Zaprojektuj i wygraj kurtki Varsity dla całej swojej klasy

Data: 
23 wrz 2013

22 września wystartował konkurs dla użytkowników Cyfrowego Polsatu i widzów MTV, w którym uczniowie będą mogli wygrać samodzielnie zaprojektowane kurtki Varsity dla całej swojej klasy. Konkurs potrwa do 20 października i jest związany z emisją najnowszej serii serialu „INNA” emitowanego na kanale MTV.

Uczestnikom akcji pomoże zacięcie artystyczne i bogata wyobraźnia. Ich zadaniem będzie zaprojektowanie kurtki Varsity w aplikacji konkursowej znajdującej się na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu oraz na fanstronie operatora w serwisie Facebook.com. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez jury, które wyłoni najlepszy projekt. Własny projekt mogą zaproponować wszystkie osoby, które uczęszczają do szkół, niezależnie, czy jest to szkoła podstawowa, gimnazjum czy też średnia. Jednym z warunków zgłoszenia się do konkursu jest podanie nazwy swojej szkoły.

Najlepszy projekt zostanie nagrodzony kompletem kurtek VARSITY dla całej klasy zwycięzcy, które uszyte będą zgodnie ze wzorem, jaki laureat zaprojektował w konkursie. Dodatkowo, uczestnicy akcji mogą wygrać także telewizor LCD oraz gadżety od MTV.

Kampania wspierająca konkurs będzie prowadzona na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu pod adresem www.cyfrowypolsat.pl, na fanstronach organizatorów akcji w serwisie Facebook.com, w mediach wewnętrznych platformy oraz na kanale MTV.

Od 1 października br. w 20 miastach w Polsce wystartuje również kampania outdoorowa promująca nowy sezon serialu „INNA” oraz oferty Cyfrowego Polsatu. Kampania będzie wspierana reklamą w mediach online.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą kanał MTV w Pakiecie Familijnym Max HD na pozycji 56 na liście kanałów platformy.Emisja serialu „INNA” w MTV, w każdą niedzielę o godz. 19:00.

 

O SERIALU:

„INNA” (ang. „Awkward”, od 2011) – Jenna Hamilton to zwykła, nieco zakompleksiona, amerykańska nastolatka. Chciałaby być popularna w szkole, ale brakuje jej odwagi i przebojowości. Wyróżnia ją to, że wieczorami bloguje o swoich problemach i rozterkach. Tak było do tej pory, bo w serialu poznajemy Jennę w momencie, w którym przypadkowo ulega niegroźnemu wypadkowi, wyglądającemu jak próba samobójcza. Od tego momentu jej życie diametralnie się zmienia. Z dnia na dzień staje się popularna. Choć nie jest to rodzaj rozpoznawalności jakiego sobie życzyła, stara się jakoś odnaleźć w tej niezręcznej sytuacji.

prstats.po?p=255174

Ostatnia aktualizacja 24.09.2014