Trzy filmy VOD w prezencie

Data: 
16 sie 2010

Od dzisiaj abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z nowej promocji "Konto z VOD" realizowanej wspólnie z Invest - Bankiem SA, w ramach której za założenie konta bankowego otrzymają w prezencie 3 dowolnie wybrane filmy z usługi VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa. ...

Od dzisiaj abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z nowej promocji "Konto z VOD" realizowanej wspólnie z Invest - Bankiem SA, w ramach której za założenie konta bankowego otrzymają w prezencie 3 dowolnie wybrane filmy z usługi VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa.

Warunkiem skorzystania z promocji przez abonentów platformy, jest założenie konta Lider w Invest - Banku S.A. oraz złożenie do nowo otwartego rachunku dyspozycji polecenia zapłaty za usługi Cyfrowego Polsatu. W zamian, klient otrzyma w prezencie kody uprawniające do obejrzenia 3 dowolnych tytułów z oferty VOD operatora, z kategorii Nowość, Hit albo Katalog.

Aby wziąć udział w promocji, należy wypełnić formularz kontaktowy Invest - Banku S.A. dostępny na stronie www.investbank.pl. Można również wysłać SMS-a o treści LIDER na numer 7057 (0,61 zł z VAT).
 
Promocja trwa do 30 września 2010 r., a kody uprawniające do skorzystania z usługi powinny zostać wykorzystane do końca października br.

Po więcej szczegółów należy wejść na stronę www.investbank.pl lub www.cyfrowypolsat.pl/vod. Regulamin promocji dostępny jest na stronach WWW Invest Banku i Cyfrowego Polsatu.

Szczegóły oferty VOD Cyfrowego Polsatu można znaleźć na kanale 50., kanałach VOD51 - VOD65, na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl, dzwoniąc do Centrum Obsługi Klienta: 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22* lub w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży.

* Opłata zgodna z planem taryfowym operatora.

prstats.po?p=167519

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014