Wideo online

Nasze serwisy i aplikacje VOD oraz telewizji online – Polsat Box Go i Polsat Go – oferują widzom szeroki wybór treści online i dostępu do nich, w dowolnym czasie, gdziekolwiek widz się znajduje i na wybranym urządzeniu. Od września 2021 roku popularne serwisy IPLA i Cyfrowy Polsat Go zastąpione zostały przez serwis Polsat Box Go. Dodatkowo w tym samym czasie utworzyliśmy nowy serwis Polsat Go.

Polsat Box Go oferuje odpłatnie, także w modelu abonamentowym i bez reklam, treści Grupy oraz producentów, dystrybutorów i nadawców zewnętrznych, w tym nawet 130 kanałów TV, sport, filmy, seriale, rozrywkę, informacje i bajki. Z kolei Polsat Go oferuje widzom bezpłatnie treści z różnych anten Telewizji Polsat i kanałów Grupy, m.in. popularne seriale, programy rozrywkowe i informacje, uzyskując przychody z reklam.

Ponadto oferujemy naszym klientom telewizji satelitarnej usługę wideo na żądanie VOD – Domowa Wypożyczalnia Filmowa, która umożliwia płatny dostęp do nowości i hitów filmowych za pośrednictwem dekodera.

Dowiedz się więcej: Polsat BoxPolsat Box Go

Ostatnia aktualizacja 06.04.2023