Sportowe wydarzenia wiosny w Telewizji Polsat

Data: 
28 lut 2019

Najważniejsze i największe wydarzenia sportowe wiosny będą dostępne dla kibiców na antenie głównej oraz w kanałach sportowych Grupy Polsat. Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020, finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, finał piłkarskiego Pucharu Polski, Siatkarska Liga Narodów Kobiet i Mężczyzn, PlusLiga, Liga Siatkówki Kobiet, a także dwie gale KSW. Oto, co Telewizja Polsat przygotowała dla swoich widzów.

Eliminacje do Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020

Już tej wiosny piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się w pierwszych dwóch spotkaniach z Austrią i Łotwą, których stawką jest awans do finałów Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020. Transmisje meczów drużyny Jerzego Brzęczka w Polsacie Sport, a wszystkie mecze eliminacyjne pozostałych drużyn Starego Kontynentu wyłącznie na sportowych antenach Polsatu.

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA

Wiosna to także faza pucharowa rozgrywek o prym wśród europejskich klubów piłkarskich. Już od lutego widzowie mogą śledzić spotkania w ramach Ligi Mistrzów UEFA. W grze o najważniejsze klubowe trofeum Starego Kontynentu pozostało już tylko 16 drużyn. Wśród nich jest także Real Madryt, który jako pierwszy klub piłkarski wygrał te prestiżowe rozgrywki trzy razy z rzędu. Finał piłkarskiej Ligi Mistrzów już 1 czerwca na El Wanda Metropolitano w Madrycie, na którym na co dzień swoje mecze rozgrywa inna z hiszpańskich i europejskich potęg – Atletico Madryt.

Widzowie mogą również śledzić mecze Ligi Europy UEFA. Tutaj również w grze pozostało tylko 16 drużyn, dla których stawką jest nie tylko prestiżowe trofeum, ale również gwarantowane miejsce w fazie grupowej Ligi Mistrzów w następnym sezonie. Finał Ligi Europy UEFA już 29 maja na Stadionie Olimpijskim w Baku.

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA oraz spotkania Ligi Europy UEFA można śledzić na kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz 4 dedykowanych serwisach telewizyjnych premium PPV dostępnych na platformie Cyfrowy Polsat.

Finał Pucharu Polski

2 maja, Święto Flagi, to także już tradycyjnie Finał Pucharu Polski, rozgrywany na Stadionie PGE Narodowym. Kto w tym roku wzniesie trofeum i tym samym zapewni sobie start w eliminacjach do Ligi Europy UEFA w sezonie 2019/2020? W stawce pozostało już tylko osiem drużyn, m.in. obrońca trofeum i aktualny Mistrz Polski – Legia Warszawa, która zdecydowanie ma patent na te rozgrywki krajowe, bo tryumfowała w nich aż dziewiętnaście razy. Ćwierćfinały i półfinały Pucharu Polski – tylko na sportowych antenach Polsatu. Transmisja finału Pucharu Polski, 2 maja, na antenie Telewizji Polsat i Polsatu Sport.

Najlepsza siatkówka – tylko w Polsacie! PlusLiga i Liga Siatkówki Kobiet 

Mówisz Polsat, myślisz siatkówka. Tej również wiosną nie zabraknie! Już teraz fani klubowej siatkówki mogą śledzić na sportowych antenach Polsatu zmagania polskich drużyn w ramach PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet. Fazy zasadnicze zmagań kobiet jak i mężczyzn zbliżają się ku końcowi i już niedługo poznamy, które zespołu zagrają w Finałowej „6”. Transmisje PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet na sportowych antenach Polsatu. 

Siatkarska Liga Narodów 

A już w maju po raz kolejny zobaczymy reprezentacje Polski Siatkarek i Siatkarzy, tym razem w zmaganiach Siatkarskiej Ligi Narodów. Faza pierwsza turniejów zarówno kobiet, jak i mężczyzn będą rozgrywane w Polsce. Jako pierwsze na parkiet, w dniach 21-23 maja, wyjdą Panie, które w Opolu zmierzą się z reprezentantkami Włoch, Niemiec oraz Tajlandii. Panowie, aktualni Mistrzowie Świata, rozpoczną swoje zmagania tydzień później – 31 maja, w katowickim Spodku, od meczu z Australią, by następnie podejmować jedne z najlepszych drużyn na świecie Stany Zjednoczone i Brazylię. Transmisje meczów Siatkarskiej Ligi Narodów Kobiet oraz Mężczyzn na sportowych antenach Polsatu. 

Gale KSW 

Fani mieszanych sztuk walki będą mogli zobaczyć dwie gale KSW. Pierwszą, już 23 marca w Łodzi, gdzie w walce wieczoru zmierzą się mistrz KSW w wadze ciężkiej Phil de Fries oraz mistrz kategorii półciężkiej i pogromca Mameda Khalidova, Tomasz Narkun. Naprzeciw siebie staną także najsilniejszy człowiek na Ziemi, Mariusz Pudzianowski, oraz debiutujący w KSW, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki. A miesiąc później, 27 kwietnia w Lublinie kolejna gala – KSW 48. Transmisja marcowej gali w systemie PPV, kwietniową fani mieszanych sztuk walki będą mogli obejrzeć na żywo w Polsacie i Polsacie Sport. 

Oprócz tego wiosną widzowie będą mogą śledzić najlepszy męski tenis w rozgrywkach cyklu ATP Masters. A już od maja największe gwiazdy lekkoatletyki rozpoczną rywalizację w ramach mitingów Diamentowej Ligi. Transmisje rozgrywek tylko na sportowych antenach Polsatu.

 Kanały sportowe Polsatu dostępne także online

 Wszystkie stacje sportowe Polsatu, a wraz nimi także wydarzenia budzące największe emocje wśród kibiców, można oglądać nie tylko na platformie Cyfrowy Polsat, ale także w największym serwisie rozrywki internetowej – w IPLI. Dzięki dostępności aplikacji IPLA w wersji na wiele urządzeń, użytkownicy mają komfort oglądania meczów, turniejów, gal i innych rozgrywek na żywo w dowolnym miejscu, w wybrany przez siebie sposób – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także na telewizorach Smart TV.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 28.02.2019