Rozrywkowa wiosna 2016 w Polsacie

Data: 
11 lut 2016

Rok 2015 dla Telewizji Polsat okazał się niezwykle udany! W grupie komercyjnej, tak pożądanej przez reklamodawców, stacja pokonała konkurencyjne TVN i TVP - z udziałami na poziomie 13,2% w skali roku – i po raz kolejny udowodniła, że jest liderem rynku i najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w Polsce.  

Dlatego nadchodząca wiosna 2016 w Polsacie ma niewiele zmian – pojawią się wszystkie sprawdzone produkcje, te które nasi widzowie lubią i na które tak bardzo czekają. Liczymy, że nie zawiedziemy naszych odbiorców. Już w marcu na antenie Telewizji Polsat pojawią się trzy nowości – serial „Powiedz TAK!”, show pod tajemniczym tytułem „Surprise, Surprise” oraz serial paradokumentalny „Małolaty”.

„Powiedz TAK!” to obyczajowo – komediowa historia, która w zabawny sposób przedstawia życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków. Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek (granych przez obecnie najbardziej pożądanych aktorów młodego pokolenia - Katarzynę Zawadzką, Pawła Domagałę, Agnieszkę Więdłochę i Nikodema Rozbickiego) wspiera się wzajemnie i planuje zrobić oszałamiającą karierę w branży ślubno-weselnej! Prym wiedzie Basia, niepoprawna romantyczka z sercem na dłoni, która kocha to, co robi i zaraża innych swoją pasją. Zdejmie z głów państwa młodych i ich rodzin wszystkie problemy organizacyjne, spełni nawet najbardziej szalone marzenia, aby wspaniale przeżyli swój najpiękniejszy dzień w życiu. Sęk w tym, że ona sama też marzy o prawdziwej, romantycznej miłości, ale nie może znaleźć swojej drugiej połówki. W każdym odcinku pojawią się nowi bohaterowie – klienci firmy Basi - przyszłe młode pary i ich życiowe historie. W serialu obok zamierzającej podbić świat czwórki przyjaciół, występuje plejada aktorów. Wśród nich m.in. Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Maria Pakulnis, Sylwia Gliwa, Tamara Arciuch, czy Anna Karczmarczyk.

Premierowy odcinek – 1 marca (wtorek), godz. 21.30

Z kolei „Surprise, Surprise” to program określany przez wielu ikoną brytyjskiej telewizji – format odnosi od lat oszałamiający sukces nie tylko na Wyspach. Emitują go stacje między innymi w USA, Włoszech, Holandii i Chinach. „Surprise Surprise” to program pełen wzruszeń, łez, radości, nieoczekiwanych spotkań i zaskakujących niespodzianek. Ten show jest szansą, by docenić prawdziwych bohaterów codzienności. Poznamy historie zwykłych – niezwykłych ludzi, którzy w zaskakujących sytuacjach potrafili bezinteresownie pomóc innym, a nawet uratować od śmierci zupełnie obce osoby. Zaproszeni do programu bohaterowie, zostaną uhonorowani niespodzianką będącą niejednokrotnie spełnieniem ich życiowych marzeń. A wszystko dlatego, że tak po prostu, w przeszłości zdecydowali się pomóc innemu człowiekowi. Dziś, często po wielu latach ktoś będzie im chciał za to podziękować. Show poprowadzą aktor znany widzom z produkcji Polsatu: „Pierwsza miłość”, „Skazane” i „Szpilki na Giewoncie” - Wojciech Błach oraz ulubieniec Polek - Stefano Terrazzino.

Premierowy odcinek – 12 marca (sobota), godz. 20.00

Nowością w wiosennej bogatej ofercie paradokumentów będą "Małolaty", opowiadające o prawdziwych problemach i troskach współczesnej młodzieży. W każdym odcinku wejdziemy do intymnego, zamkniętego i tajemniczego świata zbuntowanego małolata. Skrywana często przed dorosłymi rzeczywistość młodych ludzi, kryje w sobie wiele niezbadanych obszarów. Agresja, wagary, alkohol, przemoc w rodzinie - to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu.

Premierowy odcinek – codziennie od 29 lutego (pn. – pt.), godz. 17.00

W wiosennej ramówce nie zabraknie również ulubionych kontynuacji naszych show, seriali, programów kulinarnych, czy paradokumentów.

Taneczny parkiet nie znosi pustki, dlatego od marca, w piątkowe wieczory zaprosimy naszych widzów do oglądania 5. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Po raz kolejny 11 par stanie do walki o Kryształową Kulę i tytuł najlepszego tancerza spośród gwiazd. Wśród uczestników  wiosennej edycji zobaczymy: „aktorkę charakterystyczną” jak mówi o sama sobie – Elżbietę Romanowską, boksera wagi ciężkiej - Izu Ugonoha, jedną z najładniejszych aktorek młodego pokolenia - Joannę Opozdę, wokalistę zespołu De Mono – Andrzeja Krzywego, doktor Olę Pietrzak z Leśnej Góry, czyli aktorkę Annę Karczmarczyk, wokalistkę Kasię Stankiewicz, Mistera Polski 2015 Rafała Jonkisza, aktora Waldemara Błaszczyka, zafascynowanego muzyką aktora młodego pokolenia - Nikodema Rozbickiego, cudowne dziecko polskich komedii romantycznych, 17 – letnią Julię Wróblewską oraz aktorkę, która „największą gwiazdą czuje się w domu” - Dorotę Chotecką.

Tańczące gwiazdy i ich trenerów oceniać będzie nasze niezawodne jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. W tej edycji u boku Krzysztofa Ibisza pojawi się Paulina Sykut – Jeżyna.

Premierowy odcinek – 4 marca (piątek), godz. 20.00

tzg_2016.jpg

Do tej pory w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 32 uczestników zaprezentowało już ponad 300 metamorfoz. Niektóre z nich szczególnie zapisały się w historii programu. Czy podobnie będzie w nowej serii? Bez wahania odpowiadamy – tak! Wiosną, w rywalizacji o Złotą Twarz i czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny śpiewająco zmagać się będą: Katarzyna Zielińska, Aleksandra Szwed, Katarzyna Pakosińska, Agnieszka Twardowska, Marcin Rogacewicz, Adam Fidusiewicz, Dariusz Kordek i Jerzy Grzechnik. Program niezmiennie poprowadzą: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Za jurorskim stołem, obok Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej i Rafała Królikowskiego,  zasiądzie nowy ekspert – zwycięzca 4. edycji show i ukochany Anki z serialu „Przyjaciółki” - Bartek Kasprzykowski.

Premierowy odcinek – 12 marca (sobota), godz. 21.30

W Hell’s Kitchen. Piekielnej kuchni” w trudnej sztuce gotowania zmierzy się czternastu nowych śmiałków. Tylko nielicznym uda się tutaj przetrwać i opuścić program z podniesionym czołem. Będą na nich czekały piekielne zadania i przede wszystkim On - gigant polskiej gastronomii - Wojciech Modest Amaro, zdobywca jedynej w Polsce prestiżowej gwiazdki Michelin.

To już szósty sezon „TOP CHEF”, najważniejszego kulinarnego show na świecie, w którym co tydzień można zobaczyć popisy prawdziwej, kucharskiej wirtuozerii profesjonalistów.  - Ten program wywołuje prawdziwą zmianę jakościową i pokoleniową w polskich restauracjach, i to naprawdę widać. To jest coś absolutnie niezwykłego, że przy pomocy telewizji można wywołać taką rewolucję. – mówił w finale ostatniego sezonu show juror Maciej Nowak. Zacięta i wciągająca rywalizacja, potrawy, obok których nie można przejść obojętnie, oraz niezapomniane smaki działające na wszystkie zmysły – to wszystko już w nadchodzącym 6. sezonie najważniejszego kulinarnego show na świecie!

Premierowy odcinek „Piekielnej kuchni – Hell’s Kitchen” – 1 marca (wtorek), godz. 20.00

Premierowy odcinek „TOP CHEF” – 2 marca (środa), godz. 20.40

W 11. edycji  “Tylko muzyka. Must be the music” pojawi się nowy niezwykły juror - Tymon Tymański, kolorowy ptak polskiej sceny alternatywnej, kompozytor, autor tekstów, wielbiciel i znawca twórczości The Beatles. - Będę dobrym, rzetelnie przygotowanym i rzeczowo punktującym jurorem. Chciałbym przyciągnąć do programu rożnych zdolnych „frików”, przeróżnych młodych Maleńczuków i Tymańskich, którzy talent show omijają szerokim łukiem, uważając, że to obciach. Skoro tu jestem, to jednak nie obciach - jestem na to wyczulony.” – mówi Tymon Tymański o swoim udziale w „Tylko muzyka”.

Premierowy odcinek – 6 marca (niedziela), godz. 20.00

mbtm_2016.jpg

Już od ponad dwóch i pół roku niesiemy pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom, dając im radość i nadzieję na lepszą przyszłość, zapewniając to, co najbardziej prozaiczne i na co dzień potrzebne - nowy ciepły dom. Jak dotąd wyremontowaliśmy już 54 domy i mieszkania. Łzy wzruszenia, radość i szczęście obdarowanych to nasza nagroda za trud wykonywanych w ekspresowym tempie remontów. W szóstym sezonie "Naszego nowego domu" Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzą kolejnych 12 rodzin, których historie nikogo nie pozostawią obojętnym. Odwiedzimy najbardziej potrzebujących  m. in. w Spytkowicach koło Rabki na Podhalu, w Jamielniku w województwie warmińsko – mazurskim, czy w  dwóch wsiach w mazowieckim Strzyżna i Rysie.

Przypomnijmy, że jesienią program bił rekordy oglądalności, średnio każdy odcinek obejrzało 2,7 mln widzów, najwyższą widownię miał odcinek wyemitowany 8 listopada - program obejrzało ponad 3,2 mln widzów.

Premierowy odcinek w nowym paśmie - 3 marca (czwartek), godz. 20.00 (powtórka w niedzielę o stałej porze, tj. o godz. 17.45)

To już siódmy sezon serialu „Przyjaciółki” - czy Zuza na zawsze straciła Jerzego? Czy Patrycja wybaczy Michałowi? Czy Anka ponownie zaufa Pawłowi? A Inga znajdzie szczęście u boku Roberta? Jak potoczą się dalsze losy „Przyjaciółek”? W nadchodzącym sezonie dawne namiętności bohaterek wybuchną na nowo, a kolejne zwroty w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji nie zawiodą milionów wiernych fanów serialu. Obok Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer oraz ich dotychczasowych serialowych partnerów, tj. Marcina Rogacewicza, Krzysztofa Wieszczka i Bartka Kasprzykowskiego, w nowej serii zobaczymy również – Stefano Terrazzino. Do obsady dołączy też Marek Bukowski – Jasiek, przyjaciel z dzieciństwa Zuzy.

Premierowy odcinek – 3 marca (czwartek), godz. 21.00

Równie ciekawie zapowiada się nowy sezon „Pierwszej miłości”. Zazdrość i zdrada, ale też zaręczyny i nowe zauroczenia. To wszystko czeka widzów już wiosną. Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) rozpoczną przygotowania do ślubu. Czy była partnerka Michała, Ewa (Ewa Gawryluk) pogodzi się z faktem, że za chwilę straci go na zawsze? Artur (Łukasz Płoszajski) zdradzi Kingę (Aleksandra Zienkiewicz), a kochanka poinformuje go, że jest w ciąży – czyżby nadchodził koniec małżeństwa Kulczyckich? Wiosną będziemy także świadkami niespodziewanego powrotu Jowity (Joanna Opozda). Co na jej widok zrobi Radek (Mateusz Banasiuk), który jest teraz szczęśliwy z Sabiną (Urszula Dębska)? Kto zakłóci spokój mieszkańców Wadlewa? Tego wszystkiego dowiemy się już wkrótce.

Kolejne premierowe odcinki jak zawsze od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00

Zajrzymy też na ulicę Ćwiartki ¾, do „Świata według Kiepskich”, do najsławniejszej wrocławskiej kamienicy. Nowe przygody rodziny Kiepskich i ich patologicznych sąsiadów obfitować będą w pasma sukcesów i porażek. Wiosną Ferdynand Kiepski postanowi, m.in. zostać maratończykiem oraz zapoluje

na wieloryba razem... z samym Danielem Olbrychskim.

Premierowy odcinek – 2 marca (środa), godz. 20.00

Wiosną widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: „Trudne sprawy” (od 29 lutego, od poniedziałku do piątku, o godz. 13.00), „Malanowski i Partnerzy” (od 29 lutego, od poniedziałku do piątku, o godzinie 16.30), „Zdrady” (od 3 marca - czwartki o godzinie 22.00) „Pielęgniarki” (od 29 lutego, od poniedziałku do piątku, o godzinie 12.00) oraz wracające po przerwie „Dlaczego ja?” (od 29 lutego od poniedziałku do piątku, o godzinie 14.45) i „Pamiętniki z wakacji” (od 2 marca, w środy o godz. 22.05).

Wiosną Telewizja Polsat pokaże największe przeboje kinowe ostatnich lat, w tym absolutne premiery telewizyjne: "Wilk z Wall Street", "Last Vegas", "Jeszcze większe dzieci", "Krudowie", "Szklana pułapka 5", "Sekretne życie Waltera Mitty" czy "Wolverine".

Tak w skrócie zapowiada się rozrywkowa wiosna w Telewizji Polsat.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 11.02.2016