VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa dla wszystkich abonentów i użytkowników Cyfrowego Polsatu

Data: 
30 lis 2009

Ponad 320 filmów rocznie, 30 nowości w miesiącu, dostęp z dowolnego dekodera.
Rusza nowa usługa w Cyfrowym Polsacie. Wszyscy abonenci i użytkownicy największej w Polsce platformy cyfrowej mogą zamawiać dostęp na życzenie do wybranych przez siebie filmów (VOD). VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu działa w oparciu o 15 kanałów satelitarnych, na których w trakcie miesiąca dostępnych będzie rotacyjnie blisko 60 filmów. Cyfrowy Polsat przeznaczył cały transponder satelitarny do obsługi nowej usługi.

W ramach VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej w ciągu roku zostanie pokazanych minimum 320 pozycji filmowych. W ciągu jednego dnia widz będzie mógł wybierać spośród około 15 propozycji. Co tydzień będzie przedstawiana nowa oferta.

Kanały VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej znajdą się na pozycjach 51 - 65 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

W ramach VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej w ciągu roku zostanie pokazanych minimum 320 pozycji filmowych. W ciągu jednego dnia widz będzie mógł wybierać spośród około 15 propozycji. Co tydzień będzie przedstawiana nowa oferta, a miesięcznie udostępnionych zostanie 30 nowych produkcji.

Kanały VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej znajdą się na pozycjach 51 - 65 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.
Wszyscy nasi abonenci chcą mieć łatwy i funkcjonalny dostęp do możliwie najbogatszej oferty filmowej, a jednocześnie cenią sobie swobodę i możliwość wyboru. Dlatego na naszą usługę przeznaczyliśmy  15 kanałów satelitarnych. Wprowadziliśmy takie rozwiązanie technologiczne, które pozwala wszystkim abonentom i użytkownikom, bez względu na rodzaj posiadanego dekodera wypożyczać filmy z naszej oferty. Dzięki niej w prosty i szybki sposób można wybrać i obejrzeć film bez konieczności wychodzenia z domu, kupowania dekodera z twardym dyskiem czy ściągania filmu przez satelitę na dysk dekodera. Zadbaliśmy, żeby oferowane filmy były jak najciekawsze. Już na samym początku nasi widzowie będą mogli obejrzeć produkcje z oferty Monolith Films, np. obsypany Oskarami "Slumdog: Milioner z ulicy" czy "Zmierzch"
- powiedział Dominik Libicki, Prezes Zarządu w Cyfrowym Polsacie SA.

Nowa usługa jest dostępna na terenie całego kraju, dla wszystkich, ponad 3,5 miliona abonentów i użytkowników, posiadających dowolny dekoder Cyfrowego Polsatu. Oferowane filmy podzielono na 3 kategorie "Nowość", "Hit" i "Katalog". W zestawie "Nowość" znajdują się najnowsze produkcje, które ostatnio można było oglądać w kinach lub niedawno wyszły na DVD, np.: zdobywca 8 Oscarów i 4 Złotych Globów "Slumdog: Milioner z ulicy". "Hit" to tytuły znane i poszukiwane przez widzów, jak np. pierwsza część bijącej rekordy popularności sagi "Zmierzch", gwiazdorskie "Kochanice króla" ze Scarlett Johansson i Natalie Portman, czy też pełna uroku komedia romantyczna "P.S. Kocham Cię" z Hilary Swank i Gerardem Butlerem. Natomiast "Katalog" będzie zawierał filmy lubiane, do których nie raz każdy widz powraca, w tym doskonała komedia : "Czego pragną kobiety" z Melem Gibsonem i Helen Hunt& nbsp; oraz głośny thriller z Nicole Kidman "Inni".

Wszystkie pozycje filmowe można kupować pojedynczo i uzyskiwać do nich dostęp przez 24 godziny,  dodatkowo naszym abonentom proponujemy specjalną ofertę, tj. w ramach jednej opłaty umożliwiamy dostęp do ok. 30 pozycji katalogowych w miesiącu. Jednorazowa opłata daje wielokrotny dostęp do wybranego filmu przez dwadzieścia cztery godziny, w cenach: 

  • Nowość 11 zł
  • Hit 8 zł 
  • Katalog 5 zł

Miesięczny dostęp do filmów z kategorii "Katalog" kosztuje 20 zł.

Filmy z VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej można zamawiać poprzez stronę http://www.cyfrowypolsat.pl/ (korzystając z Internetowego Centrum Obsługi Klienta - ICOK), Infolinię, SMS oraz  punkty sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Zakup może nastąpić poprzez przelew internetowy (przy wykorzystaniu  ICOK), tzw. "portmonetkę"  zapewniającą szybki dostęp do filmu oraz przelew bankowy. Operator przewiduje, że wkrótce będzie dostępna także możliwość płatności poprzez SMS.
Obecnie oferta VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej obejmuje tytuły Monolith Films, trwają także rozmowy z innymi dystrybutorami filmów oraz największymi studiami filmowymi.

 

prstats.po?p=220663

Ostatnia aktualizacja 26.09.2014