Więcej bajek w Cyfrowym Polsacie z okazji Dnia Dziecka

Data: 
01 cze 2011

Z okazji Dnia Dziecka Cyfrowy Polsat przygotował niespodziankę dla swoich najmłodszych widzów. Od 1 do 19 czerwca br. wybrane kanały dziecięce będą dostępne dla szerszej grupy odbiorców bez dodatkowych opłat w ramach promocji "otwarte okno". Jednocześnie VOD - Domowa Wypożyczalnia Filmowa oferuje dzisiaj wybrane filmy dla dzieci o 25% taniej.

W dniu swojego święta najmłodsi widzowie będą mieli do wyboru dużo więcej propozycji programowych niż dotychczas. Przez 3 kolejne tygodnie abonenci pakietów Familijnego HD i Familijnego będą mogli oglądać 2 dodatkowe kanały - Nickelodeon i Boomerang. Klienci pakietów Mini HD, Mini i Mini Max będą mogli się cieszyć aż 4 nowymi kanałami: Disney Channel, Disney Junior, Disney XD i Cartoon Network.

VOD - Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu zaprasza dzisiaj wszystkie dzieci na seanse tańsze o 25%. Wśród propozycji operatora znajdują się m.in.: komedia "Zaplątani", film przygodowy "Ultrapies" oraz animowana produkcja "Ryś i spółka".

Jednocześnie przypominamy, że w ramach prowadzonych w czerwcu przez Cyfrowy Polsat wspólnie z Disney Channel i FOX International Channels kampanii marketingowych, zorganizowane zostały dwa duże konkursy dla widzów, także tych najmłodszych, z atrakcyjnymi nagrodami.

Do 16 czerwca br. potrwa kampania poświęcona rebrandingowi kanału Disney Playhouse na Disney Junior obecna w prasie, wybranych centrach handlowych i na autobusach miejskich. Towarzyszy jej konkurs skierowany do obecnych i przyszłych abonentów największej platformy satelitarnej w Polsce, w którym główną nagrodą jest pokój marzeń dla dziecka.

Równolegle na antenach kanałów tematycznych Telewizji Polsat, TV4 i Superstacji prowadzona jest partnerska kampania reklamowa Cyfrowego Polsatu i FOX International Channels, promująca bieżącą ramówkę stacji FOX, FoxLife i National Geographic Channel. Także i tej kampanii towarzyszy konkurs dla widzów. Na szczęściarzy, którzy wezmą udział w quizie czekają nietuzinkowe nagrody - kino domowe, telewizory, pufy i gadżety od fundatora nagród.

Szczegóły dotyczące obydwu konkursów można znaleźć na www.cyfrowypolsat.pl.

prstats.po?p=220609

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014