TVP HD i TVP Seriale w Cyfrowym Polsacie

Data: 
05 kwi 2011

Dzisiaj na platformie Cyfrowy Polsat zostały uruchomione dwa kanały Telewizji Polskiej - TVP HD i TVP Seriale.

TVP HDjest dostępny w pakiecie Mini HD oraz dla abonentów pakietu Familijnego korzystających z wcześniejszych ofert programowych platformy. Na liście kanałów platformy zajął 101 miejsce.

TVP Seriale znajduje się w pakiecie Extra HD w ramach oferty Nowy Cyfrowy Polsat oraz w pakiecie Relax Mix dla abonentów korzystających z wcześniejszych ofert programowych. Kanał zajął pozycję 48 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

TVP HD prezentuje najnowsze polskie seriale oraz perły polskiej kinematografii przywrócone do życia dzięki rekonstrukcji cyfrowej. Stacja pokazuje najnowsze hity filmowe i coraz więcej transmisji "na żywo" z najważniejszych wydarzeń sportowych, kulturalnych i rozrywkowych.

TVP Seriale to nowoczesny i atrakcyjny kanał, z bogatą ofertą, z ramówką uwzględniającą preferencje widzów. Wśród propozycji programowych znajdują się największe hity serialowe ostatnich lat. Dzięki nowej ofercie TVP widzowie otrzymują dostęp do bogatej oferty kultowych polskich produkcji oraz atrakcyjnej oferty filmowej. TVP Seriale nadaje 20 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu.

Cyfrowy Polsat zapewnia dostęp do 19 kanałów HD. Już ponad milion abonentów Cyfrowego Polsatu posiada dekodery HD, co sprawia, że Cyfrowy Polsat jest największą cyfrową platformą HD w Polsce.

prstats.po?p=220600

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014