Media internetowe

Rozwijamy internetowe portale tematyczne, które wykorzystują unikalny kontent produkowany przez nasze kanały telewizyjne oraz dedykowane redakcje. Pośród zbudowanych przez nas portali najistotniejszą rolę odgrywają serwisy PolsatNews.pl i PolsatSport.pl. Z kolei nabyta przez nas w lipcu 2020 roku Grupa Interia.pl jest czołowym graczem na polskim rynku mediów online.

Należący do nas portal internetowy Interia.pl, jeden z trzech największych portali horyzontalnych w Polsce, dociera do 42% polskich internautów. Udostępnia on indywidualnym użytkownikom bogaty wybór najwyższej jakości serwisów informacyjnych, rozrywkowych, społecznościowych i komunikacyjnych. W skład Grupy Interia.pl wchodzi również szereg pozadomenowych witryn tematycznych, m.in. Pomponik.pl, Smaker.pl i Deccoria.pl, a także jeden z pierwszych serwisów pocztowych w kraju, z którego regularnie korzysta około 2,7 milionów użytkowników. Jednocześnie dzięki serwisowi Pogoda.Interia.pl, będącemu jednym z liderów w swojej kategorii, znaleźliśmy się w czołówce wśród internetowych serwisów pogodowych w Polsce.

Według badania Mediapanel w czwartym kwartale 2022 roku średniomiesięczna liczba użytkowników stron grupy mediowej Polsat-Interia przekroczyła 21 mln, a średniomiesięczna liczba odsłon stron internetowych i aplikacji wyniosła ponad 2,0 mld.

Ostatnia aktualizacja 05.04.2023