Wiosna 2018 w Telewizji Polsat

Data: 
28 lut 2018

Wiosna 2018 w Polsacie upłynie pod znakiem miłości! W ramówce pojawią się aż trzy nowe programy, w których na pierwszym planie będzie miłość!  „Wyjdź za mnie” - to nowy reality show Polsatu, którego uczestnicy mają szansę odnaleźć tę drugą połówkę i udowodnić wszystkim, że zawsze warto wierzyć w miłość. Druga nowość to „Umów się ze mną. Take me out” -  światowy hit, który podbił już serca widzów w 30 krajach! To program rozrywkowy, przepełniony muzyką, śmiechem i żartami, w którym singielki i single próbują umówić się na randkę.  Ogromne miłosne emocje i wzruszenia czekają nas również w trzeciej telewizyjnej nowości „The Story of my life. Historia naszego życia”. Nie zabraknie także kolejnych sezonów ukochanych przez widzów seriali „Przyjaciółki”, „W rytmie serca” i „Pierwszej miłości”. Powraca również ulubiony program rozrywkowy „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” z nowymi gwiazdami i z nową jurorką Olą Jordan, a także najbardziej prestiżowy program kulinarny „Top Chef” , widowiskowy show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Po raz kolejny też będziemy ocierać łzy szczęścia oglądając 10. sezon  „Naszego nowego domu”, oraz śmiać się do łez przy „Kabarecie na żywo”. Nie zabraknie również solidnej dawki sportowych emocji. A najistotniejsze informacje z kraju i ze świata przedstawią nam, jak zawsze obiektywnie, dziennikarze „Wydarzeń”.

NOWOŚĆ - „Umów się ze mną. Take me out”

Już w marcu na antenie Polsatu polska wersja międzynarodowego hitu telewizyjnego „Take Me Out”, czyli po prostu „Umów się ze mną”. Co się kryje pod nazwą show? Na pewno doskonała zabawa, żarty i pełna spontaniczność uczestników, którzy będą dokonywać randkowych, czasem mocno zaskakujących wyborów. Program odniósł spektakularny sukces już w 30 krajach na świecie! Może pochwalić się  nie tylko milionami widzów, ale i uznaniem krytyków, którzy okrzyknęli go jednym z najlepszych show randkowych w historii telewizji. Poprowadzi go młody, zdolny i błyskotliwy artysta kabaretowy – Piotr „Guma” Gumulec, znany widzom Polsatu z „Kabaretu na żywo”.

Co trzeba zrobić, by udać się na randkę idealną? W każdym odcinku trzydzieści kandydatek poznaje czterech singli. W każdym z etapów dziewczyny decydują, czy są zainteresowane spotkaniem z danym mężczyzną czy też nie. Jeśli w ostatniej rundzie zostanie więcej niż jedna kandydatka, role się odwrócą i to mężczyzna będzie wybierał kobietę, z którą uda się na randkę.

Premiera – Środa, 7 marca o godz.20:00 

NOWOŚĆ – "The Story Of My Life. Historia naszego życia"

Kto z nas nie marzył o podróży w czasie? W nowym talk-show Polsatu "The Story Of My Life. Historia naszego życia" jest to możliwe! Goście programu, znane pary będą miały niepowtarzalną okazję, by podejrzeć swoją wspólną przyszłość. Podczas tej ekspresowej i pełnej emocji wycieczki od chwili obecnej do późnej starości, bohaterom programu będzie towarzyszyła uznana dziennikarka prasowa i telewizyjna Katarzyna Montgomery, która przeprowadzi z nimi rozmowy o uczuciach i wspólnej życiowej drodze. Do programu "The Story Of My Life. Historia naszego życia" Katarzyna Montgomery zaprosiła pary, które mają na tyle odwagi, by nie bać się spojrzeć wspólnie w odległą przyszłość. Gośćmi nowej produkcji Polsatu będą: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Lenka i Jan Klimentovie, Dorota i Radek Liszewscy, Julia Wieniawa i Antek Królikowski oraz Dorota i Czesław Mozilowie. W każdym odcinku, najlepsi specjaliści od charakteryzacji odmienią ich wygląd, postarzając ich o kilkadziesiąt lat. A pod okiem prowadzącej program skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami.

Premiera – Piątek, 2 marca, ok. godz.22:15 zaraz po „Tańcu z Gwiazdami”

NOWOŚĆ – „Wyjdź za mnie”

„Wyjdź za mnie” to nowy reality show Polsatu, w którym można znaleźć miłość na całe życie. W tym programie mogą spełnić się marzenia ludzi, którzy już dawno stracili nadzieję na odnalezienie drugiej połówki. Uczestnicy show przeżyją nie tylko emocjonującą przygodę w skąpanej słońcem Hiszpanii, ale przede wszystkim będą mieli szansę na spotkanie tej najważniejszej osoby w ich życiu. Dwanaście osób wybranych spośród setek zgłoszeń będzie się starało odnaleźć swoją drugą połówkę. Każdy z nich jest inny, mają różne zawody, zainteresowania i przede wszystkim odmienny bagaż życiowych doświadczeń, ale łączy ich jedno – marzenie o miłości. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn na kilka tygodni zamieszka w luksusowej i pięknej rezydencji w słonecznej Hiszpanii, pod czujnym okiem i opieką doświadczonych psychologów Marii Rotkiel i Tomasza Kozłowskiego. Ten program udowodni, że zawsze warto walczyć o miłość.

Premiera – Czwartek, 22 marca o godz. 22:15

 „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”  (8 edycja)

Najbardziej wyczekiwany i uwielbiany przez widzów show, tej wiosny powraca na antenę Telewizji Polsat. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątkowe wieczory znów zagości w domach milionów telewidzów. Co czeka nas w 8 edycji? Przede wszystkim powitamy nową twarz za jurorskim stołem! Ola Jordan – jedna z najpopularniejszych tancerek brytyjskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”! Występowała tam przez 10 lat, zdobyła Kryształową Kulę w parze z dziennikarzem BBC Chrissem Hollinsem. W Anglii jest ulubienicą mediów i fanów, mamy nadzieję, że polscy widzowie pokochają ją tak samo. Na parkiecie również zobaczymy mnóstwo nowych twarzy – jedenaście gwiazd oraz kilku debiutantów wśród tancerzy. Po raz pierwszy w historii programu zmierzą się ze sobą aż dwie życiowe pary:  dziennikarka Beata Tadla z Jankiem Klimentem, oraz jej partner Jarosław Kret, który zatańczy z Lenką Klimentovą. Wokalista Antek Smykiewicz zatańczy w parze z Agnieszką Kaczorowską. Królową Snapchata, blogerkę i youtuberkę Angelikę Muchę – znaną jako LittleMooonster96 w zawiłości trudnej sztuki tańca wprowadzi  Rafał Maserak. Aktorkę Wiktorię Gąsiewską poprowadzi na parkiecie nowy tancerz w show Oskar Dziedzic. Architekt i projektantka wnętrz Martyna Kupczyk, znana z programu „Nasz nowy dom” zatańczy z Żorą Korolyowem. Wokalistę, autora tekstów i zawodnika MMA Pawła Mikołajuwa Popka zobaczymy w parze z Janją Lesar. Mistrzyni Świata Fitness – Katarzynie Dziurskiej na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” towarzyszył będzie Tomasz Barański. Dla aktora Dariusza Wieteski taneczną przewodniczką będzie nowa tancerka w show Katarzyna Vu Manh. Modelka Renata Kaczoruk  pojawi się u boku nowego tancerza Michała Jeziorowskiego. Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź  zatańczy z Waleriją Żurawlewą.

Zmagania gwiazd na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w walce o 100 tysięcy złotych i Kryształową Kulę oceni jury: Iwona Pavlović, nowa w tym gronie Ola Jordan, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski. Show poprowadzą wspólnie, jak zawsze Paulina Sykut - Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Premiera –Piątek, 2 marca godz. 20.00

TOP CHEF (7 edycja)

Wiosną na antenę Polsatu powraca najbardziej prestiżowy program kulinarny w historii polskiej telewizji – TOP CHEF. Biorą w nim udział wybitni kucharze, którzy swoimi umiejętnościami i talentem mogą zrewolucjonizować polską gastronomię. Uczestników ocenia kompetentne i wymagające jury, a zasiadają w nim: Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i zupełnie nowy w tym gronie – Robert Sowa. Najbliższą edycję TOP CHEF poprowadzi Grzegorz Łapanowski – kucharz i dziennikarz kulinarny. „TOP CHEF” to jeden z najstarszych i najsłynniejszych kulinarnych show na świecie. Wśród polskich kucharzy osiągnął gigantyczną popularność. W castingach do zbliżającej się siódmej edycji wzięło udział niemal pół tysiąca chętnych. Od uczestników wymaga się: perfekcji, podejmowania ryzyka, kreatywności i przede wszystkim miłości do gotowania. Nagrodą główną jest prestiżowy tytuł TOP CHEF i 100 tysięcy złotych.

PREMIERA – Środa, 7 marca   godz.21:30

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (9. edycja)

 „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to jeden z najbardziej elektryzujących telewizyjnych show w Polsce.  Dowodem na uwielbienie tego właśnie programu przez telewidzów  jest tegoroczna  Telekamera „Tele Tygodnia” przyznana przez nich w kategorii najlepszy program rozrywkowy. Rozpoczyna się właśnie piąty rok i 9.  edycja programu, w którym artyści podejmują się trudnego wyzwania, jakim są wcielenia w ikony światowej i polskiej muzyki. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny powalczą w tym sezonie: aktorzy Iza Miko, Anna Guzik, Andrzej Młynarczyk, Joanna Lazer czyli Ruda z zespołu Red Lips, Filip Lato, wokalista, znany z chóru Sound&Grace, artyści z Teatru Muzycznego Roma: Janek Traczyk, Natalia Krakowiak oraz aktor Teatru Dramatycznego Krzysztof Szczepaniak.

W roli jurora pojawi się nowa osoba, której twarz brzmi bardzo znajomo! To aktor Kacper Kuszewski, który oczarował wszystkich i zwyciężył ósmą edycję show! Obok Kacpra w jury niezmiennie zasiądą: królowa aktorskich i wokalnych zmagań pierwszego sezonu show – Katarzyna Skrzynecka, aktor – Paweł Królikowski oraz doskonale znana w Polsce i na świecie diwa operowa – Małgorzata Walewska.

Premiera – Sobota, 3 marca o godz.22:00

Nasz nowy dom (10. edycja)

To już 10 sezon jednego z najważniejszych programów misyjnych w polskiej telewizji. „Nasz nowy dom” to fenomen, który ciesząc się ogromną popularnością i sympatią widzów niesie pomoc potrzebującym. Wiosną ekipa „Naszego nowego domu” wybierze się naprawdę daleko. Będziemy u rodzin na Podlasiu w Pokośnie i Antoninie, na Pomorzu w Starym Polu, a także w Węgorzewie na Mazurach.  W tym sezonie, podobnie jak w ubiegłym, z rodzinami spotkają się nasze gwiazdy m.in. Maciej Dowbor, Agnieszka Kaczorowska czy Karolina Szostak. Program poprowadzi niezmiennie Katarzyna Dowbor, a oprócz Martyny Kupczyk architektonicznym wyzwaniom remontowanych domów i mieszkań spróbuje sprostać Maciej Pertkiewicz. Kierownikami robót będą znani już z poprzednich serii programu Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski.

Premiera -  Czwartek,  1 marca o godz. 20:00

Przyjaciółki – (11. Sezon)

Perypetie czterech przyjaciółek Patrycji (Joanna Liszowska), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer) elektryzują widzów od ponad pięciu lat ! Co czeka bohaterki w nowym sezonie? Czy Zuza zrzuci maskę perfekcjonistki? Czy Patrycja zapomni o Wiktorze? Z kim Inga ułoży swoje życie? Z jakimi problemami zmierzą się Anka i Paweł? Już pierwszy odcinek 11. sezonu przebojowych "Przyjaciółek" dostarczy widzom wielkich emocji. Pojawi się bowiem mocna kobieca postać – Wika (Roma Gąsiorowska), która zrobi poważny wyłom w paczce przyjaciółek.  Roma Gąsiorowska pojawi się w serialu w towarzystwie dwóch nowych aktorów: Wojciecha Mecwaldowskiego i Jana Wieczorkowskiego. W jedenastej serii „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Mikołaj Krawczyk, Adam Adamonis, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz i Radosław Pazura, Maria Winiarska. Dwanaście nowych odcinków „Przyjaciółek” już od 1 marca na antenie Telewizji Polsat.

Premiera – Czwartek, 1.marca o godz.21:10

„W rytmie serca” - (2 sezon)

Już 4 marca rusza drugi sezon naszego serialu „W rytmie serca” - produkcji, która okazała się być absolutnym hitem i sukcesem telewizji Polsat. Rzadko zdarza się, żeby pierwszy sezon serialu wzbudził  tyle ciepłych emocji, zarówno ze strony widzów, jak i krytyków. To zasługa świetnego scenariusza, ekipy i oczywiście wspaniałych aktorów.  Malowniczy Kazimierz Dolny znów będzie cichym bohaterem serialu, kreującym najpiękniejsze i najlepsze tło dla intrygującej fabuły. Finał pierwszej serii pozostawił widzów w niedosycie oraz miłosnym zawieszeniu. W ostatnim odcinku Maria (Barbara Kurdej-Szatan) odwołała ślub z Robertem (Piotr Polk). Teraz przekonamy się czy nie będzie tego żałowała. Na ekranie ponownie zobaczymy Mateusza Damięckiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Marię Dębską, Piotra Polka, Piotra Fronczewskiego, Małgorzatę Foremniak i Edytę Olszówkę. Do obsady dołączy Artur Żmijewski i z pewnością zaskoczy widzów swoim mrocznym wcieleniem. Zobaczymy również niezwykle popularną aktorkę młodego pokolenia Julię Wieniawę.  

Premierowe dwa odcinki 2. sezonu „W rytmie serca” pojawią się w niedzielę, 4 marca od godz. 20:00

Wiosną w Polsacie, jak zawsze obejrzymy kolejny sezon naszego codziennego serialu „Pierwsza Miłość”, nadawanego od 2004 roku! Emisja od 1 marca, od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00. Nie zabraknie także kontynuacji naszych seriali paradokumentalnych: „Trudne sprawy” – (g.13:00), „Dlaczego ja” – (g.14:45), "Na ratunek 112" – (g.16:30) i "Gliniarze" –(g.17:00)

Najnowsze edycje tych seriali startują w poniedziałek, 26 lutego.

Pojawi się także nowy program Superpies dla wszystkich miłośników tych czworonogów. Prowadząca program, behawiorystka zwierzęca Aneta Awtoniuk pokaże jak wychować psa „z głową”.

Filmowa wiosna w Telewizji Polsat to Megahity, które u nas będą miały swoją polską premierę na antenie otwartej telewizji. Największe przeboje minionego sezonu kinowego, z plejadą gwiazd w obsadzie i uhonorowane najbardziej prestiżowymi nagrodami: „Joy”, „Most szpiegów”, „Jack Reacher: Jednym strzałem”, „Star Trek: W nieznane”, „Zwierzogród”, „Madagaskar 3” oraz „Księga dżungli” (2016) już wkrótce w Polsacie.

 „Kabaret na żywo”

To już czwarty sezon „Kabaretu na żywo”. Tej wiosny będzie z nami elita polskiego kabaretu: Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim na czele, Smile i Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących i Kabaret Młodych Panów, Kabarety Zachodni, Nowaki i Jurki oraz damy kabaretowej sceny Katarzyna Pakosińska i Ewa Błachnio.  Specjalnie dla naszych widzów swoje satyryczne oblicze odkryje Sławomir, Kabaret Paranienormalni pojawi się w nowym składzie, a Kabaret na Koniec Świata  - w nowej, zaskakującej roli. „Kabaret na żywo” to gwarancja niezapomnianych dwóch godzin śmiechu do łez! Celne riposty i błyskotliwe puenty to dla naszych artystów chleb powszedni, dlatego nowy sezon będzie obfitował w doskonałe premierowe skecze. Nie zabraknie ulubionej formy naszych widzów czyli wspólnych występów gospodarzy i zaproszonych gości, pojawi się również kilka nowości – niespodzianek.

„Kabaret na żywo” w każdą niedzielę, już od 4 marca zawsze o godzinie 21:00

 Publicystyka

„Wydarzenia” to flagowy program informacyjny Telewizji Polsat, nadawany w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2. Główne wydanie, które prowadzą Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Bartosz Kurek oraz Joanna Wrześniewska-Sieger,  jest emitowane codziennie o godzinie 18:50. Od poniedziałku do piątku „Wydarzenia” są również nadawane o godzinie 15:50 w Telewizji Polsat, Polsat News i Polsat News 2 . Wydanie popołudniowe prowadzą Agnieszka Mosór i Przemysław Białkowski. Codziennie o godzinie 22:00 na antenie Polsat News jest emitowane  wydanie wieczorne „Wydarzeń”, które  jest kompleksowym podsumowaniem dnia. Jego gospodarzami są Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Przemysław Białkowski.  Z dumą informujemy, że w tym roku, w czerwcu nasz kanał informacyjny POLSAT NEWS obchodzi swoje 10 urodziny!

„Interwencja”

Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze reportaże, a także nowe wątki i dodatkowe informacje na ich temat.

Interwencja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15

„Państwo w Państwie”

Wiosną kontynuowana będzie emisja jednego z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. 187 bohaterów i historii, 78 sukcesów w konkretnych przypadkach, nagranych ponad 900 godzin materiałów i przeczytanych ponad 600 tysięcy stron akt i dokumentów. „Państwo w Państwie już siódmy rok walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Po opisywanych przez redakcję „Państwo w Państwie” historiach dokonano m.in. różnych istotnych zmian w przepisach, uchylono wadliwe decyzje urzędników, a ok. 25 spraw przeznaczono do ponownego rozpatrzenia. Według wyliczeń redakcji bohaterowie przedstawionych w programie historii przesiedzieli niesłusznie w aresztach i więzieniach w sumie 61 lat i 3 miesiące. Program prowadzi Przemysław Talkowski, dziennikarz Polsat News.  „Państwo w Państwie” emitowane jest w niedzielę o godzinie 19:30 w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2.

 Sportowe wydarzenia wiosny w Telewizji POLSAT

Sporo emocji wzbudzą wydarzenia sportowe, które wiosną znajdą się w ramówce Telewizji Polsat i kanałów sportowych grupy.

Gale KSW i UFC

Fani mieszanych sztuk walki będą mogli zobaczyć dwie gale KSW. Pierwszą już 3 marca z Łodzi, gdzie kibiców czeka wieczór z dziewięcioma emocjonującymi walkami. Jego ukoronowaniem będzie starcie dwóch tytanów KSW Mameda Khalidova i Tomasza Narkuna. Kolejna gala, której areną stanie się wrocławska Hala Stulecia odbędzie się 14 kwietnia. Do klatki wejdą m.in. jeden z największych talentów polskiego MMA Damian Janikowski i król nokautów Michał Andryszczak. Galę marcową będzie można zobaczyć w systemie PPV, zaś kwietniową pokażą anteny Polsatu i Polsatu Sport.

Finał Pucharu Polski

Tradycyjnie 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie czekają nas piłkarskie emocje. W finale Pucharu Polski zobaczymy dwie najlepsze drużyny tej edycji. Już wiemy że będą to drużyny z Ekstraklasy, gdyż w grze o to prestiżowe trofeum pozostały Górnik Zabrze, Legia Warszawa, Arka Gdynia i Korona Kielce. Spotkania półfinałowe 28 marca i 18 kwietnia w Polsacie Sport. Finał Pucharu Polski na antenach Polsatu i Polsatu Sport.

Siatkarska Liga Narodów

Siatkarska Liga Narodów i Challenger Cup to nowe rozgrywki, które zastąpiły Ligę Światową i World Grand Prix. Telewizja Polsat i anteny sportowe grupy będą pokazywały ją na wyłączność do 2024 roku. Nasza męska reprezentacja zagra w Lidze Narodów a panie powalczą o powrót do elity w rozgrywkach Challenger Cup. Siatkarskich kibiców czeka na naszych antenach prawdziwy maraton – 16 najlepszych reprezentacji na świecie powalczy w 20 turniejach, które zostaną rozegrane między 25 maja a 24 czerwca br. Finał Six Ligi Narodów odbędzie się we francuskim Lille w dniach 4-8 lipca.  

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 28.02.2018