"Seks w wielkim mieście" w Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
16 cze 2010

Od dzisiaj w VOD Cyfrowego Polsatu można oglądać 5 i 6 sezon kultowego serialu, posiadającego miliony fanów na całym świecie. Wypożyczenie jednego odcinka kosztuje 3 zł,  a dostęp do obydwu sezonów - 9,90 zł.

"Seks w wielkim mieście" emitowany jest w ramach kanału VOD 57 i będzie oferowany do 15 lipca br. Usługę można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem www.cyfrowypolsat.pl.

"Seks w wielkim mieście" to serial, który podbił serca widzów na całym świecie. Powstał na podstawie książkowego bestsellera Candace Bushnell pod tym samym tytułem. Film przedstawia miłosne i łóżkowe perypetie czterech pięknych i samodzielnych kobiet: Carrie (Sarah Jessica Parker) - poczytnej felietonistki ("Sex & the City" - to tytuł jej kolumny w jednym z nowojorskich tabloidów), agentki PR Samanty (Kim Cattrall), która najbardziej lubi promować samą siebie, cynicznej prawniczki Mirandy (Cynthia Nixon) i pruderyjnej kustoszki Charlotte (Cristin Davis), która ciągle wierzy że spotka prawdziwą miłość.

Serial wchodzi do oferty programowej VOD, w której obecnie prezentowane są takie hity jak: "Saga 'Zmierzch': Księżyc w nowiu", "Artur i zemsta Maltazara", "Dom zły", "Galerianki", "Transporter 3", "9", "Opór", "Przeczucie", "Adrenalina 2" i wiele innych filmów fabularnych z kategorii "Nowości", "Hity", "Katalog".

Szczegóły oferty VOD Cyfrowego Polsatu można znaleźć na kanale 50., kanałach VOD51 - VOD65, na stronie www.cyfrowypolsat.pl, w Centrum Obsługi Klienta pod numerami 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22 lub w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży.

 

prstats.po?p=220660

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014