Rekordowe udziały Polsat News podczas pierwszego dnia wizyty Papieża Franciszka w Polsce

Data: 
28 lip 2016

Polsat News relacjonując pierwszy dzień wizyty Papieża Franciszka w Krakowie uzyskał 2,72% udziałów w grupie 4+. Jest to najlepszy wynik od początku nadawania stacji. 27 lipca relację ze Światowych Dni Młodzieży na antenie Polsat News wybrało 3,5 miliona widzów co przełożyło się również na bardzo dobre wyniki stacji w grupie wiekowej 16-49 – 2,32% SHR.

Polsat News w ciągu wczorajszego dnia włączyło ok. 3,5 miliona widzów – co przełożyło się na dzienne udziały na poziomie 2,72% w grupie wiekowej 4+ oraz 2,32% w grupie wiekowej 16-49. W grupie wszystkich oglądających stacja uzyskała najlepsze udziały od początku nadawania.

Już od godziny 15:00 na antenie Polsat News widzowie mogli obejrzeć wydania specjalne programów w całości poświęconych pierwszej wizycie Papieża Franciszka w Polsce. Najnowsze informacje z obchodów Światowych Dni Młodzieży relacjonowali obecni na miejscu reporterzy Polsat News, a w studiu komentowali zaproszeni goście. Natomiast ze studia plenerowego w Krakowie emitowane było główne wydanie „Wydarzeń”, które poprowadziła Dorota Gawryluk.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 28.07.2016