VOD na komputer w Cyfrowym Polsacie

Data: 
17 lut 2012

Największa polska platforma satelitarna wprowadza możliwość zakupu dostępu do filmów bezpośrednio w Internecie w ramach nowego serwisu "VOD Domowa Wypożyczalnia - na komputer", a w promocji "1000 seansów po 1zł" udostępnia wybrane filmy na PC, w tym takie hity, jak "Super 8" produkcji Stevena Spielberga, "Captain America: Pierwsze starcie" czy "Transformers 3", jedynie za złotówkę.

Teraz abonenci Cyfrowego Polsatu będący fanami dobrego kina mogą korzystać z usługi VOD nie tylko na telewizorze, ale także na komputerze, wybierając wśród ponad 900 pozycji filmowych. Nowy serwis na życzenie Internauci znajdą pod adresem www.cyfrowypolsat.pl/vod. Dla ułatwienia nawigacji w ramach "VOD Domowej Wypożyczalni" udostępniono dwie odrębne zakładki - "na telewizor" i "na komputer" - zawierające usługi dedykowane na różne urządzenia.

Nowy serwis "VOD Domowa Wypożyczalnia - na komputer", skierowany do wszystkich abonentów oferty telewizyjnej platformy, jest intuicyjny i prosty w obsłudze, a uruchomienie seansu za jego pośrednictwem wymaga zaledwie kilku kliknięć. Usługa jest świadczona we współpracy z telewizją internetową ipla. Aktualnie Cyfrowy Polsat proponuje swoim abonentom ponad 900 filmów - od poruszających dramatów, przez podnoszące poziom adrenaliny filmy akcji i grozy, aż po chętnie oglądane komedie, optymistyczne filmy dla dzieci czy kino familijne. Filmy są oferowane w cenach od 4,50 do 8 zł i uwzględniają 10% zniżkę dla abonentów Cyfrowego Polsatu w stosunku do cen obowiązujących w ipla. Filmy można zamówić za pośrednictwem strony http://www.cyfrowypolsat.pl/, SMS lub infolinii operatora. Płatności można realizować na kilka wygodnych sposobów: portmonetką Cyfrowego Polsatu (wartość zamówienia doliczana jest do najbliższej opłaty abonamentowej za regularne usługi), z wolnych środków na koncie abonenckim, e-płatnościami, kartą kredytową.

- Będąc liderem rynku płatnej telewizji i największą grupą medialną w Polsce, konsekwentnie realizujemy naszą strategię polegającą na dostarczaniu do polskich domów najlepszej rozrywki przy wykorzystaniu sprawdzonych technologii i za pośrednictwem różnorodnych urządzeń. VOD na komputer to nasz kolejny krok w tym kierunku - mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A. - Dzięki nowemu serwisowi nasi abonenci znajdą swoje ulubione produkcje filmowe w Internecie, dzięki czemu będą mieli do nich dostęp w dowolnym miejscu i czasie, np. podczas wyjazdu wakacyjnego. To także dobry sposób na pogodzenie różnych oczekiwań domowników, co do tego, jaki program lub film wybrać na wieczór  - dodaje Dominik Libicki.

Aby korzystać z serwisu "VOD Domowa Wypożyczalnia - na komputer" należy zainstalować aplikację ipla. Kolejne kroki są bardzo proste. Wystarczy wybrać film, wykupić do niego dostęp, korzystając z preferowanej formy płatności, a następnie otrzymany kod dostępu użyć do uruchomienia filmu. Dostęp do wybranego materiału aktywowany jest na okres 24 godzin. Niewykorzystany kod można użyć do obejrzenia innego filmu w tej samej lub niższej cenie. Każdy kod jest ważny przez 3 miesiące. Dostęp do filmów mają użytkownicy wyłącznie na terytorium Polski, a wybrany film można oglądać tylko na komputerze, na którym aktywowaliśmy kod.

Z okazji uruchomienia serwisu "VOD Domowa Wypożyczalnia - na komputer" platforma wprowadziła specjalną promocję "1000 seansów po 1zł", dzięki której 1000 pierwszych osób będzie mogło obejrzeć film z wybranej oferty w promocyjnej cenie 1 zł. W tej chwili do wyboru jest 10 tytułów: "300 (Trzystu)", "Super 8", "Transformers 3", "Capitan America: Pierwsze starcie", "Happy Feet: Tupot małych stóp", "Prosto w serce", "Jaja w tropikach", "Hary Potter i Zakon Feniksa", "Zodiac", "Węże w samolocie". Z oferty promocyjnej można skorzystać tylko raz i jest ona ważna do wyczerpania puli kodów.

Wraz z rozbudową "VOD Domowej Wypożyczalni" Cyfrowy Polsat wprowadził także zmiany w dotychczasowej "Strefie Wideo" na http://www.cyfrowypolsat.pl/. Oferowana przez platformę usługa o charakterze catch-up tv jest teraz dostępna pod nazwą "Programy Online" w sekcji "TV Online". Nadal gwarantuje ona dostęp w Internecie do wybranych programów telewizyjnych z kanałów z posiadanego pakietu telewizyjnego w cenie jego abonamentu. Abonenci mogą wybierać spośród ponad 10 000 materiałów wideo z 26 kanałów telewizyjnych, takich jak np. Polsat, Polsat Sport, FOX, National Geographic Channel, AXN.

 

prstats.po?p=220604

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014