Wracają Wiosenne Promocje w Cyfrowym Polsacie

Data: 
24 kwi 2009

Cyfrowy Polsat przywraca Wiosenne Promocje, w ramach których nowi klienci platformy nie będą wnosili opłat abonamentowych za wybraną ofertę programową przez 1, 3 lub 6 miesięcy. Natomiast dla użytkowników telefonii komórkowej Cyfrowego Polsatu została przygotowana promocja "Startery za złotówki".

Pół roku bez opłat za abonament zapewnia pakiet Mini Max z umową na 29 miesięcy. Jednocześnie do końca 5 miesiąca można podjąć decyzję o zmianie oferty na pakiet Mini. Natomiast 24-miesięczna wersja umowy na pakiet Mini Max gwarantuje 3 miesiące bezpłatnej telewizji.

Pakiety Familijny, HBO, Relax Mix, Relax Mix+HBO, Super Film oraz pakiety HD w ramach umów na 29 miesięcy dają bezpłatny dostęp do oferty platformy przez 3 miesiące.

W przypadku pakietu Familijnego i wyższych można także podpisać krótszą umowę, na 13 miesięcy, która gwarantuje miesięczny dostęp do pełnej oferty platformy bez wnoszenia opłat abonamentowych.

Dekodery cyfrowe można kupić już za 99 zł albo wybrać opcję udostępnienia dekodera na okres trwania umowy za jednorazową opłatą od 79 zł. Właścicielem dekodera HD umożliwiającego odbiór telewizji wysokiej rozdzielczości można stać się już za 199 zł albo korzystać z niego po udostępnieniu przez platformę, co wiąże się z jednorazowym kosztem w wysokości 99 zł. Dekoder z twardym dyskiem kosztuje 499 zł, natomiast jego udostępnienie 199 zł. Moduły CAM oferowane są na takich samych warunkach jak dekodery SD.
Jednocześnie Cyfrowy Polsat wprowadził nową promocję "Startery za złotówki" dla użytkowników telefonii komórkowej. Każdy klient podpisujący umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych Cyfrowego Polsatu będzie miał możliwość nabycia dodatkowo do 3 staterów o nominale 7 zł w cenie 1,22 zł (brutto) każdy.

prstats.po?p=220382

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014