Świąteczna promocja Plus Internet

Data: 
02 lis 2020

Dostęp do najszybszej sieci 5G przez całą umowę w każdej taryfie w cenie abonamentu i dwa razy więcej gigabajtów w promocyjnej ofercie Plusa

Osoby, które do początku stycznia zdecydują się na zakup dowolnego abonamentu internetowego w Plusie, otrzymają:

  • dwa razy więcej gigabajtów oraz
  • dostęp do najlepszej sieci 5G w Polsce w cenie abonamentu na cały okres umowy.

Dostęp do najszybszej sieci 5G i 2x więcej gigabajtów przez całą umowę

Plus zapewnia dostęp do technologii 5G wszystkim klientom, którzy do początku stycznia wybiorą nową ofertę Plus Internet. Osoby, które podpiszą umowę w tym czasie będą mogły korzystać z sieci 5G przez cały okres trwania umowy, niezależnie od wysokości wybranego abonamentu.

A to nie wszystko. W nowej świątecznej promocji Plus podwaja także pakiety gigabajtów przez całą umowę wszystkim, którzy wybiorą abonament za minimum 40 zł miesięcznie.

5G pozwala jeszcze więcej i szybciej korzystać z Internetu. Dlatego Plus daje wszystkim nowym klientom oferty Plus Internet dwa razy więcej gigabajtów:

  • dla tych, którym zależy na intensywnym, ale wygodnym i sprawnym codziennym korzystaniu z internetu, wybierając abonament za 40 zł otrzymują 90 GB (zamiast 45 GB).
  • entuzjaści, chcący w jeszcze większym stopniu cieszyć się możliwościami 5G, decydując się na abonament w wysokości 50 zł dostają 120 GB (zamiast 60 GB).
  • prawdziwi fani Internetu, chcący być non-stop w sieci, czyli wszyscy najintensywniej korzystający z internetu w abonamencie za 70 zł z dostaną zamiast 200 GB (zamiast 100 GB).

nowy_obraz_27.png

Do tego nowi użytkownicy oferty Plus Internet otrzymają jeden miesiąc gratis, natomiast klienci, którzy zmienią dostawcę Internetu na ofertę Plus będą zwolnieni z opłat przez pierwsze trzy miesiące.

Klienci, którzy zdecydują się na abonament za 70zł/mies. będą mogli korzystać z TIDALA przez 24 miesiące bez opłat.

Najlepsze 5G w Polsce

Plus uruchomił pierwszą prawdziwą sieć 5G w Polsce w paśmie 2600 MHz, które zostało przeznaczone wyłącznie dla działania sieci najnowszej generacji. Pozostali operatorzy przy wdrożeniu 5G zastosowali technologię Spectrum Sharing, oferując dostęp do 5G na częstotliwościach wykorzystywanych już przez standard 4G.

Tylko infrastruktura 5G w Plusie zapewnia nową, dodatkową pojemość sieci, przeznaczoną do obsłużenia wzrastającej ilości przesyłanych danych. Aktualnie to właśnie 5G w Plusie jest najszybszą w Polsce siecią najnowszej generacji z szybkością technologiczną do 600 Mb/s.  Takie parametry zapewniają znacznie większą szybkość pobierania plików, płynny streaming bardzo wysokiej jakości obrazu, czy możliwość komfortowego korzystania z usług wykorzystujących VR i AR.

Już niebawem z najnowszej technologii będzie mogło korzystać jeszcze więcej osób. Operator prowadzi intensywne prace nad poszerzeniem zasięgu sieci 5G i planuje jej rozbudowę w całej Polsce. Aktualny zasięg 5G Plusa można sprawdzić na stronie: https://www.plus.pl/5g.  

nowy_obraz_1_11.png

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 02.11.2020