Cyfrowy Polsat i Polkomtel wybrały kolejnych doradców w procesie przeglądu różnych opcji strategicznych związanych z potencjalnym zbyciem infrastruktury telekomunikacyjnej

Data: 
02 lis 2020

Do Trigon Investment Banking Sp. z o.o. & Wspólnicy Sp.k., która będzie pełniła rolę wiodącego doradcy transakcyjnego i finansowego oraz kancelarii Greenberg Traurig Grzesiak sp.k., która będzie pełniła rolę doradcy prawnego, do zespołu projektowego w charakterze doradców finansowych dołączą: BNP Paribas SA Oddział w Polsce, Santander Bank Polska SA oraz ING Bank N.V. oddział w Londynie.

We wrześniu Cyfrowy Polsat poinformował o podjęciu decyzji o rozpoczęciu przeglądu różnych opcji strategicznych związanych z potencjalnym zbyciem elementów mobilnej infrastruktury telekomunikacyjnej należących do spółki zależnej Polkomtel Infrastruktura sp. z o.o. Polkomtel Infrastruktura jest w szczególności właścicielem pasywnej i aktywnej warstwy dostępowej mobilnej sieci telekomunikacyjnej Grupy Polsat.

Jak dotychczas nie zostały podjęte żadne decyzje związane z wyborem konkretnej opcji strategicznej i nie ma pewności, czy i kiedy taka decyzja zostanie podjęta w przyszłości. W razie podjęcia takich decyzji, Cyfrowy Polsat będzie przekazywał do publicznej wiadomości kolejne informacje o przebiegu lub wyniku procesu przeglądu.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 02.11.2020