T-Mobile Ekstraklasa w pakiecie Sport HD Cyfrowego Polsatu nawet przez 6 miesięcy gratis

Data: 
05 sie 2011

Cyfrowy Polsat wystartował z nową ofertą promocyjną, ułatwiającą kibicom dostęp do rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy, które po raz pierwszy goszczą w ofercie platformy. Operator proponuje wybrane mecze promocyjnie dla wszystkich abonentów, do 6 miesięcy gratis dodatkowego pakietu Sport HD, a dekoder HD już za złotówkę. Działania sprzedażowe wspiera ogólnopolska kampania reklamowa.

Aktualna oferta promocyjna Cyfrowego Polsatu na Pakiet Familijny HD i 2 pakiety dodatkowe z możliwością elastycznego kształtowania swojej oferty, zapewnia nowym klientom platformy bezpłatny dostęp do Pakietu Sport HD nawet przez pół roku. Pakiet Sport HD to najciekawsze dyscypliny sportowe, w tym m.in. piłka nożna, piłka ręczna w wydaniu ligowym i reprezentacyjnym, piłka siatkowa, boks, hokej, turnieje rugby, tenisowe Wimbledon, a także golfowe British Open i żużlowa Elite League. Posiadając ten pakiet, abonenci Cyfrowego Polsatu po raz pierwszy mogą oglądać transmisje meczów T-Mobile Ekstraklasy. Każda kolejka ligowa to dla nich cztery dni meczowe i nawet do sześciu meczów polskich drużyn na żywo. 4 - 5 wybranych spotkań, w tym każdy mecz rozgrywany przez WKS Śląsk Wrocław, jest transmitowanych na antenach kanałów sportowych Polsatu - Polsat Futbol, Polsat Sport HD i promocyjnie Polsat Sport. Szósty mecz można obejrzeć na antenach Eurosport 2 i Eurosport 2 HD, które również znajdują się w Pakiecie Sport HD, obok kanałów Polsat Sport HD i Polsat Futbol oraz pozostałych, tj. Eurosport HD, TVP Sport, Orange Sport Info, ESPN Classic i Extreme Sports Channel. Pakiet dodatkowy Sport HD z oferty "Nowy Cyfrowy Polsat" dostępny jest także dla obecnych abonentów platformy, a o specjalne promocje należy pytać w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży lub w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta.
 
Promocyjnie piątkowe mecze rundy jesiennej T-Mobile Ekstraklasy są również dostępne dla abonentów posiadających podstawową ofertę operatora, czyli Pakiet Familijny HD lub Mini HD. Decydując się na taką opcję, nowi klienci zyskają 3 miesiące bezpłatnego dostępu do kanałów z pakietu oraz, co ważne, piątkowego meczu i magazynu specjalnego T-Mobile Ekstraklasy, które będzie można obejrzeć promocyjnie w Polsacie Sport.
 
Wszystkie mecze pokazywane przez kanały sportowe Telewizji Polsat, abonenci Cyfrowego Polsatu mogą również znaleźć w Strefie Wideo - telewizji internetowej platformy dostarczanej specjalnie dla nich w usłudze catch-up tv na http://www.cyfrowypolsat.pl/. Każdy abonent może obejrzeć bezpłatnie retransmisje meczów emitowanych w ramach posiadanego przez niego pakietu telewizyjnego.
 
Nowe promocje oraz obecność T-Mobile Ekstraklasy w Cyfrowym Polsacie wspiera kampania reklamowa na antenach stacji Telewizji Polsat - Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat2, Polsat News, Polsat Film, Polsat Play, Polsat Cafe, TV4. Spoty radiowe można usłyszeć w radiu PiN, a reklamę zobaczyć w dziennikach i magazynach, m.in. Fakt, Przegląd Sportowy, Sport, Newsweek, Auto Świat, Komputer Świat. Działania reklamowe w Internecie obejmą interaktywną telewizję internetową ipla oraz największe serwisy internetowe. Dodatkowo Cyfrowy Polsat jest sponsorem transmisji meczów oraz magazynów T-Mobile Ekstraklasy w kanałach sportowych Telewizji Polsat.
 
Kreację kampanii przygotował Dział Komunikacji Cyfrowego Polsatu, za produkcję i postprodukcję spotu reklamowego odpowiada studio Nextmedia, a za udźwiękowienie Studio Zet. Producentem wykonawczym billboardu sponsorskiego jest AB Film Production, a reżyserem - Mariusz Palej. Za planowanie i zakup mediów odpowiada Dział Badań i Zakupu Mediów Cyfrowego Polsatu we współpracy z PHD i Redefine.

Pobierz plakat

 

 

prstats.po?p=220597

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014