Super Polsat startuje 2 stycznia. Będzie dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 2), platformach satelitarnych i sieciach kablowych

Data: 
20 gru 2016

nowy_obraz_1_5.png

Super Polsat to kanał, który jako pierwszy w Polsce będzie w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.

W ramówce nowego kanału znajdą się filmy, rozrywka, seriale, sport na żywo i informacje. Stacja będzie dostępna dla widzów już od 2 stycznia. Kanał będzie można odbierać między innymi w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, a także na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych.

To pierwsza stacja zarówno w Polsce, jak i  Europie, której zdecydowana większość ramówki jest dostosowana do odbiory przez osoby niepełnosprawne z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.

„Zarówno w skali europejskiej, jak i w naszym kraju nie istnieje szeroko dostępne medium elektroniczne w tak istotny sposób przystosowane do odbioru przez osoby niepełnosprawne” – mówi Monika Wojdyga-Makowska, Dyrektor kanału Super Polsat. – „Wierzymy, że stworzenie takiego programu ma głęboki sens, tak w wymiarze biznesowym jak i społecznym”.

W ofercie Super Polsat znajdzie się wszystko to co najlepsze z produkcji Telewizji Polsat i dużo więcej – najlepsza rozrywka, filmy, sport na żywo i informacje w najlepszym wydaniu.

Weekend od godziny 9:00 to czas dla miłośników dobrego kina. W sobotę widzowie będą mogli obejrzeć klasyki polskiego kina powojennego, natomiast w niedzielę najlepsze produkcje zagranicznie – kino familijne, wyjątkowe komedie oraz dramaty – wszystkie z napisami dla niesłyszących. I tak widzowie zobaczą m.in. „Predatora”, „Złego porucznika”, „Zakładnika” czy „Za linią wroga”. Codziennie natomiast w godzinach od 7:00 do 9:00 na najmłodszych czeka wyjątkowe pasmo filmów animowanych.

Popołudnie od poniedziałku do piątku od godziny 14:00 przeznaczone jest dla fanów sztuki kulinarnej, którzy zobaczą pojedynki najlepszych szefów kuchni w Polsce w programie „Top Chef” oraz rywalizację za drzwiami najsłynniejszej restauracji na świecie czyli „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”.

Już od godziny 17:00 na antenie Super Polsat niezapomniane show emitowane w Telewizji Polsat: Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami, Must be the Music. Tylko Muzyka, Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz Celebrity Splash. A zaraz po nich przebojowe seriale Polsatu, które zyskały wiernych fanów: Przyjaciółki, Hotel 52  oraz Szpilki na Giewoncie.

W Super Polsat transmitowane będą również wydarzenia sportowe a także wyjątkowe koncerty wyprodukowane przez Telewizję Polsat, które za każdym razem przyciągają przed telewizory rzeszę widzów.

Dyrektorem kanału jest Monika Wojdyga-Makowska, związana od wielu lat z Telewizją Polsat. 

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 21.12.2016