Zakochaj się w Polsacie.... na wiosnę!

Data: 
19 lut 2021

Programy i seriale, które skradły serca widzów oraz całkiem nowe produkcje, na których premiery z niecierpliwością czekamy. Niezwykle barwna, zróżnicowana i wypełniona całą paletą emocji - taka będzie tegoroczna wiosna z Polsatem!

To właśnie tutaj nasi widzowie znajdą wszystko, co wprawi ich w doskonały wiosenny nastrój:  trzy nowe komediowe seriale - „Komisarz Mama”, „Piękni i Bezrobotni” oraz „Kowalscy kontra Kowalscy”; show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z zadziwiającymi metamorfozami wokalnymii aktorskimi gwiazd, tym razem emitowane o nowej porze - w piątki o 20:00 oraz słoneczne i gorące randki na „Love Island. Wyspa Miłości”. Poszukującym ekstremalnych emocji na pewno dostarczy je 3 edycja programu „Ninja Warrior Polska”. Ekipa programu „Nasz Nowy Dom” ponownie ruszy w Polskę, żeby odmienić życie wyjątkowo doświadczonych przez los polskich rodzin. Nie zabraknie „Gliniarzy”, „Pierwszej miłość” i niezastąpionych „Przyjaciółek”, które są z nami od prawie 9 lat! „Ewa gotuje” zabierze nas do swojego kulinarnego świata. Sny o pięknych wnętrzach pomoże spełnić nowy program „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”, w którym w zupełnie nowej roli zobaczymy Annę Wyszkoni, a o jeszcze lepszy humor zadba w niedzielne wieczory „Klinika Skeczów Męczących”.

A już w niedzielę 21 lutego o godz. 19.30, zaraz po Wydarzeniach, zapraszamy na program „Wieczór z Gwiazdami. Wiosna 2021!”, w którym zaprezentujemy całą ofertę stacji na wiosnę 2021! Transmisję będzie można również obejrzeć na antenie Polsat News, w serwisie IPLA oraz na polsat.pl, polsatnews.pl i w portalu interia.pl.

TYDZIEŃ PREMIER W POLSACIE.

Startujemy w niedzielę, 28 lutego, o godzinie 20:00 pierwszym odcinkiem 3. edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Emisje kolejnych odcinków show od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godzinie 22:00 na antenie Polsatu oraz o godzinie 20:00 w serwisie ipla.tv.

„LOVE ISLAND. WYSPA MIŁOŚCI”

Czas na trzecią edycję „Love Island. Wyspa miłości”. Najpopularniejsze i najgorętsze randkowe reality show w historii telewizji powróci na antenę Polsatu i serwisu ipla.tv już 28 lutego! Program ponownie poprowadzi Karolina Gilon.

Uwielbiany przez widzów format powraca. Miłosne zawirowania Wyspiarzy i ich emocje już niebawem zawładną Wyspą miłości! Ta edycja będzie inna niż poprzednie. Jeśli ktokolwiek myślał, że wie o Love Island wszystko i nic nie jest w stanie go zaskoczyć, niech lepiej zapnie pasy! Nowy sezon zaskoczy każdego i gwarantujemy, że nuda to ostatnie, co może przytrafić się mieszkańcom willii naszym widzom. Nowe gry, zupełnie nowe zadania dla uczestników – to zaledwie mała cząstka zmian, jakie przygotowaliśmy.

MEGAHIT - w każdy poniedziałek od 1 marca o godzinie 20:05 w Polsacie.

Oto największe premiery filmowe wiosny 2021 w Polsacie! Z plejadą gwiazd w obsadzie, spektakularnymi efektami specjalnymi i rekordową oglądalnością na całym świecie. Legendarni bohaterowie oraz superbohaterowie, rodem ze świata komiksu czekają: „Król Lew” (2019), „Mary Poppins powraca”, „Kapitan Marvel”, „Spider-Man: Daleko od domu”, „Avengers: Koniec gry”, „Men in Black: International” i „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Oto filmy, które wkrótce u nas będą miały swoje premiery telewizyjne - tylko w Polsacie!

„GLINIARZE” – od 1 marca w Polsacie! Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00. 

Intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, brawurowa akcja, dynamiczne pościgi oraz silne emocje, a do tego uwielbiani przez fanów bohaterowie. Dlatego „Gliniarze” ścigają przestępców już dziesiąty sezon!  

W nadchodzącym sezonie „Gliniarzy” na widzów czekać będzie wiele niespodzianek. Nowe historie, inspirowane autentycznymi wydarzeniami, które sprawią że ciężko będzie oderwać się od ekranu. Już na samym początku nasi bohaterowie zmierzą się między innymi z porywaczem autobusu szkolnego, szaleńcem, który strzela do przypadkowych przechodniów czy przebiegłym politykiem próbującym manipulować działaniami detektywów. Poważnie zagrożone będzie również życie Natalii (Ewelina Ruckgaber), która zostanie zakładniczką podczas napadu na bank. Poza działaniami na terenie Warszawy śledczy będą przejmować najtrudniejsze sprawy od oddziałów policji w podmiejskich wsiach i miasteczkach, co zmusi ich do konfrontacji z zupełnie nowym typem przestępczości. W nowych odcinkach widzowie otrzymają solidną dawkę silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych bójek, pościgów i strzelanin.

„PIERWSZA MIŁOŚĆ” – od 1 marca w Polsacie! Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. 

Wiosną w „Pierwszej miłości” będziemy świadkami wielu niespodziewanych zwrotów akcji. Przed bohaterami rodzinne dylematy, miłosne uniesienia i życiowe rozterki… Marysia dzięki pomocy siostry opuszcza szpital psychiatryczny. Bardzo szybko będzie miała okazję odwdzięczyć się Dominice i uratować ją z opresji. Artur i Kinga doświadczą kolejnej fali problemów wychowawczych z Tomkiem. Kulczycki będzie próbował zdobyć serce Doroty, w czym pomoże mu była żona. Miłosne uniesienia czekają również na Kaśkę, który ponownie otworzy serce na miłość, a na jego drodze staną dwie piękne kobiety. Z kolei Kalina doświadczy nieocenionego wsparcia ze strony Oskara w życiu prywatnym, jak również zawodowym. Czy to zbliży ich do siebie?

„NINJA WARRIOR POLSKA” – od 2 marca w Polsacie! Emisja we wtorki o godzinie 20:05. 

Jeszcze żadnemu Polakowi nie udało się pokonać legendarnego toru przeszkód, godnego prawdziwych Wojowników Ninja. Wiosną kolejni kandydaci podejmą to ekstremalne wyzwanie, a część śmiałków powróci by raz jeszcze spróbować przekroczyć własne granice. Wspierać będzie ich niezawodne trio prowadzących: Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski.

Ninja Warrior Polska to jedyny w swoim rodzaju show, który uzależnia zarówno uczestników, jak i widzów. Walka z wymagającymi przeszkodami oraz samym sobą, chwile triumfu i dramaty to najkrótszy opis każdego odcinka hitu Telewizji Polsat, który od trzech lat nie schodzi z jej anteny. Program ma wierne grono widzów, kreuje wzory do naśladowania i motywuje do zmiany stylu życia.

Uczestnicy każdej edycji Ninja Warrior Polska walczą o miano króla sprawności, wybitnego atlety i członka elitarnej grupy kilkunastu osób z całego świata, szczycących się tytułem Wojowników Ninja. Nagroda pieniężna w wysokości 150 tysięcy złotych to tylko dodatek do chwały, jaka okryje pierwszego Polaka, który pokona wszystkie trzydzieści dwie przeszkody, w tym morderczą Górę Midoriyama.

„NASZ NOWY DOM” – od 3 marca w Polsacie! Emisja w każdą środę i czwartek o godzinie 20:05.

Przed nami 16. sezon programu, który daje nadzieję i realną szansę na lepsze życie. „Nasz Nowy Dom” to format z misją, którą realizuje doświadczona ekipa fachowców pod dowództwem Katarzyny Dowbor. Wiosną pokażemy kolejne 24 metamorfozy domów i mieszkań rodzin, których los wyjątkowo doświadczył.

Ekipa „Naszego Nowego Domu” odwiedzi najróżniejsze zakątki Polski, aby pomóc rodzinom, których sytuacja finansowa nie pozwala na zrealizowanie remontów swoich domów, czy mieszkań.  W nadchodzących odcinkach Katarzyna Dowbor będzie musiała zmierzyć się z przejmującymi historiami rodzin, ocenić realne szanse na przeprowadzenie metamorfozy i przekazać naszym bohaterom ostateczną decyzję. W remontach pomoże jej sprawdzone trio architektów – Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski. Domy naszych bohaterów są w rękach najlepszych specjalistów!

„KOMISARZ MAMA” - od 3 marca w Polsacie! Emisja w środy o godzinie 21:05.

Nowy serial o obdarzonej niezwykłą intuicją komisarz Marii Matejko, która po 10 latach przerwy powraca do pracy w Wydziale Kryminalnym. Nie jest to łatwy powrót, bo mimo wielkiego talentu śledczego Marii, zespół nie do końca ją akceptuje… Ona jest jednak zdeterminowana, by wrócić do gry. W swoim stylu i na swoich zasadach! W tytułowej roli Paulina Chruściel! A towarzyszą jej między innymi: Anna Dereszowska, Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek i Wojciech Zieliński.

Maria to silna kobieta, matka czworga dzieci. To właśnie na ich wychowaniu skupiała się przez ostatnie lata. Po rozstaniu z mężem postanawia znowu realizować się zawodowo. Powrotu do pracy nie ułatwia jej zbuntowany i cyniczny zespół. Podwładni nie doceniają jej zmysłu wnikliwej obserwacji i doświadczenia. Tymczasem zaskakujące metody śledcze okazują się wyjątkowo skuteczne. Maria jest świetnym psychologiem - wie, jak podejść bogatego fabrykanta, a jak mordercę. Wciela się w różne role, udaje ofiarę, czasem naiwną blondynkę. Wszystko po to, by zdobyć zaufanie rozmówców, a co za tym idzie materiały, które mogą przybliżyć ją do rozwiązania sprawy. Matejko z całych sił stara się sprostać wszystkim obowiązkom szefowej i matki, ale w jej życiu nie zabraknie także miłosnych zawirowań! A to wszystko za sprawą czarującego sąsiada za płotem i powracającego niespodziewanie byłego męża…

„PRZYJACIÓŁKI” – od 4 marca w Polsacie! Emisja w czwartki o godzinie 21:05. 

Przyjaźń idealna – może nie ma na nią uniwersalnego przepisu, ale relacja, jaką zbudowały „Przyjaciółki”, jest jej pięknym przykładem. Już od prawie 9 lat w czwartkowe wieczory Inga, Zuza, Anka, Patrycja i Dorotka zapraszają widzów do swojego świata. Nieidealnego, nie zawsze kolorowego, wypełnionego jednak czystą, prawdziwą przyjaźnią, dzięki której udaje im się pokonać nawet największe życiowe zakręty.

Wiele już razem przeżyły – przyjaciółki świętowały zawodowe sukcesy, narodziny ukochanych dzieci, wznosiły toasty na ślubach, pocieszały po rozstaniach. Gdy któraś z nich traciła grunt pod nogami, bez zastanowienia biegły na pomoc, nawet gdy wymagało to pokonania setek kilometrów. Zuza, Anka, Inga, Patrycja i Dorotka nie zawsze się ze sobą zgadzają, ale zawsze wspierają i akceptują siebie takimi, jakimi są. Co przyniesie im przyszłość? W nowym sezonie – jak to w życiu – raz zaświeci nad nimi słońce, innym razem będą musiały przejść przez burze, ale nigdy nie będą szły przez nie same.

„TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” – od 5 marca w Polsacie! Emisja w piątki o godzinie 20:00. 

Już od 5 marca, premierowe odcinki 14. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będą emitowane w każdy piątek o godzinie 20:00! Ten format to rozrywka na najwyższym poziomie! Wiele godzin treningów wokalnych, choreograficznych oraz precyzyjnej i żmudnej charakteryzacji – często trwającej po kilka godzin, niezwykłe muzyczne wyzwania i spektakularna scenografia to gwarancja świetnej zabawy! Finalny efekt zawsze zaskakuje, samych uczestników, jury, ale też miliony fanów przed telewizorami! W tej edycji emocje także sięgną zenitu! Na wielkiej scenie muzycznej swoje zdolności wokalno-aktorskie zaprezentują: aktorka Tamara Arciuch, influencerka Maja Hyży; aktorka Anna Maria Sieklucka, piosenkarka Magda Narożna! W programie zobaczymy też czwórkę aktorów: Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski, Paweł Góral. Występujących Artystów oceni uwielbiana przez widzów czwórka jury: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Program poprowadzą niezmiennie – Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.

„EWA GOTUJE” – od 6 marca w Polsacie! Emisja w każdą sobotę o godzinie 10:10. 

Znakomite i zaskakujące receptury, które zawsze się udają. Wiosną Ewa Wachowicz zaprezentuje tradycyjne przepisy, ale z nutką nowoczesności. W jej kuchni, na smakoszy już czekają pomysły na pożywne śniadania, sycące obiady oraz pyszne desery! Dlatego pora wrócić do gotowania na ekranie z Ewą Wachowicz!  

W nowym sezonie Ewa Wachowicz zaproponuje przepisy zgodne z filozofią zero waste, wedle której człowiek stara się produkować jak najmniej odpadów, co ma zbawienny wpływ na środowisko. Wszystko powinno odbywać się w rytm naturalnego cyklu życia, więc kuchnia Ewy zostanie podporządkowana porom roku. Ewa jest również mistrzynią w „udomowianiu” nawet najbardziej skomplikowanych receptur, dlatego w premierowych odcinkach nie zabraknie wpływów kuchni światowych. Przede wszystkim jednak w programie zagoszczą przepisy zaczerpnięte z kuchni polskiej, jednakże z elementami regionalnymi. Ewa Wachowicz wspiera to, co dobre, bo polskie i od lokalnych producentów!

„KOWALSCY KONTRA KOWALSCY” od 6 marca w Polsacie! Emisja w soboty o godzinie 20:05.

Komediowa nowość tej wiosny! Plejada gwiazd a do tego ogromna dawka dobrego humoru – tak potrzebnego nam w obecnych czasach! Zapraszamy na rodzinny serial komediowy „Kowalscy kontra Kowalscy” z udziałem Piotra Adamczyka, Wojtka Mecwaldowskiego, Mariety Żukowskiej, Katarzyny Kwiatkowskiej i Pawła Wawrzeckiego. Na ekranie pojawią się także gwiazdy młodego pokolenia: Wiktoria Gąsiewska, Jakub Zdrójkowski, Patryk Cebulski i Martyna Solska.

„Kowalscy kontra Kowalscy” to porządna dawka doskonałej zabawy. Serial opowiada o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko popularne nazwisko, a praktycznie dzieli wszystko – od wykształcenia, statusu społecznego i finansowego, po styl życia. 17 lat temu w szpitalu dochodzi do pomyłki, w skutek której w rodzinie bogaczy wychowuje się syn ubogich Kowalskich i na odwrót – do biednych trafia dziecko bogatych. Gdy prawda wyjdzie na jaw, ponownie dojdzie do zamiany, co będzie owocowało w mnóstwo przezabawnych sytuacji dla obu rodzin. „Kowalscy kontra Kowalscy” to genialna gra aktorska, świetnie napisane dialogi oraz trafne spostrzeżenia demaskujące ludzkie niedoskonałości – wszystko to sprawia, że czas spędzony w towarzystwie Kowalskich stanie się fantastyczną rozrywką dla całej rodziny.

„PIĘKNI I BEZROBOTNI” od 6 marca w Polsacie! Emisja w soboty o godzinie 21:05.

Mistrzowski duet polskiej sceny rozrywkowej, nieoczekiwane zwroty akcji oraz błyskotliwe i pełne dowcipu dialogi! Już na wiosnę Robert Górski i Mikołaj Cieślak, czyli fenomenalny trzon „Ucha Prezesa” i Kabaretu Moralnego Niepokoju powrócą w zupełnie nowej odsłonie! „Piękni i bezrobotni” pokażą, ile jest warta miłość braterska i czy żadna praca nie hańbi.

„Piękni i bezrobotni” to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. Serial opowiada o ludziach upokarzanych przez system, którzy się nie poddają. W każdym odcinku bohaterowie serialu szukają sposobów, żeby odwrócić swój los.

Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) żadnej pracy się nie boją! Od zawsze razem - pracują, mieszkają i walczą z systemem! Romek - ironiczny realista i Gwidon - naiwny lekkoduch zostają oszukani przez swojego przyjaciela z dziecięcych lat - Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Kredyt, który miał być dla nich szansą, jest teraz 10-krotnie większy i praktycznie nie do spłacenia. W dwunastu odcinkach przyrodni bracia będą znajdować coraz to nowe sposoby na zarobienie pieniędzy, najczęściej pracując na czarno. Jednak Wiśniewski ciągle pojawia się na ich drodze, żeby im uprzykrzyć życie. W każdym odcinku zobaczymy również sprzedawczynię Krysię (Anna Karczmarczyk), właścicielkę osiedlowego sklepu, do którego bracia przychodzą zazwyczaj po piwo i dobre rady. Krysia uczy Romka i Gwidona, jak działa współczesny świat.

„DESIGN DREAM. POJEDYNEK NA WNĘTRZA” – od 7 marca w Polsacie! Emisja w niedziele o godzinie 17:40. 

„Design Dream”. Pojedynek na wnętrza”  to nowy format Telewizji Polsat,  w którym sześciu zdolnych projektantów wnętrz rywalizować będzie o wyjątkową nagrodę pieniężną oraz tytuł najlepszego projektanta programu. W roli gospodyni programu wystąpi Anna Wyszkoni - jedna z najbardziej cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej.

W każdym odcinku na uczestników czekać będzie zadanie polegające na stworzeniu projektu pomieszczenia jak najbardziej dopasowanego, pod względem funkcji i stylu, do wymagań bohaterów danego epizodu. Projekty mają być odpowiedzią na zmiany, które zachodzą w życiu bohaterów i na ich nowe potrzeby.  Poszczególne aranżacje powstaną w specjalnych boksach – kopiach projektowanego wnętrza. Projektanci będą musieli wykazać się kreatywnością, stylem i co najważniejsze, trafić w gust domowników oraz dwuosobowego jury. To właśnie eksperci wyeliminują jednego z uczestników, który w najmniejszym stopniu odpowie na potrzeby bohaterów odcinka. Wybór zwycięzcy pozostanie jednak w rękach bohaterów, którzy jeszcze długo po programie będą mogli cieszyć się z efektów metamorfozy. Wygrany projekt zostanie zrealizowany w ich domu. W ostatnim, finałowym odcinku zmierzy się dwóch najlepszych projektantów.

„KABARET NA ŻYWO. KLINIKA SKECZÓW MĘCZĄCYCH” – od 7 marca w Polsacie! Emisja w niedziele o godzinie 20:00. 

7 marca rusza 2 sezonu hitowego już programu Klinika Skeczów Męczących. Nominowany do Telekamery, uwielbiany przez widzów i zaskakujący swoich gości program powraca do Telewizji Polsat. Na scenie prowadzący – Kabaret Skeczów Męczących z całą masą nowych pomysłów, wspomagająca ich niezawodna ekipa – Monika Dryl, Adrianna Borek i Kabaret K2, przegląd bieżących wydarzeń i zaskoczeni goście oraz nowe odcinki serialu „Mała Polonia”. Do ekipy dołącza na stałe Kabaret Moralnego Niepokoju, który stworzy cotygodniowy sztab kryzysowy, według pomysłu Roberta Górskiego. Premierowe skecze, goście podejmujący niecodzienne wyzwania, ciekawe rozmowy, a wszystko do rytmu energicznego zespołu Enej.

 „WYDARZENIA”

Aż w czterech odsłonach o 12:50, 15:50, 18:50 i 21:50, widzowie mogą zobaczyć najbardziej obiektywny i wiarygodny serwis informacyjny w polskiej telewizji - "Wydarzenia". Główne wydanie „Wydarzeń” można śledzić codziennie o godzinie 18:50 na antenie Polsatu głównego i Polsatu News. Program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. Natomiast wydania weekendowe „Wydarzeń 18:50” – Piotr Jędrzejek i  Monika Sawka. Tuż po najważniejszych informacjach  z kraju i ze świata na widzów czekają rozmowy z bohaterami danego dnia w programie „Gość Wydarzeń” zarówno w Polsacie jak i Polsacie News. Na zakończenie dnia o 21:50 w Polsat News widzowie mogą obejrzeć "Wydarzenia Wieczorne", które są kompleksowym podsumowaniem najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata.

Wszystkie bieżące informacje dostępne są również na stronie polsatnews.pl

SPORT

Największe gale pięściarskie i mieszanych sztuk walki, pasjonujący finisz Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, a także krajowych i zagranicznych rozgrywek siatkarskich oraz koszykarskich. Do tego eliminacje piłkarskiego mundialu, siatkarska Liga Narodów i prestiżowe turnieje tenisowe. Wiosną w kanałach Telewizji Polsat kibice znajdą największe sportowe emocje.

Sportowa wiosna rozpocznie się w marcu, kiedy krajowe ligi siatkarek, siatkarzy i koszykarzy wkroczą w decydującą fazę. Temperatura wszystkich tych rozgrywek będzie stopniowo rosła również w kwietniu, a w maju wyłonieni zostaną Mistrzowie Polski w każdej ze wspomnianych dyscyplin. Podobny harmonogram obowiązuje uczestników futbolowego Fortuna Pucharu Polski oraz najlepszych piłkarzy świata rywalizujących w Lidze Mistrzów i Lidze Europy UEFA. W tych pierwszych rozgrywkach polscy kibice trzymają kciuki za Roberta Lewandowskiego. Polski akcent ma też bieżący sezon Europa League, której mecz finałowy odbędzie się w Gdańsku. Fani futbolu w reprezentacyjnym wydaniu wiosną mogą liczyć na ogrom emocji związanych z eliminacjami przyszłorocznego mundialu.

Także w świecie sportów walki wiosna zapowiada się niezwykle elektryzująco. Już w marcu do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa federacji UFC stanie polska gwiazda mieszanych sztuk walki - Jan Błachowicz. Z kolei w kwietniu odbędzie się kolejna impreza z cyklu Polsat Boxing Night z udziałem czołowych pięściarzy z kraju i ze świata.

W najbliższych miesiącach kanały sportowe Polsatu transmitować będą też szereg męskich turniejów tenisowych w tym prestiżowych Mastersów w Miami, Monte Carlo czy Rzymie. Na przełom czerwca i lipca zaplanowany jest z kolei legendarny Wimbledon, w którym obok Huberta Hurkacza wystąpi fenomenalna Iga Światek. Nieco wcześniej, bo już w maju, rywalizację w Lidze Narodów rozpoczną reprezentacje siatkarzy i siatkarek.

Najświeższe informacje ze świata sportu oraz szczegółowy i na bieżąco aktualizowany plan transmisji, dostępny jest na stronie polsatsport.pl

Zdjęcia dostępne w serwisie prasowym https://serwis.polsat.pl/

Wszystkie wiosenne propozycje Telewizji Polsat będą również dostępne na IPLI

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 19.02.2021