Walentynki z VOD Cyfrowego Polsatu

Data: 
14 lut 2011

W dniach 11 - 14 lutego br. Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich klientów wyjątkową promocję walentynkową. Wybrane tytuły z oferty VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej są aż o 50% tańsze.

W ramach promocji "Walentynki z VOD", ceny za wybrane tytuły z oferty VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej zaczynają się już od 2,5 zł. Oferta trwa od 11 do 14 lutego br.

"Ondine" (VOD57) to magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który wyławia z morza czarującą i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Córka rybaka i mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony silnymi uczuciami Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie kobiecie.

"Pewnego razu w Rzymie" (VOD49), to historia młodej i utalentowanej kustosz z Nowego Jorku, Beth Harper, która ma za sobą kilka zawodów miłosnych. Kiedy wybiera się do Rzymu na ślub swojej młodszej siostry, zabiera kilka monet ze słynnej fontanny miłości. Po powrocie do domu okazuje się, że prześladuje ją grupka mężczyzn, którzy zwariowali na jej punkcie.

Nie ma chyba bardziej romantycznego miejsca na świecie niż miasto Romea i Julii. Nic więc dziwnego, że właśnie tam wybrała się Sophie (w tej roli Amanda Seyfried, gwiazda przeboju "Mamma Mia") ze swoim narzeczonym Victorem (Gael García Bernal) na nietypowy miesiąc przedślubny. Bohaterowie najnowszej komedii romantycznej Gary'ego Winicka - "Listy do Julii" (VOD52) - jednak szybko przekonują się, że ich wyobrażenia o wspólnym wyjeździe są różne.

Bohaterem filmu "Slumdog. Milioner z ulicy" (VOD62) jest 18-letni Jamal, który bierze udział w  indyjskiej wersji "Milionerów". W trakcie programu policja aresztuje go pod zarzutem oszustwa. Podczas przesłuchania chłopak opowie historię swojego życia, indyjskich gangów oraz wielkiej miłości.

Z bieżącą ofertą filmową VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można się zapoznać na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na pozycjach VOD 51 - VOD 65 i VOD49 (po naciśnięciu na pilocie "i" lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22* oraz na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl/.
   
* Opłata zgodna z planem taryfowym Państwa operatora.

 

prstats.po?p=220605

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014