Tytuły Disneya w VOD Cyfrowego Polsatu

Data: 
23 lip 2010

Cyfrowy Polsat podpisał umowę z The Walt Disney Company EMEA  dotyczącą kontentu do usługi VOD - Domowa Wypożyczalnia Filmowa platformy. The Walt Disney Company EMEA  jest kolejnym dystrybutorem, z którym platforma nawiązała współpracę w tym zakresie. ...

Cyfrowy Polsat podpisał umowę z The Walt Disney Company EMEA  dotyczącą kontentu do usługi VOD - Domowa Wypożyczalnia Filmowa platformy.

The Walt Disney Company EMEA  jest kolejnym dystrybutorem, z którym platforma nawiązała współpracę w tym zakresie. Wśród propozycji, które już są dostępne w ofercie VOD Cyfrowego Polsatu są, m.in. Księżniczka i żaba, Stare wygi, Wszyscy mają się dobrze. Wkrótce widzowie będą mogli obejrzeć takie hity, takie, jak Alicja w krainie czarów, Gdzie jest Nemo?, Król Artur.

VOD - Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu działa w oparciu o 15 kanałów satelitarnych, na których dostępnych jest rotacyjnie blisko 30 filmów w ciągu miesiąca i 350 filmów w ciągu roku. Kanały VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej znajdują się na pozycjach 51 - 65 na liście Cyfrowego Polsatu. Wszystkie propozycje filmowe można kupować pojedynczo, uzyskując do nich dostęp na co najmniej 24 godziny. Istnieje także możliwość korzystania ze wszystkich tytułów z Katalogu VOD w ramach jednej, miesięcznej opłaty.

 

prstats.po?p=167516

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014