Wideo online

Internetowy serwis rozrywkowy Polsat Box Go (dawniej IPLA) oferuje widzom najbardziej różnorodną w Polsce bazę legalnych treści wideo i live, a także ponad 120 kanałów telewizyjnych online, relacje na żywo z największych wydarzeń sportowych z kraju i ze świata, bogatą i regularnie rozwijaną bibliotekę filmów, seriali i programów telewizyjnych dostarczanych przez krajowych i zagranicznych licencjodawców. Polsat Box Go proponuje kilkaset godzin miesięcznie relacji na żywo z największych wydarzeń sportowych z kraju i ze świata. Polsat Box Go zapewnia użytkownikom dostęp do treści w modelu reklamowym oraz w modelu płatnym, jak również możliwość pobierania wybranych treści i oglądania ich offline.

Dodatkowo Polsat Box Go podjął współpracę z Interią, która umożliwia dostęp swoim użytkownikom do treści w modelu reklamowym.

Ponadto oferujemy naszym klientom telewizji satelitarnej usługę wideo na żądanie VOD – Domowa Wypożyczalnia Filmowa, która umożliwia płatny dostęp do nowości i hitów filmowych za pośrednictwem dekodera.

Dowiedz się więcej: Polsat BoxPolsat Box Go

Ostatnia aktualizacja 12.09.2021