W świątecznej ofercie Cyfrowego Polsatu telewizja na start przez 6 miesięcy bez opłat i opcja ON THE GO w cenie abonamentu

Data: 
07 lis 2018

Od 7 listopada w Cyfrowym Polsacie dostępne są świąteczne promocje oferty telewizyjnej. Klienci mogą skorzystać z pakietów dopasowanych do swoich potrzeb i preferencji, w tym z oferty z kanałami Polsat Sport Premium i transmisjami Ligi Mistrzów UEFA, wszystko przez 6 miesięcy gratis oraz z opcją ON THE GO bez dodatkowych opłat.

Jak co roku na Gwiazdkę Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich klientów wyjątkowe propozycje. W ramach promocji świątecznych wszystkie pakiety telewizji satelitarnej, nawet w cenie 20 zł, klienci otrzymają na 6 miesięcy bez żadnych opłat. Gwiazdkowe oferty dostępne są z umową na 24 miesiące. Ponadto z okazji zbliżających się świąt klienci mają możliwość zakupu telewizora Samsung UHD SMART TV 55” w atrakcyjnych ratach.

Cyfrowy Polsat GO na urządzeniach mobilnych bez dodatkowych opłat

Oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu zawiera nowe i dobrze już znane widzom najpopularniejsze stacje sportowe, kilkadziesiąt stacji filmowych, liczne programy edukacyjne, rozrywkowe, informacyjne, dla dzieci oraz wygodne pakiety dostosowane do potrzeb całej rodziny. W prezencie z każdym z nich klienci otrzymają także opcję ON THE GO, czyli dostęp nawet na 3 urządzeniach mobilnych (np. smartfonach, tabletach) do serwisu Cyfrowy Polsat GO w cenie abonamentu przez cały okres trwania umowy. To doskonały sposób, żeby swoje ulubione materiały, programy i kanały telewizyjne mogli oglądać, gdzie chcą i jak chcą.

oferta_swiateczna_2018_0.png

Serwis Cyfrowy Polsat GO z opcją ON THE GO, teraz bez dodatkowych opłat, to:

  • nawet ponad 100 kanałów dostępnych mobilnie, w tym kanały HBO, Cinemax, Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów i Ligą Europy UEFA,
  • tysiące programów i filmów na życzenie,
  • dostęp do treści nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie,
  • możliwość pobrania wybranych programów na dysk urządzenia mobilnego, przy wykorzystaniu np. domowego Wi-Fi, i oglądania ich wszędzie, nawet poza zasięgiem Internetu.
tv_samsung_swiateczna_oferta_2018_0.png

Do wszystkich ofert klienci mogą również wybrać:

  • nowe dekodery HD z rodziny EVOBOX z wbudowanym modułem Wi-Fi – EVOBOX LITE lub EVOBOX HD w cenie już od 1 zł,
  • nagradzany dekoder EVOBOX PVR dający możliwość nagrywania nawet do 3 programów jednocześnie i oglądania w tym czasie kolejnego, w cenie już od 1 zł,
  • Multiroom HD – ten sam pakiet kanałów można oglądać nawet na 4 telewizorach już od 5 zł miesięcznie.

Święta na całego

W świątecznej ofercie Premium Max Plus abonenci mają dostęp do pełnej oferty telewizyjnej Cyfrowego Polsatu (pakiety Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD, HBO HD HBO GO, Eleven Sports HD, Rozrywka HD) oraz pakietu Polsat Sport Premium z rozgrywkami Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA – to wszystko przez 6 miesięcy bez opłat, później za 120 zł/mies. To wyjątkowa propozycja dla fanów najlepszych klubowych rozgrywek piłkarskich. Kibice po raz pierwszy w Polsce mogą oglądać wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz wybrane spotkania Ligi Europy UEFA. Wszystko to na nowych kanałach sportowych Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD oraz w czterech serwisach telewizyjnych premium w systemie PPV, dostępnych bez dodatkowych opłat.


Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 07.11.2018