usykiem będzie drugą obroną pasa zdobytego w sierpniu ubiegłego roku. Ukrainiec, mający na swoim koncie złoty medal Igrzysk Olimpijskich, jako zawodowiec po raz pierwszy stanie przed mistrzowską szansą. Kolejne wielkie emocje kibiców boksu czekają 5 listopada podczas gali Polsat Boxing Night w TAURON Arenie w Krakowie.

MMA gale KSW i FEN

1 października widzowie Polsatu i Polsatu Sport zobaczą 36 galę KSW. Wśród największych gwiazd w trzech walkach wieczoru zobaczymy Michała Materlę, który wykona kolejny krok na drodze do odzyskania utraconego pasa KSW w wadze średniej, oraz najmłodszych mistrzów Federacji Tomasza Narkuna i Mateusza Gamrota, którzy będą bronić swoich tytułów. Walkę w klatce w wadze ciężkiej stoczy również zabrzanin Michał Kita.

Kolejne emocje fanów MMA czekać będą 15 października, kiedy w katowickim Spodku wystąpią wojownicy 14 gali FEN. Kibice będą mogli zobaczyć pojedynki w których wystąpią m.in. Tomasz Sarara, Tyberiusz Kowalczyk i Paweł Biszczak. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport.

IPLA

Propozycje z jesiennej ramówki Telewizji POLSAT będzie można znaleźć także w największej telewizji internetowej IPLA: www.ipla.tv.

Jeszcze przed emisją na antenie Telewizji POLSAT w IPLI pojawią się najnowsze produkcje serialowe stacji. Widzowie IPLI jako pierwsi obejrzą bezpłatnie odcinki nowych tytułów: „Na ratunek 112” i „Gliniarze” oraz nowych sezonów ulubionych serii: „Przyjaciółki”, „Świat według Kiepskich”, „Pierwsza miłość”, „Zdrady”, „Trudne sprawy”, „Pielęgniarki”, „Dlaczego ja” i „Ewa gotuje”.

W IPLI będzie można zobaczyć także premierowe odcinki programów rozrywkowych z jesiennej ramówki Telewizji POLSAT – nowej propozycji stacji „Kabaret na żywo” oraz znanych i chętnie oglądanych: „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „TOP CHEF. Gwiazdy od kuchni”, „Nasz nowy dom” i drugiego sezonu „Rinke za kratami”.

Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, IPLA przygotowała także własne produkcje – ekskluzywne materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z popularnymi aktorami. Dla spragnionych kulinarnych emocji dodatkowo zaplanowano cykle „TOP CHEF na deser” i „Kuchenni grzesznicy", a dla fanów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” szczegóły powstawania programu w cyklu – „Druga twarz”.

W przypadku seriali emitowanych co tydzień internauci obejrzą w IPLI kolejny odcinek aż 7 dni przed premierą w telewizji! Seriale codzienne będą udostępniane online dzień przed emisją telewizyjną. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania swoich ulubionych seriali i programów w dowolnym miejscu i czasie – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV czy dekoderach. Pełna lista urządzeń znajduje się na stronie internetowej www.ipla.tv.

 

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.08.2016