Ekousługi

W trosce o przyrodę oraz wygodę Klientów uruchomione zostały ekousługi.

Od kilku lat konsekwentnie wdrażamy elektroniczny obieg dokumentów i zachęcamy do tego typu rozwiązań naszych Klientów. W trosce o przyrodę oraz wygodę Klientów uruchomione zostały ekousługi.

Użytkownicy wszystkich trzech usług z portfolio Grupy – telewizji, Internetu i telefonii komórkowej – mają możliwość otrzymywania obrazów faktur lub blankietów wpłat w formie elektronicznej. Dokumenty otrzymywane drogą elektroniczną, to same korzyści – opłaty pod większą kontrolą, wygoda i komfort prowadzonych rozliczeń oraz ochrona środowiska. Abonent ma możliwość natychmiastowego zapoznania się z dokumentami i zapisania ich na dysku komputera oraz zyskuje do nich dostęp w dowolnym czasie i miejscu. Dokumenty są przekazywane wyłącznie na prywatny adres e-mail wskazany przez użytkownika, co daje gwarancję bezpieczeństwa ich przepływu.

W trosce o komfort i wygodę swoich Klientów Polkomtel udostępnia e-fakturę: po zalogowaniu się do serwisu Plus online lub wysyłaną na wskazany przez Klienta adres e-mail. 

Ostatnia aktualizacja 08.10.2014