Rekordowy 5 sezon „Naszego nowego domu”

Data: 
23 lis 2015

W Mikołajki Polsat pokaże odcinek specjalny programu.

„Nasz nowy dom” to doskonały przykład programu w którym doskonale udało się połączyć misyjność z wysoką oglądalnością. Jesienny, piąty sezon programu był rekordowy pod każdym względem. Średnia oglądalność 12 odcinków wyniosła 2,7 mln widzów. 6 grudnia w Mikołajki o 17.55 Polsat pokaże odcinek specjalny programu. Ekipa Polsatu: Katarzyna Dowbor wraz z architektami Martyną Kupczyk i Maciejem Pertkiewiczem oraz budowlańcem Arturem Witkowskim odwiedzą pięć rodzin by sprawdzić jak im się mieszka w nowych domach.

Zakończony dwunastoodcinkowy piąty sezon „Naszego nowego domu” był rekordowy pod każdym względem i najlepszym w historii. Średnia oglądalność wyniosła ponad 2,7 mln widzów. Program kilkukrotnie bił rekordy oglądalności, 9 odcinków oglądało ponad 2,5 mln widzów, ale największą zebrał odcinek wyemitowany 8 listopada, kiedy program obejrzało średnio ponad 3,2 mln widzów. Rekordowe w tym sezonie były również udziały. W trakcie emisji programu (niedziela 17.45) Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych, nokautując konkurencję. Średnie udziały w grupie 4+ kształtowały się na poziomie 19,72% SHR, a w grupie komercyjnej sięgnęły 22,71% SHR. Jesienna edycja „Naszego nowego domu” zdecydowanie poprawiła wyniki względem tegorocznej wiosny i jesieni ubiegłego roku. 

Przed dwa i pół roku wyremontowaliśmy już 54 domy i mieszkania dając rodzinom radość i nadzieję na lepszą przyszłość, zapewniając to co najbardziej prozaiczne i na co dzień potrzebne - nowy ciepły dom. 6 grudnia w Mikołajki ekipa Polsatu powróci ze specjalną, świąteczną misją, odwiedzając rodziny, których historie szczególnie zapadły naszym widzom w pamięć. Przedświąteczne spotkania będą okazją do sprawdzenia, jak im się mieszka w nowych domach, co się zmieniło w życiu bohaterów od czasu remontu i jak zamierzają spędzić święta Bożego Narodzenia. W postać świętego Mikołaja wcieli się kierownik robót Artur Witkowski. Nie zabraknie prezentów, świątecznych drzewek i tego co najważniejsze - serdecznych, płynących z serca ciepłych życzeń. W przedświątecznym odcinku spotkamy się z pięcioma rodzinami.

„Nasz nowy dom” to program z misją i pozytywnym przesłaniem. Nie braknie w nim łez, wzruszeń, radości i szczęścia oraz prawdziwych poruszających ludzkich historii. Jest wyścig z czasem, emocje i efekt końcowy, który niejednokrotnie przerasta oczekiwania tych, którzy otrzymali całkowicie wyremontowane domy i nadzieję na nowe lepsze życie.

 (dane: Nielsen Audience Measurement)

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.11.2015