Trzy nowe kanały pod marką „Polsat”

Data: 
28 lut 2013

teaser_28.jpg

Od 1 marca br. Telewizja Polsat poszerzy swoją ofertę o trzy nowe kanały dostępne pod marką „Polsat”. W efekcie współpracy pomiędzy grupą Cyfrowy Polsat i grupą Viasat Broadcasting należącą do międzynarodowego koncernu medialnego Modern Times Group, dostępne na rynku polskim kanały Viasat rozpoczną nadawanie pod dwoma markami – „Polsat” i „Viasat”, otrzymując nazwy: Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explorer oraz Polsat Viasat Nature. Tym samym portfolio kanałów Telewizji Polsat wzrośnie do 20 pozycji.

Telewizja Polsat od lat konsekwentnie buduje ofertę kanałów dla całej rodziny. Dzięki współpracy z Viasat poszerzyliśmy nasz pakiet o nową kategorię produkcji dokumentalnych. Taka tematyka  cieszy się dużym zainteresowaniem wśród polskich widzów, dlatego jestem przekonany, że dzięki współpracy z naszą platformą popularność kanałów Polsat Viasat będzie rosła – mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

Stacje będą także szerzej dostępne dla abonentów Cyfrowego Polsatu – zostaną przeniesione z Pakietu Familijnego HD do Pakietu MINI HD.

Od stycznia 2013 roku sprzedażą reklam w tych kanałach zajmuje się Biuro Reklamy Polsat Media.Dzięki zawartej umowie portfolio stacji obsługiwanych przez Polsat Media wzrosło do 24 kanałów. Obecnie Polsat Media prowadzi sprzedaż czasu reklamowego 24 kanałów telewizyjnych, w tym dużej ogólnopolskiej stacji telewizyjnej Polsat. Spółka reprezentuje ofertę reklamową największej telewizji internetowej ipla, a także zajmuje się sprzedażą reklam na nośnikach dostępnych w sieci hipermarketów Carrefour.

Polsat Viasat Explorer to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy ciężko pracują i wspaniale się bawią, realizując niesamowite marzenia. Niestraszne im trudy nowych doświadczeń – nagrodą jest radość odkrywania i przesuwanie granic możliwości. Polsat Viasat Explorer to akcja i inspiracja, to historie ludzi, którzy stawiają sobie poprzeczkę naprawdę wysoko.

Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, którego zawartość programowa zadowoli zarówno młodego widza jak i dojrzałego odbiorcę. Wraz z Polsat Viasat Nature towarzyszymy badaczom przyrody, weterynarzom oraz celebrytom w ich fascynującej podróży, podczas której dowiadujemy się więcej o niebezpiecznych drapieżnikach, słodkich domowych pupilkach oraz dzikich zwierzętach z całego świata.

Polsat Viasat History to kanał oferujący widzom fascynującą wyprawę w przeszłość poprzez wysokiej jakości programy, które jednocześnie bawią i uczą. Historia ożywa na ekranie w ciekawych spotkaniach i podczas niezwykłych podróży w czasie. Zawartość programowa Polsat Viasat History to programy nowe i nowoczesne, dotyczące wydarzeń historycznych, które wpłynęły na losy świata.

prstats.po?p=235733

Ostatnia aktualizacja 03.10.2014